Fat burner & El-Carnitine

  • 9 567
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
прочетох темичките тук. Тъй като си подновявам фитнес посещенията, но този път искам да взимам и едно от горните.

Само едно не разбрах дали във Фатбърните има и ел-картнитин. А също и да питам за специализиран магазин, където мога да намеря продукти на повечето фирми. Нещо не съм фен на Интернет пазаруването.

Ако някоя компетента мацка знае моля помогнете.

# 1
  • Мнения: 5 255
... да питам за специализиран магазин...

http://www.sncway.com/contacts.php
Това е магазина от който съм пазарувала.
Вносители са  Wink

# 2
  • Мнения: 877
аз знам, че са супер вредни

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
аз знам, че са супер вредни
Az pak znam,4e ne sa vredni izob6to.Pieh El karnitin predi da zabremeneia i ima6e dosta dobar efekt.Sega karmia bebeto si,no moga da gi vzemam.V smisal,4e ne vrediat i tova go pi6e v listovkata im.E,ne sam zapo4nala,za6toto triabva i fizi4esko natovarvane,a vse me marzi da zapo4na.Opravdavam se s tova,4e karmia,no kilcata si sediat......

# 4
  • Мнения: 10 975
Аз знам, че изобщо не са вредни Naughty Но за бременни май не се препоръчват. Какво ще кажете?

# 5
  • Мнения: 1 381
не че имам нещо против офф-постингите. Ама дайте инфо за магазини ........?

# 6
  • Мнения: 1 558
Да, в Фет Бърнара има - L-carnitine.
А ето и един линк за фирма, която предлага такива продукти и местата, където ги предлага. Предполагам, че там ще намериш продукти и на други фирми.
http://nutrim-bg.com/clients/dealers.aspx

# 7
  • Мнения: 6 155
На Пиротска има магазин за фитнес уреди, препарати и всякакви такива. Много добре е зареден. Намира се горе-долу срещу Малкия Цум.

Инфо за самите препарати можеш да потърсиш Тук

# 8
  • Мнения: 5 255
На Пиротска има магазин за фитнес уреди, препарати и всякакви такива. Много добре е зареден. Намира се горе-долу срещу Малкия Цум.

За този магазин  съм и дала линк  Wink на Пиротска 12

# 9
  • Мнения: 6 155
На Пиротска има магазин за фитнес уреди, препарати и всякакви такива. Много добре е зареден. Намира се горе-долу срещу Малкия Цум.

За този магазин  съм и дала линк  Wink на Пиротска 12
Не го видях  Blush Blush Blush

Общи условия

Активация на акаунт