Pufies

  • 29 134
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 139
Здравейте!
По принцип ползваме Хъджис,взех да пробваме  Пуфис-засега ми харесват! И не са български,а са Украински Peace

# 46
  • Мнения: 92
аз хич не съм доволна от pampers,винаги изпускаха отнякъде.сега сме на huggies и засега съм доволна от тях.пробвах и либеро и те също ми допадат.сега ще избираме newsm12

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз също ги пробвах и мисля, че са добри Peace Без  забележки съм  и нямам нищо против да ги ползвам.

# 48
  • Мнения: 74
Взех за да ги пробвам харесаха ми мекички не съм имала проблем с лепенките,но за съжаление при мен на няколко пъти пропускаха и не мисля да вземам от тях вече.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 890
На мен ми харесват.  Peace Повече от Памперс определено. И както спомена някой, са съвсееем слабо ароматизирани, почти не се усеща. Това много ми харесва. Затова се и отказах от Памперс, Еви бейби и други - може ли бебешки пелени да ги наблъскат така с ароматизатор ???  ooooh! Каква е идеята - че като има ако, няма да мирише...???  Whistling
Не са ни пропускали нито веднъж, а и нощем ги слагам, т.е. едно 9-10-11 час. Според мен на външен вид цветово са се опитали да имитират Либеро.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 735
Пробвала съм доста марки и най ми допадат Либеро,но пък са дебелички.За лятото купувам Слиип енд плей,но ако и тези са тънички ще ги пробваме.И аз предпочитам да насърчавам родното проивсодство.Въпреки,че веднъж купих  влажни кърпички,които са само опаковани в България,а произведени в Турция-дано и тук играта да не е такава.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ползваме памперс и молфикс,но може да опитам и от тези.Пампераса не ми е пропускал до сега.

# 52
  • Мнения: 9 973
още не съм ги пробвала

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Смятам да ги пробвам , по-скъпи са и се надявам да са и по-добри .

# 54
  • Варна
  • Мнения: 777
Не съм доволна от Пуфис.Дупето на дъщеря ми се обрина до кръв още на втория ден,при положение,че досега не сме имали проблеми с нищо(други пелени,кремове и т.н.).Не мисля,че са по-тънки от Памперс с ластик,например,и течността не се "желира" като при другите пелени,дупето стои по-влажно.

# 55
  • Мнения: 2 447
Ще взема да ги пробвам и аз.И аз досега съм ползвала основно само Памперс и съм доволна.
Само дето аз съм сто пъти по-доволна от "най-лошото качество",което доскоро беше за българския пазар,отколкото от така прехвалените да речем турски Памперс.Тези с ластика хич не съм доволна от тях

# 56
  • Мнения: 1 629
Аз ги купих вчера. За 30лв и стотинки са 62 бройки джуниър (5 номер май newsm78) Много ми харесват за сега Peace

# 57
  • Мнения: 3 621
Аз ги купих вчера. За 30лв и стотинки са 62 бройки джуниър (5 номер май newsm78) Много ми харесват за сега Peace
newsm78 а аз купих пакет 98 броя за 31.25 лв.

# 58
  • Мнения: 2 447
Аз ги купих вчера. За 30лв и стотинки са 62 бройки джуниър (5 номер май newsm78) Много ми харесват за сега Peace
newsm78 а аз купих пакет 98 броя за 31.25 лв.
Ами мила,няма какво да се чудиш.Ако съдя по подписа ти,ти си взела малък номер,а пък Дайчето е взела голям,така че нормално да е по-малко бройки на същата цена. Peace Те всички памперси са така.

# 59
  • София
  • Мнения: 413
И аз да се включа в темата. супер доволна съм от Пъфис, и се радвам че вече са на пазара. Още когато синът ми беше новородено пробвах така наречените "тестови" пелени, които ми дадаха да тествам и оценя. С мъжът ми останахме много доволни и с нетърпение чакахме да ги пуснат в производство. До сега ползвахме Памперс, но според мен Пъфис са по-добри. А и наистина качеството на Памперс за България е под всякаква критика, казвам го защото бяхме в Германия за 1 месец и ползвахме немските Памперс. От там си донесах дори 3 пакета, незнаейки че Пъфис вече са в търговската мрежа.  Да не прозвучи като реклама, но както чета има и други доволни от пелените Пъфис.

Общи условия

Активация на акаунт