пластелин,водни бои за 2 годишно,от къде?

  • 3 566
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Не мога да измисля подарък за рож.ден на 2 год си дъщеря.Иска ми се да е нещо от рода на пластелините или за рисуване.Чела съм за тези водни бои за най-малките,и пластелин за многократна употреба.Ако някой знае от къде по Интернет   bouquet
Приемам и други идеи,за подарък  Hug

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 16:08 от paneva

# 1
  • Мнения: 958
На тази фирма имаме маркери водни и пластелин, много ми харесват, и са 2+
Знам че имат и моливи, предполагам че имат и водни боички.

http://bgphoto.net/photos/24149/o633713464323969249.jpg

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 16:00 от joya

# 2
  • София
  • Мнения: 38 209
Не ти препоръчвам да даваш на 2 годишно пластелин или водни боИ все още.
Може би моливи и книжки за оцветяване за сега са най-доброто решение.

# 3
  • Мнения: 1 820
На тази фирма имаме маркери водни и пластелин, много ми харесват, и са 2+
Знам че имат и моливи, предполагам че имат и водни боички.

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24149&AlbumId=86168

Не виждам нищо на линка,освен снимки?Имаш ли идея от къде?И коя е фирмата?

Не ти препоръчвам да даваш на 2 годишно пластелин или водни боИ все още.
Може би моливи и книжки за оцветяване за сега са най-доброто решение.

Ми аз говоря не за обикновенните бои и пластелин,а тези за по малките.Какво за подарък друго от този род  newsm78

# 4
  • Мнения: 958
Извинявам се, редактирах линка  Embarassed
На моето подарих за нова година дъска, на статив, от едната страна може да се пише с тебешир, от другата с маркер или да се лепят магнитчета.
Ще поровя да видя дали имам снимка някъде.

http://bgphoto.net/photos/24149/o633713474870844249.JPG
само това имам, надявам се да разбереш какво имам предвид, това е единственното нещо което и задържа вниманието толкова време, и още е интересно.

# 5
  • Мнения: 1 820
Да нещо от този род също става.А имаш ли идея от къде мога да поръчам?

# 6
  • Мнения: 958
Ами с една приятелка ги поръчахме от един старозагорски сайт, ама не пазя линка.
Като се появи момичето ще го питам и ще ти го пусна, беше на добра цена.

http://dev.teodoros.com/index.php?main_page=product_info&cPa … ;products_id=3222
тука беше, но сега няма, явно е  свършила  newsm78
Предполагам че и ан други места трябва да има.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 16:24 от joya

# 7
  • София
  • Мнения: 6 356
много е хубав пластелинът на Play-Doh. купувах и хвърлях няколко марки пластелин, преди да купя един малък комплект на тази фирма, съм купувала и хвърляла няколко марки пластелин, които не ставаха за нищо. а този е мек, мирише хубаво и се моделира добре. съхранява се удобно в малки кутийки.

http://www.eontoys.com/Product_PDCLASSICCOLORS4PACK

вместо водни бои, потърси цветни пастели - това е най-подходящото средство за "рисуване" при двегодишните. има ги във всяка книжарница.

# 8
  • Мнения: 153
Аз купих пластелин и пастели за възраст 2+ от магазина на Бонжур в Скай Сити. Марката беше Play-Doh. Взех ги за подарък за един двегодишен рожденик. Специално гледах дали стават за неговата възраст. Друг е въпросът, че с майка му единодушно решихме да не го оставя да си играе сам с тях засега, за да не ги пробва на вкус Simple Smile.

# 9
  • София
  • Мнения: 790
И аз купих на Ралица от пластелина на Play-Doh. Много е хубав, това че е мек е много удобно, детето си играе с него с часове  Peace
Аз давам отдавна на дъщеря си да рисува/маже/маца  Simple Smile с водни бои. Заедно рисуваме разни неща, харесва и повече от пастелите.
Бои купувам от темперни на Lyra.

# 10
  • Мнения: 148
Моят съвет е да си направиш домашен пластелин, става за 5 минути, много е солен, поради което не става за ядене, но дори и да  реши да си хапне, е абсолютно безопасен, купуваш му само формички и разни щуротийки за пластелина и си готова. Аз на моя отдавна му правя и много се занимава с него!

# 11
  • Мнения: 2 047
Моят съвет е да си направиш домашен пластелин, става за 5 минути, много е солен, поради което не става за ядене, но дори и да  реши да си хапне, е абсолютно безопасен, купуваш му само формички и разни щуротийки за пластелина и си готова. Аз на моя отдавна му правя и много се занимава с него!

  Я кажи как става?  bouquet

# 12
  • Мнения: 205


на тази фирма,джотто и да яде от него няма страшно,безвреден е

# 13
  • София
  • Мнения: 1 715
joya, дъската на коя фирма е? Аз търсих такава за НГ, ама гледах някакви, дето нямаха магнитна страна.
А Никол играе ли още с онези водни маркери? От mytoys май бяха? Чудя се дали омръзват newsm78

# 14
  • Мнения: 958
Дъската е от тия теодорос, по-горе съм дала линк. Ама я няма в момента.
Иначе е луда по нея, много се кефи, вече има хиляда тебешира, различни цветове и е мания.
А водните маркери ги прибрах. Тя не ги оценява още, не разбира къде да оцветява, затова пък ние в баща и, и всеки който ни дойде на гости мацаме, голяма зарибявка е, но са малки според мен. Иначе се казват аква дудълс. И е интересно.
След една две годинки ще и ги дам. Сега купихме цветни моливи и разпечатвам шаблони за оцветяване, та покрай тях научи нови думички.

Общи условия

Активация на акаунт