Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofia

здравейте,момичета,
скоро си купих чанта от изкуствена кожа,която е много качествена,но мирише много лошо,предполагам от боята на кожата.Държах я навън,пръсках я с какво ли не и нищо,положението е същото.Моля ви,някакви идеи да оправя нещата?Чантата е страхотна и искам да си я нося.Предварително ви благодаря!  bouquet
Цитирай

Така е, като не си купуваш 'Фурла'.  Wink
Цитирай

Мъжът ми си купи чанта за лаптопа-изкуствена.Идеше ми да я изхвърля.Миризма ужасна.Държах я дни на терасата и в края на краищата се измириса.
Цитирай
Сложи и някакъв ароматизатор вътре да стои, а иначе ако ти мирише външната част спасение няма, ако я изпереш не знам дали няма да се прецака самата кожа...
Цитирай

Home

fiorela, защо не пробваш да я забършеш с оцет? Моята чанта пък я бах забравила в кухнята и се беше вмирисала на манджа Mr. Green Минах я с кърпа, напоена с оцет и после я пръснах с парфюмче - сега мирише добре, но за по-сигурно мисля да повторя процедурата  Peace
Цитирай

няма спасение за миризмата от изкуствена кожа.преди години имах едни обувки от изкуствена кожа,какво ли не правих-стояха постоянно отвън,прах ги,пръсках ги с различни спрейове и накрая ги изхвърлих.
Цитирай
fiorela, защо не пробваш да я забършеш с оцет? Моята чанта пък я бах забравила в кухнята и се беше вмирисала на манджа Mr. Green Минах я с кърпа, напоена с оцет и после я пръснах с парфюмче - сега мирише добре, но за по-сигурно мисля да повторя процедурата  Peace
А този оцет измирисва ли се после бързо  Thinking
Цитирай

Home

А този оцет измирисва ли се после бързо  Thinking
Ами да, може би за половин - един час вече не се усещаше
« Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 14:22 от Lile_Pile »
Цитирай
Не се усещаше предполагам искаше да кажеш  Peace
Цитирай

София

О да - това с обувките е мноого гадно. И аз направих тази грешка! Ако някой знае някаква тайна да помага  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.