Ефект от почистване при козметик?

  • 1 173
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте! Отново ви пиша, за да ви споделя своя проблем.
Кожата ми е смесена. Проблемът обаче са ми черните точки, които започнаха да ми се появяват от няколко месеца, които
често се възпаляват и минават бавно. Мазах се с всякакви скъпи козметики, но не намерих решение. Все нямаше ефект. Пробвах и с домашни маски и рецепти, но същото. Тогава последната ми надежда беше в козметик.
Отидох и ми изчисти лицето. За няколко дни кожата ми беше чиста, сияеща и гладка, но ме предупреди че от един път няма да стане. Така виждам и аз, защото пак ми се появява тук там някоя черна точка.
Въпросът ми е вие посещавате ли козметик? Как ви влияе? И след кой път усетихте подобрение?

# 1
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Ходех в ранната си младост Simple Smile и честно казано дълготраен ефект не видях. Както казваш ти, за няколко дни. За това и спрях. С възрастта поизчезват черните точки Wink

# 2
  • Мнения: 1 844
преди няколко години и аз често ходих на козметик именно заради черните точки,защото имах проблемна кожа.ефектът не беше дълготраен-трябва да се ходи често,а и да се ползват лосиони за изсушаване на кожата-именно мазната кожа има комедони.
лично аз от тези лосиони бях най-доволна от acne out.
иначе при повечето хора,както и при мен,кожата с времето се нормализира-сега го нямам този досаден проблем.
но понякога мазната кожа остава за цял живот.
на колко години си?

# 3
На 18 години съм, но зная доста неща свързани с грижите за кожата, защото преди имах доста проблеми с нея. Затова сега не искам да се откажа и ще се боря, за да се справя с този проблем.
Знам, че всяка пъпка възниква от черна точка. Понякога възпаленията са доста дълбоки и почистването на събраната мръсотия е доста трудно.
За лосиона на Акне Аут не останах с някакви впечатления. Общо взето го ползвах няколко месеца, но видим ефект нямаше. Докато кремчето на Акне Аут наистина ми повлия преди време, когато цялото ми лице сияеше от чистота. За жалост сега ефектът е нулев. Затова търся начини да се справя с черните точки. Не ям сладки неща, нито пия безалкохолни. Не пуша цигари, избягвам такива среди. И започнах да ходя при козметик.

# 4
  • Мнения: 1 844
предполагам,че след време кожата ти ще се нормализира.и моята беше такава,точно когато бях на 18. Laughingнай-вероятно е хормонален проблем от самата възраст-а това само с кремове и почистване няма да се оправи,защото те ще си излизат нови и нови пъпки.за вътрешна употреба опитвала ли си нещо?спомням си,че аз бях пила бирена мая на хапчета-но пък от нея леко се пълнее.. Laughing

# 5
предполагам,че след време кожата ти ще се нормализира.и моята беше такава,точно когато бях на 18. Laughingнай-вероятно е хормонален проблем от самата възраст-а това само с кремове и почистване няма да се оправи,защото те ще си излизат нови и нови пъпки.за вътрешна употреба опитвала ли си нещо?спомням си,че аз бях пила бирена мая на хапчета-но пък от нея леко се пълнее.. Laughing
Да, разбира се. Пила съм витамини, цитросепт, сяра и какви ли още не неща. Знам  че е от възрастта, но се опитвам да намеря начин да намаля появата им.  Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз имам друг проблем свързан с козметика,хем ходя да ми се изглади лицето,да нямам пъпки а те повече стават  newsm78 ,дори в тинейджърските си години съм нямала а сега  Shocked
Мисля да сменя козметика!

# 7
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Аз имам друг проблем свързан с козметика,хем ходя да ми се изглади лицето,да нямам пъпки а те повече стават  newsm78 ,дори в тинейджърските си години съм нямала а сега  Shocked
Мисля да сменя козметика!
Направи си изследване на кръвта-кръвната захар.Може да не е от козметиката.Успех

# 8
  • София
  • Мнения: 3 752
Аз съм с проблемна кожа и съм пробвала много неща.Последното от което се изненадах приятно е паста Дерком симплекс.Специално при акне и комедони.Иначе съм ползвала и други мазила без особен ефект.На козметик ходя рядко,но иначе съм доволна.Кожата ми изглежда по-свежа.Имай в предвид,че от козметик до козметик има разлика.

# 9
Аз съм с проблемна кожа и съм пробвала много неща.Последното от което се изненадах приятно е паста Дерком симплекс.Специално при акне и комедони.Иначе съм ползвала и други мазила без особен ефект.На козметик ходя рядко,но иначе съм доволна.Кожата ми изглежда по-свежа.Имай в предвид,че от козметик до козметик има разлика.
Да, така е. Има добри козметици, но има и доста некадърни. В случая аз съм сигурна, че съм попаднала на добър, защото сестра ми ходи при нея от доста време и кожата и е супер.
Аз бях за 1-ви път и сега пак ми се налага да се мацам тук там с грим, за да прикрия гадориите. Cry

Общи условия

Активация на акаунт