С мартеница на ръчичка,НОЕМВРИЙЧЕ тропа ръченичка

  • 14 927
  • 297
  •   1
Отговори
# 180
  • Хасково
  • Мнения: 79
Ние имахме кошамарна нощ Confused Стела почти не спа. Tired Отпускаше се за 10-20 мин. и пак се събужда с рев. Т не е вдигала от 12ч., дано сме се справили с вируса Praynig Нослето е по-спокойно вече. Диша по-добре.

Роси, успех с работата днес, целувки за помагачката Лили Heart Eyes

Биси, разгледах албумчето и останах очарована, толкова е пораснал Гоги Heart Eyes Ще стане много чаровен мъж Wink

Дайте идея с какво да нахраня Стела Rolling Eyes Нищо не иска. Само като види лъжицата и ми бута ръката и пищи "Не, няма" #Crazy

Целувам ви всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 181
  • София
  • Мнения: 614
Честит празник!  bg


Аз пък покрай притесненията не благодарих за госториемството на Лучка онзи ден  Embarassed Чудничко се наиграха дечицата, само Василия гледаше като тресната 1 час, докато се поокопити. Тони и Дара наистина са станали големи приятели и страхотно си играят и се забавляват. Сашко и той няма никакви проблеми с комуникацията, на мястото на Таш хич нямаше да се притеснявам за яслата. А Лена с тоя дълъг стаж в ясла си е пълно перде вече Laughing На мойта Везничка явно й дойдоха в повече 4 скорпиончета и беше като уплашено зайче. Ей я тук на мотора на Тони с тъжната физиономия. Оказа се, че други снимки нямам  Blush, тя Таш снима повече и разчитам на нея, за да си имам снимчици са спомен от първомартенската ни среща.

На Василия нищо й няма на пръстчетата явно, има следи от притискането, но ще се оправи. А баба й пак е направила чудеса с нея, донесе й един плик с малки коли и сега подава в цвета, който й поискаме -  бяла, жълта и синя  Shocked Но предполагам, че бързо ще забрави, щото майка й няма време да се занимава толкова с нея  Confused

Днес ще изпращаме баба и пак си оставаме двенките  Sad

Приятен ден! Роси, на теб спорна работа!  Hug

# 182
  • Мнения: 681
Честит празник

# 183
  • Мнения: 804
Честит празник момичета! Пожелавам да успеем да възпитаме родолюбиви и достойни българчета    bouquet

Цеце, голям ужас е било, да нацелуваш малките балерински пръстчета  Heart Eyes
И аз да благодаря на Лучи за гостоприемството. Много ми беше приятно.  Peace ТААААШ, метни някоя снимка  Whistling

Нещо не пиша тези дни, но вчера изписаха "новото" бебенце (вдигнах го - толкова е нежно и умиляващо)  newsm30
Весе, и аз съм била такова злоядо човече, а след пуберетета нямам спирачки. Та сега се чудя как да сваля някое килце  ooooh! Да оздравява бързо малката душичка  Peace

От утре съм на новата работа. Ако съм в кондиция вечерта ще ви драсна жива ли съм  Crazy

# 184
  • София
  • Мнения: 1 262
Здравейте мацки!

Честит Първи Март! Честит празник днес!

Ние лентяйстваме здраво в Бургас, с топ не можем да се помръднем. Голям мързел, голямо чудо.

Цеце, добре, че Васето е добре! Аз също имам ужасен страх от прискрипване, тъй като аз като малка си премазах единия пръст така на вратата. Дано да ни се размине.

Много съм щастлива от това, че ще си имаме бременлийка в темата    bouquet Лека и спокойна бременност пожелавам, леко раждане и едно страхотно сладко и здраво бебче!

Толкова от мен, мозъкът ми се е размекнал от лежане.

Само се сетих да ви кажа, че 30-ти май е работен ден, та не знам как ще се оправят работещите майки за среща, ако е тогава!

Лек ден и целувки!

# 185
  • Мнения: 3 416
Честит 3-ти март!
От офиса не мога да оправям шрифтове и цветове.
Цеце много неприятна случка сте имали с Васето Confused Милото детенце Hug Ивчето съм я прискрипвала,но по-навреме с еусетих,лятото беше още..
Весе милата Стели и тя Praynig Hug Откъде тая ангина...Дано днеска хапне нещо,предлагай и АМ,ако имаш,сигурно няма да откаже топло мляко Hug
До после милички! Hug

# 186
  • Мнения: 23
Честит празник на всички.

Нещо не можах да се оправя с албумчето да кача и аз снимки на Ива.
Затова ги качих ето тук.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=337783

Приятен ден на всички.

# 187
  • Мнения: 98
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

Аз нямам много настроение да пиша, че Боян се тръшна-същите симптоми като Стела Sad
То дежурен го е гледал засега и чисти "засега" гърди ама мнооого червено гърло.  Не иска да хапне нищо,  дори вода отказва..и това право даването на каквито и да е лекарства невъзможно. Сега го тръшна и разстройство....ВЕСЕЛБА.
А преди това да се случи имахме пък същия инцидент като на Василия-верно голяма драма и побелях.
Както разбирате сами Боян е решил да копира каквото напишете  Mr. Green Mr. Green така, чееее някоя да напише, че са перфектно!!!!
Биси аз да се намеся в разговора ви с Либра- а как се казва твоя съпруг? Да не би да е Мартин?

# 188
  • Мнения: 199
Честит Празник!

Ние сме в Попово, чудехме се дали да не минем през Шипка на връщане, но май има доста сняг там Thinking

Весе, Мими бързо оздравяване на Стела и Боби Praynig!
Ели успешен старт утре newsm10. Да ти върви  по мед и масло работата, много успехи и стремглава кариера Hug
Таш чухме се, ама и тук да ти благодаря на теб и Ели за мечетата Hug Сега чакаме с нетърпение жирафа Grinning. Пък Таш ми беше сложила и мартеничка в плика с мечетата Heart Eyes като едно време, отдавна не бях получавала мартеничка по пощата   love001

# 189
  • Мнения: 324
Честит празник!

 bg

И на мен ми е много омекнал мозъка и не само той. Недоспиване+мързел е опасна комбинация.
Довечера ще гледам да пиша повече!
Бързо оздравяване на Стела, Боян и Ема!
Весел ден на всички!

# 190
  • Мнения: 1 546
Бързо Привет, че в Кенвело са направили любимата ми промоция - купи за 200, плати 100 и ще ходя да я уважа. Flutter

Майчета, на Симона дудата е АЛЕНО червена. ooooh! Не вътре, а от вън устничките и гънките, абе класическо подсечено. Tired Кога я утървах, ужас....мажа с Мустелата за подсичане, и с Тайс, друго какво да сложа???? Интересно, че дупето е добре, само там е много зачервна и грапава, като шкурка. ПОМАГАЙТЕ! Hug

Хайде болничките - бързо оздравяване! Hug

Цеци, Васето е просто разбивач с това боди!! Grinning

Ууу, верно, бе - честит празник! Wink

(защо не ми е някак си празнично...в смисъл в настроение съм, но..този празник не мога да го почуствам много.... Thinking ooooh! Embarassed)

# 191
  • Хасково
  • Мнения: 79
Дита, в такива случаи при нас помага единствено Судокрем-а, също и сребърна вода, но действа по-бавно.  Peace

Мими, бързо да се оправя Боянчо Praynig

Стела спи почти от сутринта Tired Хапна малко бананова каша, солетки и заспа. Т няма слава Богу Praynig Към 15ч. ще я водим при педито да види как е положението. Съжалявам, че ви занимавам с тези неприятни неща, но съм сама и някак си се успокоявам като споделя с вас. Иначе, сърцето ми е така свито....

# 192
  • Мнения: 232
здравейте мили момичета и целувки на всички малки сладки бебчовци!Кандидатстваме за член на вашата групичка.Аз съм майка на две малки съкровища - Баткото ни Станислав и вече на 3 години,но мъничето е точно за тук.Казва се Даниел и е роден на 22 ноември 2007 -роди се 3,900 и беше висок 51 см.Ще се радвам да се включим при вас.
Горещи целувки и сърдечни поздрави от нас!  bouquet

# 193
  • Мнения: 728
Привет и от нас!
Честит трети март!

Добре дошла на новата мама dimihinkova!
Цеце,изтръпнах като прочетох за ужаса ,който сте изживели!Да нацелуваш малките пръстчета на Васето от мен.И аз много се страхувам това да не се случи и на нас,че Ангел не е много от предпазливите.
Катюш,искрено ти завидях за играта на карти,много съм запалена по белот,но от 2 год.не съм играла,дори имам усещането,че съм забравила как се играе.
Юлче,честит ви прощъпулник.Дани и Ангел явно ще са конкуренти в ресторантьорството,нали и Ангел хвана черпак,но при вас има предимство,че и Иво ще се включи в бизнеса.
Весето,бързо оздравяване на Стела!Утре да ни се похвалиш,че сте по-добре.А какво е херпангина.
Дитта,при нас много помага цинкова маз 2пъти на ден ,тънак слой.
Ренито,наскоро и ние пихме хексалгин за темп.и също трудно спадна,но щом спадна повече не я вдигна,педиатърката ни обясни,че е нормално 2-3 дена да има темп.докато се повлияе от лекарствата,ние пиехме сироп Суметролим
Мими,бързо да се оправя Боян,и ние минахме през това преди седмица.За разтройството ти си знаеш-ентерол сутрин на гладно,смекта, чай от шипка,а на нас най-добре ни действа оризовата каша на милупа безмлечна и лечебната на хумана.
Либра,много ти е сладка дъщеричката,според мен много прилича на теб.
Роси,днес ли беше пикирането,как мина,уморена ли си?

Тези почивни дни се отдадох на готвене,все около печката и мивката се въртя,но пък ми е приятно,а и мъжо почива 2 дена,та и уютът ми е пълен.
Следобедите ни са по-трудни, Ангел си помрънква,проплаква,период на зъбоникнене,два зъба се показаха и хоп трети се задава.
Имаме лек напредък с опитите за самостоятелно хранене,започна да вкарва и по нещо в устата ,а не само да разлива,дори бих казала,че се храни чистичко(ако въобще мога да го нарека хранене).
Опитва се да изговаря думички,като например жираф,но казва:дшидаф.Чете етикетите на играчки,пюрета ето така:ольо,мольо,ооо.

Хубава вечер!

# 194
  • Мнения: 804
Само минавам да ме впишете в отбора на болните  Sad Лена се събуди от следобеден сън с 38.6 Т. Дадох Нурофен и после не е вдигала, ще видим сега през ноща как ще е  ooooh!

Добре дошла, Дими  newsm51 Да не си помислиш, че ни е все такава болнава темичката  Wink Много са сладки малките ти човечета и много си приличат  Peace

Мими, нашите да не са имали таини срещи и там нещо да са се разболели  Thinking Дано се оправи бързо Боянски  Heart Eyes

Весе, надявах се да прочета, че е хапнала повече Стелето. Но те мъниците май имат съвършенна система да преценяват кога и по колко да ядат. Кога изчезва това усещане и стават неконтролируеми лакомници като мен?  newsm78

Лилчо, мерси много за пожеланията  Hug Пиши как се чувстваш, как върви бременеенето, а как приеха новината другите?

Креми, май си права за 30-ти май, че е работен ден. Ако е така аз със сигурност няма да идвам, но може като пътуваме насам-натам да се видя с накои от вас  Mr. Green

Лека вечер и да не съм прочела за още болни деца  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт