Nespresso кафе машина?

  • 11 472
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
Има ли някой представа дали такава машина може да се купи някъде в България?Или само онлайн?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 29
В България не се предлага ,както и капсулите.Аз също много съм се запалили и ще си я купувам от Виена.Надявам се е въпрос на време да открият представителен магазин и у нас.По-хубаво кафе не съм пила

# 2
  • Мнения: 0
Аз съм страшно доволна от кафемашини Saeco (италиански) ... има ги в България, има сервизи,има всякакви консумативи, има всичко... мисля, че това е най-добрият вариант. Ако имате интерес мога да направя нещо и за добри намаления... Wink

# 3
Разбира се, че се предлагат. Имам такава. Кафето е малко скъпичко, но си заслужава. Виж тук http://espressocafe.bg

# 4
Можеш и да си купиш машината, не само да я взимаш безплатно и тогава намаш задължение да взимаш определено количество кафе. Аз така направих. Моята е средната, струваше ми май към 250лв, но нямам ясен спомен.

# 5
  • Мнения: 320
arol,благадаря за линка!Не ми стана много ясно обаче- това не са ли професионални машини, защото аз си търся за вкъщи?Фирмата предлага ли ли и по- малки- за домашно ползване.А относно цената-  наистина  ли си платил/а само 250 лв за машина на Nespresso?Аз останах с впечатление , че са по- скъпи, поне от това , което видях на официалния им сайт

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 27
преди 2 месеца си купих такава машина от Австрия( беше на промоция ), съответно домъкнах и 100-тина капсули ( 6-7 вида кафе )
капсулите се поръчват от саита на Неспрессо и една капсула струва 0.32Е НО кафето е уникално.... каймак...вкус...аромат....
Сестра ми е навън и ще ми взима капсули, но съм 90% сигурна че доставят и до България.
Машината стуваше 85Е, като при покупката ти дават талон за поръчка на кафе на стойност 30Е така че машината ти излиза 55Е

Тази инвестияция е оправдана ! Да не говорим колко бързо и чисто става правенето на кафе! newsm10

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 27
http://www.appliancist.com/espresso_machines/nespresso-essenza-a … wilight-blue.html

това е моята машина, само че е жълта

# 8
Zdraveite!
Фирма ЕРЕА, кухни ALNO предлагат кафемашини NESPRESSO и капсули. www.erea.bg

Общи условия

Активация на акаунт