Избелване на зъби?

  • 40 564
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Имам желание да си избеля зъбите. Възможно ли е зъбите да станат толкова бели, колкото стават с фасети, но само с избелване? Само да кажа, че формата на зъбите ми е добра и цветът е нормален, но не е като на повечето известни лица, не е онова "изкрящо" бяло. Ако някой може да сподели инфо и мнение по въпроса Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 651
Здр.надали ще постигнеш ефекта на актрисите,но можеш да пробваш при добър зъболекар и с избелващи пасти(сенсодин или на триса).Прахчетата също дават резултат,но не са за препоръчване,защото нарушават емайла.
Успех  Hug

# 2
  • Мнения: 4 068
С пасти и прахчета само едва ли. С избелваща лампа и пероксиден препарат под наблюдението на зъболекар разбира се може и да стане. Някои системи за избелване избелват до 12 тона по скалата на ВИТА.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз имам желанието да си избеля зъбите. Доколкото съм информирана има 2 начина: с лампа при зъблекар или с шина и гелчета за домашна употреба, но пак се ходи при зъболекар за направата на шината.
А май най-добрия варианте да се мине първо през процедурата с лампата, а след това гелчетата само за поддържане.
Не съм наясно обаче с цените, някой ако може да сподели как варират?

А това дали действа?

# 4
  • Мнения: 651
Абе най-добре си идете на зъболекар.Чиста работа!

# 5
  • Мнения: 1 885
Аз си избелвам зъбите с гел и шини. Преди бях А1, а сега съм Б1.
Чрез тази система се постига избелване до 3-4 тона от първоначалния цвят.
При Зуум лампите избелването може да стигне до 8 нюанса.

Зависи какви са били зъбите преди. Моите никога не са били тъмни, но сега са нереално бели.



# 6
  • Мнения: 278
Аз си избелвам зъбите с гел и шини. Преди бях А1, а сега съм Б1.
Чрез тази система се постига избелване до 3-4 тона от първоначалния цвят.
При Зуум лампите избелването може да стигне до 8 нюанса.

Зависи какви са били зъбите преди. Моите никога не са били тъмни, но сега са нереално бели.





може ли подробности в детайли Simple Smile напр. от къде, колко струват шините с гела-комплекта .....
благодаря ти предварително Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 792
Аз също се интересувам от темата, макар че първо трябва да понося малко брекети, за да си поизправя зъбките  Confused

# 8
  • Мнения: 11
Имам желание да си избеля зъбите. Възможно ли е зъбите да станат толкова бели, колкото стават с фасети, но само с избелване? Само да кажа, че формата на зъбите ми е добра и цветът е нормален, но не е като на повечето известни лица, не е онова "изкрящо" бяло. Ако някой може да сподели инфо и мнение по въпроса Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ДА,ефекта на звезда е постижим,но забрави за избелващите пасти-ефектът е точно нулев.Аз си избелих зъбите съвсем сама с лепенки на Crest (whitening strips) има и на  Aquafresh, но първите са по-добри.Има различни програми- за 10,за 20 дни,за 2 седмици....разновидности и борба м/у продуктите.Ефектът беше уникален и хората постоянно ме питаха и забелязваха.Вижда се и на снимките ми.Избелих ги активно преди 2 години- всеки ден за 15-20 мин. за 20 дни.Миналото лято пак ползвах лепенки,но не ми се занимаваше и само за около 5 дни....Дори за сватбата не си ги избелвах,защото още са си значително бели,въпреки че мина доста време,а и приятелите ми постоянно ми повтарят колко са бели,та им вярвам и не си правя труда да повтарям.
Отначало е малко стресиращо за зъбите,чувствителни са,но обикновено трае само 1 час след употреба.
Също,отбележете си ,че не ви го препоръчвам  ако имате някакви пломби на предните зъби или корони и т.н.Със сигурност зъбите ще се избелят доста и тогава пломбата ще се различава,което си е кофти.

# 9
  • Мнения: 11
И аз имам желанието да си избеля зъбите. Доколкото съм информирана има 2 начина: с лампа при зъблекар или с шина и гелчета за домашна употреба, но пак се ходи при зъболекар за направата на шината.
А май най-добрия варианте да се мине първо през процедурата с лампата, а след това гелчетата само за поддържане.
Не съм наясно обаче с цените, някой ако може да сподели как варират?

А това дали действа?

Хм,това със зъболекаря май е скъпичко,дори ако е в българия ,защото се води козметична процедура.
http://www.whitestrips.com/whitestrips-products/
Това е моето решение!както казах и една кутия върши работа.

# 10
  • Софето
  • Мнения: 612
Мен ме интересува ZOOM избелването. Който си е правил да разкаже и да ми препоръча кабинет в София.

# 11
  • Мнения: 681
Аз съм чувала за лепенки с които се избелват зъбите. Знае ли някой нещо повече за тях - от къде се купуват, въобще има ли  ги в Бг, колко струват,  колко време се ползват?

# 12
Аз си избелвам зъбите с гел и шини. Преди бях А1, а сега съм Б1.
Чрез тази система се постига избелване до 3-4 тона от първоначалния цвят.
При Зуум лампите избелването може да стигне до 8 нюанса.

Зависи какви са били зъбите преди. Моите никога не са били тъмни, но сега са нереално бели.





От къде мога да си ги набавя и колко ще ми струва?  newsm78

# 13
  • Мнения: 11
Аз съм чувала за лепенки с които се избелват зъбите. Знае ли някой нещо повече за тях - от къде се купуват, въобще има ли  ги в Бг, колко струват,  колко време се ползват?

Погледни горните ми постове.Мисля ,че ги няма в БГ

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Мисля, че ги имаше в някой български сайт за поръчка онлайн, но трябва да се разровя.

Общи условия

Активация на акаунт