повтаря ли се извънматочната бременност?

  • 799
  • 9
  •   1
Отговори
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Здравейте, момичета.Отдавна не съм писала,вече 3 месец.Последно ви зарадвах с новината ,че съм бременна ,но се оказа извънматочно и знаете резултата.Сега съм готова отново да опитам да забременея,но ме е страх отново да не се получи така.Бихте ли споделили с мен какво знаете по въпроса? newsm45

# 1
  • Мнения: 3 453
Нормално е да те е страх. Отстраниха ли тръбата или я запазиха? Трябва да провериш проходимостта на тръбата /тръбите/ и пак не е сигурно. Моята тубарна бременност беше след цветна снимка, която установи две проходими тръби. Няма гаранции, Иси. Можем само да се надяваме, че следващият път ще е по-различно! Hug
Пиши тук, ако имаш въпроси или просто се нуждаеш от подкрепа:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356819.0

# 2
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
За щастие не са ми отстранили тръбата.Благодаря за информацията и помощта smile3525

# 3
  • Мнения: 3 453
Иси,
виждам, че си ми съгражданка.  Wink Как отстраниха ембриона - метотраксат или лапаро? Кой беше лекуващият те лекар?

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 15:33 от _Hope_

# 4
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
С операция,мисля че се нарича малко секцио.

Извинявай ако нещо греша.Оперираха ме в старата болница.Операцията беше направена от д-р Цочева.

# 5
  • Мнения: 3 453
С коремна операция значи. Сигурна ли си, че са ти запазили тръбата? Rolling Eyes

# 6
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
ами ......не ме стряскай.така твърдеше докторката,понеже на десния яйчник е имало киста ,в която ембриона се е спрял и това е позволило отстраняването му без да се отстранява яйчника а само малка част от него.но март месец имам преглед при д-р Мануилова и дано тя да потвърди че всичко е запазено-и тръба и яйчник.

# 7
  • Мнения: 3 453
Иси,
най-добронамерен съвет - зарежи търновските "лекари". Насочи се към Плевен - там са специалистите. Тук само ще загубиш време, пари и нерви.

# 8
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Ами май най-добре ще е така да постъпя.Сега март правя 3 месеца след операцията и мисля ,че е време да си обърна отново по-голямо внимание и може би да подновим опитите за бебе.

# 9
  • Мнения: 1 844
стискам палци и ти пожелавам скоро да се похвалиш с две чертички,лека бременност и после малко сладко вързопче  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт