Кокичета цъфтят, слънце грее, ВИДИНчанчето се смее.

  • 13 019
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Да се запиша и аз в новата тема

За Белоградчишките скали гласувах миналата седмица.Добре,че ме подсетихте за резервата,че бях забравила за него.

Мартеници купих в събота.За Илия взех една с мече.

Аманита,надявам се вече да си по-добре. HugАко трябва се консултирай с лекар да ти изпише магнезий за тях.И аз имах контракции от 5-я месец и пиех Магнерот и но-шпа.

# 16
  • Мнения: 720
Аманита, дано се чувстваш добре вече.  Hug
Аз от третия месец пиех паверин, магнерот и по два спазмалгона, три пъти на ден. Гълтах ги като бонбони, толкова хапчета не бях изпила през целия си живот.  ooooh! Отделно фолиевата киселина, някакъв комплекс витамини на Hipp, и протеини на прах.  ooooh!

Аз от два часа се хиля като побъркана в този резерват.  Joy Joy Joy
Добре,че ме светнахте за него.  Hug

# 17
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
уау какви са ви медикаментозни бебоците  hahaha Joy
аз пък нищо не съм пила по време на бременността, то и на никого да не се налага де  Praynig
на вън какви 6 градуса са заковали на термометъра, що не взема да изведа "домашния любимец", а дремя пред тв-то  Mr. Green

# 18
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Малко по-добре съм вече, благодаря!
Относно магнерота - не мога да го пия, повръщам го.Само като се сетя за него и  Sick Затова сега търсиме с майка ми други източници на магнезии и от утре почвам каквото намери.
Някой ме беше питал дали няма да излизам в болничен - студентка съм и няма пред кого да се отчета с тоя болничен  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 910
Аз докато влезна в новата тема и вие вече сте си изпили кафето Grinning
Обръщаме тогава на нещо по- силно за загряване на душата  

Йо, с тия бухтички развали работата, потекоха ни лигите на всички   Stuck Out Tongue

Аз съм в хола, а чувам Марти как вика" ау ау, ау Дениславе"  Mr. Green Малкия е докопъл за косата от креватчето и я оскуба, много обича коси дребос Simple Smile

# 20
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Малкия е докопъл за косата от креватчето и я оскуба, много обича коси дребос Simple Smile

 hahaha Joy
ами лошо няма, коафьор ще е  Peace
дай го при моя на обучение

# 21
  • Мнения: 2 657
къде ми отиде поста,незнам Rolling Eyesа даже и рецепта ви написах за бухтите Crazy
1 яйце
250гр кисело мляко
1 ванилия
2 с.л.разтопено масло
захар на вкус

1 чаша и половина водна брашно,1бакп.и малко сода.
Първо се забъркват яйцата,кисело мляко,маслото и захарта и се прибавя брашното с другите работи.Бърка се много малко,за да остане на валци.Не е необходимо да се бърка до напълно гладко положение и се забърква с вилица WinkСместа се оставя 15-20 и се пържат бухтите Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 910
Да бе Йо, не щем така, искаме на готово Mr. Green

Куши, аз даже и сешоар нямам, не ползвам, иначе да му е видял сметката.


Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 18:19 от reniuga

# 23
  • Мнения: 1 410
БУхтите при първа възможност ще се пробват!  food002

# 24
  • Видин
  • Мнения: 685
Еххххх, Йо с тези бухти Naughty Naughty Naughty Някои са на диета Whistling.
Аманита, пази се много Peace
Куши , и аз не съм пила нищо първата бременност, освен фолиева киселина и то само първите 3 месеца.
Рени, браво на Дени. И Марти много обича да скубе, хапе и бие. Направо вече си представям как от есента всеки ден ще ми казват колко деца е ухапал, оскубал или набил ooooh!
Най-сетне днес заведох Марти на фризьор. Та сега сме с нова прическа, поне вече прилича на момче, че можех вече на опашка да го връзвам Whistling Като го снимам ще ви го покажа Mr. Green

# 25
  • Мнения: 720
Като казахте сешоар се сетих за моя дечко.
Преди доста време беше, сипала съм му вода да му мия дупето и се обърнах за секунда да взема памперс. А той през това време взел сешоара и го топи и вади в легена с вода и вика духааааа Joy Joy Joy
Е да де, ама известно време не духаше сешоара след банята.  Crazy

# 26
  • Мнения: 720
Добро утро момичета. Hug
Пуксам кафето, дано се съберете.  Grinning

# 27
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Оо има ли кафе и закуска тук съм  hahaha
Добро утро  Hug Аз след малко отивам на един изпит и после ще си пътувам най-накрая за родния и сладък Видин  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 720
Късмет на изпита Аmanita.
Редовна студентка ли си, да не влязла в сесия?

# 29
  • Мнения: 52
доро утро и от мен!!!!!!!!!!!!! каката тръгна на училище, а малката спи,но няма да е за дълго  Laughingне мога да се доредя до комп.от тях Sad

Общи условия

Активация на акаунт