Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - Тема № 21

  • 12 341
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 586
Така да ви мотае Stef с тия снимки Crossing Arms
Направо сърцето ми се къса за вас. Да ви вкарам аз малко "въздух" в темичката  Hug
Ние сме на яз. Кърджали - Поздрави от там и много слънце  Grinning

   

Прегръдка за малката красавица Лора  Hug

# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 67
[color=magenta]Добро утро, момичета! Красиви емоции и ритащи бебета!

Гале, вчера говорих с фризьорката за косопада - и при мен положението е ужасно. Според нея каквато и маска да правя, няма да помогне, тъй като проблема е вътрешен. Липсата на витамини причинява косопада. При мен се отразява и на кожата. Бях с нормална, а сега е много суха.  Вчера си купих един крем на VICHI /Aqualia thermal/ - дано има ефект.

Количката /БебеКомфорт - Лола/ е много хубава. Това е най-симпатичната, която съм виждала до момента.

По въпроса с пъпа, линията и космите - пъпа ми е изкочил и оцветен от миналия месец, линията ми е съвсем бледа, почти незабележима, космите са ми от преди и ги махам с епилатор.

 Hug Hug Hug от мен!!!
[/b] [/color]

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте мами,
Pazza може ли да ми кажеш от къде купихте количката и с какви аксесоари е в комплект, че и ние сме се спрели на същият модел и цвят, а досега не сме я виждали такъв цвят наживо. Благодаря предварително.

# 64
  • Мнения: 1 113
Добро утро на всички  Simple Smile
Не съм писала много отдавна, въпреки, че след като приключих с пътуванията си ви четях отвреме навреме, но със сигурност съм изпуснала много новини /надявам се повечето да са били добри/. Гледам, че първа страничка се е пооцветила доста в синьо и розово - честито на всички! Аз ще изчакам да минат празниците и ще отида на преглед. Надявам се да мога и аз да обуя някакви цветни гащи след това  Simple Smile Бебето вече го усещам съвсем ясно, всъщност и Лили и мъжът ми го усещат като сложат ръка на корема ми. Това поне донякъде ми дава спокойствие, защото преди откачах и се вкарвах в невероятни филми от преглед до преглед.
Качила съм 7 кг досега и вече взех да се притеснявам, защото ми се струва, че с първата си бременност на този етап бях по-малко /всъщност наистина съм била по-малко, тъй като за цяла бременност бях наддала 12 кг/. Освен това и коремът ми май е по-голям. Успокоява ме това, че наддавам основно на корем - краката, дупето, гърдите и раменете засега са ми непроменени или поне не е видимо.
Аз линия негра нямам, и преди нямах. Но от предишната бременност ми се появи и остана едно косъмче под пъпа и все още си го отглеждам, не падна, мамицата му, ама аз периодически му тегля по една пинсета. Други нови "придобивки" засега нямам.

Стискам палци на малката госпожица на Виржинити и на кукумявката! 

Поздрави и успешен ден на всички!  Hug

П.П. Забравих да ви похваля момиченцето си - на 02.03. ще излиза за 4-ти път на сцена да танцува. Сега я скъсват от репетиции, но и тя милата не се оплаква - пу-пу на мама балерината!  bowuu

Оооо, ARGHT, радвам се да те видя!  Hug

# 65
  • Мнения: 29
Добро утро на всички и от мен  Hug!!!
Stef дано няма проблем със снимките  Praynig. Бих искала да те питам /като прясна булка Grinning/ какви точно изследвания ви се наложи да пуснете за подписването....защото на нас ни предстои през май да подписваме и трябва медицинско. От психото искат ли?
ARGHT...   наистина успя да "вкараш" въздух в темичката Laughing.....много е красиво на яз. Кърджали  и ние бяхме миналата година по това време /минахме през "гъбите", нощувахме на язовира и приключихме екскурзията с Перперикон Wink/
Колкото до космите на корема станаха ми по-тъмни, а бяха мъхче...дано да паднат после. Линия - нямам и пъпа си е на мястото  Laughing.
Хубав и слънчев петъчен ден ви желая Hug!!!

# 66
  • Мнения: 256
Здравейте мами!
Аз току що се връщам от изследвания, че да видим как ще е хемоглобина!Правиха ми ЕКГ, с което ме учудиха,защото не знаех че се прави такова нещо.
Моето кръвно обикновено е 80/60 и не съм имала проблема, а сега вече е нормално 110/70.При бременните обикновено пада, ама аз явно съм на обратно - нормализирах го.
Пъпчесто не ми е изхвръкнало, но и предният път не беше и линя нямам!Имам косъмчета обаче, но с тях ще се разправям като мине всичко, ако не изчезнат сами.
Някой може ли да ми каже нещо за количката на Чиполино - Рапидо 4?
ARGHT, радвам се че си тук и пак внасяш свежест в темите ни.
Кукумявка, зарадва ме че са те успокоили!Дано всичко е наред вече.
Някой ползвал ли е кремът на Кокона за петна по лицето?

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 11:39 от dzimbi

# 67
  • Мнения: 576
pazzza, и аз я гледах. Даже обсъждахме с една бъдеща мама от юнките, че имало някаква екстра на летния кош -  разтягал се по размерите на детето  newsm78 #Crazy
Честно казано ми се струват малкиии...искам да му е комфортно и да може да си се разплуе хубаво в количката, да се върти, а да не ми е сковано, като в дървен стол. Особено ако е не издържа неудобства като баща си ще се вкарам в приключения с малък кош  Joy Иначе на фасон е много яка  Peace
Можеш ли като я докарат да я снимаш, ако до тогава не съм се метнала да разглеждам ?  Hug

Ох, успокоих се, че не съм единствената с кожух - дълъг косъм на корема  Embarassed Laughing
Тука Мариян яко ще се отварти от нас с тези натуралистични описания  Crazy

Стеф, голями загубеняци в това фото  #Cussing out Нищо, ние ще си чакаме снимките... пък когато успееш  Hug

Julsko_bebe, аз съм на Витошка и Патриарха , ето с кой ще щъкаме по Ндк и околностите  Hug

По-късно повече  Crazy

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 09:56 от Mambina

# 68
  • Мнения: 1 586
Тука Марян яко ще се отварти от нас с тези натуралистични описания  Crazy
Да бе да...на 100 години съм станал нямаш и елементарна представа, какви неща съм видял та една допълнителна "тапицерия" ще ме отврати  Laughing Може и да не съм го казвал преди, но - вие си пишете без да ме забелязвате. Сега остана и някой да се притеснява от присъствието ми  Blush
Ама ей така не бях виждал да ми се пише името  Joy Joy Joy Ааааа...без такива - записах си прегрешението Joy
Айде, че ме чакат туристически подвизи. Толкова мразя да вървя, но...човек за да види нещо трябва да стигне до него. Дори  и съвременната физика не е открила друг начин  Sad

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 10:09 от ARGHT...

# 69
  • Мнения: 1 113
dzimbi, аз ползвам това и съм доволна. За Кокона не мога нищо да кажа.

# 70
  • Мнения: 603
Добро утро и от мен момичета  Hug Тези дни се съсипах от писани на абсурдни курсови работи, а мъката в това  отношение тепърва започва....Mambina, julsko bebe, и аз съм от центъра и съм точно до попа, може би ще се засечем  Peace
Иначе за пъпа си е както друг път, вдлъбнат засега, линия още си нямам, а косъмчета има, но явно не е толкова притеснително  Sunglasses
Стискам палци на кукумявка всияко да е ок с изследванията и на Лора да мине безпроблемно операцията. Колички още си разглеждам и всеки път нова си харесвам, но има мн време за покупки...Лек ден от мен   bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 451
Айде и аз да се включа. Добро утро  Heart Eyes
ARGHT - миналата година пролетта бяхме там - страхотно място. Айде да разказваш после как е минал похода  Hug
Гледам пак интересни темички сте захванали - косми, пъпове, килограми  Laughing
Моето пъпчо още се държи, но май няма да е за дълго. А относно космите - линия нямам, защото целия ми тумбак стана космат. Това ми е явно зимната козинка, която ще му пази топличко на Малчо и дай Боже на пролетт да падне  Simple Smile

Аз исках да ви питам дали сте си правили пак първоначалните изследвания (кръв, урина). Доколкото знам от доки трябва да ги правим 3ти, 5, 7ми месец. Та с две думи аз вчера си взех резултатите и като гледам бая раздвижване има. То не ми е паднал хемоглобина, не се е увеличило СУЕ newsm78 Ама все пак нормално да има такива работаи. Ще чакам следващата седмица да ги види доки...Интересно ми беше при вас как са нещата.

Хубав ден момичета   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 121
Аз пак да питам къде се изгуби Валерия?  newsm78

# 73
  • Мнения: 32
cocktail , да те питам имаш ли идея това за редовните студентки има ли ограничение във възрастта и дали важи за магистратура?
Мамбина, Сърничка, явно сме съседки, така че може да бутаме заедно количките някой ден живот и здраве, да видим само къде живее Кукумявка и дали ще се увеличи групата ни Grinning
Мамчета, пожелавам ви лек ден на майстора и да мине по- бързо  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 027
Добро утро  Hug
Радвам се да видя, че мъжкото попълнение е тук  Hug Много приятни емоции из природата ви пожелавам.
Количката на Бебе Комфорт много ми харесва, обичам в началото такъв кош за бебето. Някак не ми се връзва да не може да си легне напълно  Thinking Виждала съм я на живо тази количка, уникална е  Peace
Пъпа ми изхвръкна още с миналата бременност и не се прибра изцяло, а сега пак  Tired Косъмчетата ги махам още от предния път, не мога да ги понасям  #2gunfire Линия имах предишния път, сега не. С килата съм +8, но никой не ги вижда и по-добре  Crossing Arms
На мен кръв и урина ми правят всеки месец, така ми е по абонамент. Не питам и не ги гледам. Само като отида следващия път, тя казва всичко от миналия път е добре и това е. За мен това е достатъчно и без това не разбирам, а само ще го мисля.
Някоя от мамите с второ ще си ползва ли количка и другите големи неща като корито, легло и тн от предишния път или само аз съм така  newsm78
За косата и нейното падане  Tired нищо не може да се направи. След раждането след като детето стане на 3 месеца се почва едно падане  ooooh! всичко, което не е паднало през бременността ще падне тогава, а квото и да правиш е безмислено. Така че спокойно, няма оплешивели от раждане  Peace После се възстановява нова коса.
Мога да препоръчам лекарка и не само една в Св. София, ако не ви е далече, аз съм доволна от нея.
Лек и усмихнат ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт