Вземате ли форума насериозно?

  • 4 835
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Много ми е любопитно.  Знаем, че себе си обикновено взимаме насериозно, някои се взимат повече от  приемливото  Mr. Green.
Но вземате ли форума като цяло насериозно?  Важно ли е за вас какво впечатление създавате и оставяте у съфорумките?
За себе си ще кажа по-късно, макар и да мисля, че много ми личи как е.

# 1
  • Мнения: 2 448
Форума е по скоро забавна част от живота ми , макар, че в много теми съм изказала сериозното си мнение по доста въпроси.
Общото впечатление не ме интересува до толкова, че да напиша нещо само за да се харесам. Но ми е приятно, ако усетя, че потребители, които ме кефят харесват и мен.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 479
И аз като pasinet...
Иначе - по сериозни теми - сериозно, по такива, от които ме напушва на смях или по петъчните, примерно - как дойде Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 718
Oтскоро съм във Форума, преди всичко го приемам като забавление и източник на информация (в повечето случаи - достоверна). НЕ смятам, че е място, в което някой трябва да се доказва, да създава имидж или да се взима прекалено насериозно. Форумите са хубаво нещо само тогава, когато не се превръщат в някакъв втори виртуален живот и заместител на социални контакти.
Струват ми се излишни всички заяждания и отчаяни опити за доказване на теза. Спорът не е излишен, но само с добре подготвени аргументи и интелигентно провеждане! Не одобрявам злобни нападки, напъни за изпъкване и безпредметни мърморения!  Mr. Green
Допадат ми потребителите с добър правопис, собствено мнение, чувство за хумор, конструктивни предложения и креативни заложби, такива, от които има какво да научиш! Peace

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 16:50 от felicidad17

# 4
  • Мнения: 6 029
ВзимаХ го насериозно 2004-2005. После ми мина.
Насериозно взимам благотворителните акции и подобни.

# 5
# 6
  • Мнения: 2 448
Oтскоро съм във Форума, ...

Ха така, кажи им го за правописа.  Laughing

На мен пък цялото това мнение ми се стори, че описва едно много сериозно място, нещо като у-ще.  Thinking

Никак не е задължително да има какво да науча от някого или да е конструктивен и креативен. Важното е да е интересен , различен , да го усетя готин дори и само виртуално. И изобщо няма да му забелязвам правописните грешки.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 896
За мен е важна информацията, която мога да споделя и получа, обмяната на мнения, конструктивните дискусии... Важно ми е да усетя светогледа на пишещите и да го съизмеря със собствениете си виждания. Следя с нескрит интерес някои теми ( макар и да е пиша често напоследък), както и публикациите на определени потребители, които са ме впечатлили или респектирали с атрактивното си присъствие, адекватни отговори, точен изказ, информираност, ерудиция... Понякога влизам и просто за развлечение или за да разпусна малко.
Разбира се, иска ми се впечатлението, което оставям за себе си да е добро (не само във форума), но това не ми е самоцел.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 17:01 от Ulia

# 8
  • Мнения: 718
Oтскоро съм във Форума, ...

Ха така, кажи им го за правописа.  Laughing
Всеки да си пише както може, просто ми правят лошо впечатление груби грешки. Но това е явно някаква деликатна тема тук, на която много хора се обиждат! По-добре да си трая  LaughingНа мен пък цялото това мнение ми се стори, че описва едно много сериозно място, нещо като у-ще.  Thinking
Все пак е просто мнение, не някакъв постулат! Wink
Никак не е задължително да има какво да науча от някого или да е конструктивен и креативен. Важното е да е интересен , различен , да го усетя готин дори и само виртуално. И изобщо няма да му забелязвам правописните грешки.  Simple Smile
Аз предпочитам да комуникирам на живо с интересните и готини хора Simple Smile Иначе усещам много лесно кои хора са в моята "група" и кои не Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 2 157
По скоро  не . Влизам за да се разтоварвам и да получа информация.

# 10
  • Мнения: 830
Тук съм за да се забавлявам и да си уплътнявам раб.време .

# 11
  • Мнения: 677
Форумът ми харесва,но  не се обвързвам с лични отношения.
Не съм човек,който се сприятелява в нет пространството,за да го интересува какво впечатление остава в другите и да "сверява часовника  на мирогледа си" както е написала Ulia.
В този смисъл Forum BG-Mamma  приемам насериозно,но себе си вътре в него като потребител по-скоро не. Peace


# 12
  • Мнения: 2 759
                         Приемам форума много сериозно. Разбира се, някои подфоруми правят изключение  Whistling.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Форума за мен по скоро е форма на бягство от ежедневието и малко релакс.
Понякога чета заформил се спор без да взимам отношение,което уви в реалният живот не става.
 Забавлявам се съвсем чистосърдечно на някоя тема "камикадзе" с летален изход.
Обикновено като се прибирам от работа влизам и гледам дали има някоя нова и интересна тема(уви в последно време клюкарника стана много скучен).
И в отчетните не съм влизала от "сто години",ама там по други причини и така

# 14
  • Мнения: 174
Не приемам на сериозно отношението на участниците във форума към моя виртуален персонаж.
Като информационно средство за мен форумът е незаменим.

# 15
  • Мнения: 5 940
Подфорумите за отглеждане на деца ги взимам съвсем насериозно. Има много ценна информация и потребители, които са си  богатство за форума.

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
и да , и не. зависи от темата. ще излъжа ако кажа, че не ме интересува какво впечатление оставям у другите потребители.

# 17
  • Мнения: 673
  По-скоро не.  Тук се забавлявам, общувам, разпускам. Не ми пука особено какво мислят останалите потребители на форума за мен. Анонимността никога не се е приемала сериозно. Не смятам ,че съм особено оригинална и атрактивна, а и никога това не ми е било цел. Радвам се ,когато мога да помогна на някого с нещо. Ми това е...

# 18
  • Мнения: 581
 Много малка част от форума вземам насериозно. Като цяло ми е място за забавление, особено през зимата, когато ме мързи да излизам често.
 Изобщо не се вълнувам какво впечатление оставям у другите.

# 19
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Подфорумите за отглеждане на деца ги взимам съвсем насериозно. Има много ценна информация и потребители, които са си  богатство за форума.
Съгласна съм с теб. Има и голяма част от форума обаче, която ме забавлява и помага да отпусна края!

# 20
  • Мнения: 194
Форумът го вземам на сериозно.

Доста инфо има тук и Гугъл често ме препраща.

Форумските интриги не ги вземам на сериозно.

Забавлявам се и гледам сеир на хора, които са заживяли тук Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 448

Подфорумите за отглеждане на деца ги взимам съвсем насериозно. Има много ценна информация и потребители, които са си  богатство за форума.

Много ценна информация, която обаче често се губи сред многото шлака. И някои хора пишещи там се имат за компетентни по всички въпроси, без да им е професия и изказват мненията си по всяка една тема.
Така, че като сериозна информация не бързам да приемам нищо, по скоро като обмяна на опит между майки и сравнение.Ако е за нещо наистина важно и сериозно търся и другаде информация, защото има доста теми на принципа казал , рекъл и стадно скандиране.

# 22
  • Мнения: 17 402
Абе, уж не. БЯх си обещала да не преминавма границата на виртуалното общуване. Да, ама се случи така, че познавам няколко души и на живо, дет се вика/е, някои познанства се оказаха таралеж в гащите, но никога не е късно за разочарования, да/. Чела съм форумци да споделят, че оттук са им започнали ценни приятелства. Не знам как точно да отговоря, може би и да, и не.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 21:39 от Дренка

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, взимам го насериозно !
Безотговорно ще е ако твърдя, че не е така,
тъй като познавам доста хора и извън виртуалния
живот и бих ги обидила по този начин.
Лично за мен, форумът е едно от най-ценните
неща, които са ми се случили в живота и да
твърдя, че го приемам несериозно ще е голямо
лицемерие.

# 24
  • Мнения: 15 619
Влизам да се разтоварвам. Wink Искам да се усмихвам, като вляза тук.  Mr. Green
Понякога намирам и ценна информация, и подкрепа. Hug
Вземам се насериозно само като майка, съпруга, дъщеря и сестра. Тук не съм такава.
Но вземането насериозно всеки го разбира  по различен начин.
 Някои потребители са ми откровено смешни, като започнат да размахват пръст. Peace
"насериозно да се вземаш" за мен означава да си повярваш, че можеш да съдиш другите.
Зад думите си заставам винаги. Mr. Green А когато сгреша, си признавам. Crazy

# 25
  • Мнения: 516
Киснете тук всеки ден и не го вземате насериозно? Хайде, бе!

# 26
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Една малка част взимам насериозно, другото ме забавлява.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
Киснете тук всеки ден и не го вземате насериозно? Хайде, бе!

Точно такава беше и моята идея Флор.
Хем в други теми пишат, че и ден не могат
без форума, хем не го взимали насериозно  Wink
То тогава излиза, че всички влизаме тук да се
лигавим, така ли  newsm78

# 28
  • Мнения: 15 619
Джулс, зависи какво разбират под "вземане насериозно".

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
Джулс, зависи какво разбират под "вземане насериозно".

Да, и това е вярно.
Вас /разбирай спама/ ви взимам най-насериозно  Hug

# 30
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Форума - да. Често съм получавала ценна информация именно от тук, или пък съфорумците са ми помогнали да взема някакво решение (домакински глупости, фирми, услуги, продукти). За това и няма как да не го взимам на сериозно.
Себе си тук - не особено  Wink

# 31
  • Мнения: 2 477
Разбира се,че има теми,потребители и подфоруми,които не взимам на сериозно.
Но форума е част от живота ми вече 2 години ,за което се радвам.Ще е несериозно да твърдя,че прекарвам толкова време тук и това не означава нищо за мен.Да,не живея за форума,но ми е приятно и забавно тук.Нямам нито едно реално познанство от форума,но пък имам любими потребители.А симпатиите ми никога не могат да бъдат несериозни.

# 32
  • Мнения: 2 759
Киснете тук всеки ден и не го вземате насериозно? Хайде, бе!
...Хем в други теми пишат, че и ден не могат
без форума, хем не го взимали насериозно  Wink
                         Всъщност част от хората отговарят дали гледат на себе си и другите във форума сериозно, не на самият форум. Тъй ми се чини.

# 33
  • Мнения: 8 999
Форумът за мен е "тайният живот на Байбиби". Още едно място, на което съществувам такава, каквато съм, но все пак под маската на анонимността. Предпочитам да ме харесват, да съм симпатична, да съм желан събеседник и да се търси моето мнение, но това не е самоцел. Казвам това, което мисля. Надявам се, че не зясагам никого с мнението си. Надявам се и да съм полезна.
"Клюкарникът" е място за разтуха. Дори и да не пиша в някоя тема, то поне чета. Ей така, за разтуха, за да се посмея. В сериозните теми гледам да се изказвам по същество.
Много особено място за общуване е форумът. Хем всичко е по-различно от действителността, хем е истинско. Все пак зад никовете стоят реални хора, с реални проблеми, с чувство за хумор, с хапливи езици, всякакви образи, които е приятно да познаваш. Макар и само виртуално.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 623
Киснете тук всеки ден и не го вземате насериозно? Хайде, бе!
...Хем в други теми пишат, че и ден не могат
без форума, хем не го взимали насериозно  Wink
                          Всъщност част от хората отговарят дали гледат на себе си и другите във форума сериозно, не на самият форум. Тъй ми се чини.

Мисля, че все още мога да чета или бъркам  newsm78
Заглавието е " Вземате ли форума насериозно ",
а не "Вземам ли се насериозно във форума".
Аз правя разлика между двете и смятам, че съм
отговорила по темата. Ако нещо съм се объркала,
то нека авторката ме поправи и ще отговоря по същество.
На така зададен въпрос, това е отговорът ми  Naughty

# 35
  • Мнения: 984
Определени хора вземам насериозно, други - да вървят да пасат. Mr. Green
Странно ми е когато форумнци заедно с децата си се срещат непринудено, а после си акат на физиономиите в най-тъпите теми. Кофти, сюрреално, безсмислено.

# 36
  • Мнения: 5 370
Погледнах си в профила и видях, че от 4,75 средно постинга на ден съм "паднала" до 3, 21 май. Като се има предвид, че не пиша в трупащи точки форуми, е напредък за мене.
Иначе от форумите съм черпила и черпя много полезно инфо. Както и аз давам такова на другите, когато мога.

# 37
  • London, baby
  • Мнения: 800
Вземам го, а не би трябвало.

# 38
  • Мнения: 2 759
...Мисля, че все още мога да чета...
                         Ха-ха-ха, добре че по-горе писа, че го взимаш сериозно. Не теб, а другите имах предвид. Но ти определено ме развесели. Чак толкова сериозно няма нужда  hahaha.

# 39
  • Мнения: 17 402
А дали на "нааканите" не им се привиждат лайна?

# 40
  • Мнения: 2 829
Мишон и на мен би ми било странно  това.


определена част от форума взимам насериозно-доста неща научих  от дадени теми
доста приятелства завъдих

форумските интриги ,клики и тн. Не ги приемам насериозно --интересни са ми
но ,само от клюкарска гледна точка Mr. Green

и аз като Пасинет  не пиша нещо само за да се харесам на някого.,,
по -скоро  се старая да не се изказвам прекалено остро и обидно
старая се и да не налагам по категоричен начин мнението си на аудиторията.,,


 

# 41
  • Мнения: 4 290
Да, може да се каже, че има подфоруми, които вземам много насериозно. Форумът ми е бил изключително полезен за някои неща, определено научих много. За кърменето, захранването и възпитанието на децата, например.
Не ме вълнува кой какво мисли за мен, но винаги обмислям коментарите си и никога не пиша, колкото да си начеша клавиатурата.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099
Ми, както и в действителната реалност - понякога ме възприемат много сериозно, друг път - не. Лошо е, когато това не съвпада със същността ми в конкретната ситуация...

Аз форума сериозно го възприемам, защото имах сериозни ползи в бебегледането от 0 до момента; придобих приятели, които ценя. Няма как да е иначе...

# 43
  • Мнения: 2 407
Да взимам го, харесва ми....

# 44
  • Мнения: 3 993
Да, взимам го насериозно. Много сериозни неща за отглеждането и възпитанието на децата научих и се надявам още много да уча. Сега, когато съм в отпуск и не ходя на работа, форума замества голяма част от социалните ми контакти и ми е много приятно, че запълва тази празнина. Освен това се сприятелих истински с няколко майки, тези приятелства са ми много ценни и се радвам, че ги имам. Вече не всичко е виртуално за мен Simple Smile

# 45
  • Мнения: 22 347
Вземам насериозно определена част от него, която може да е полезна.
Всичко останало си е за забавление.
Има и много хора, които са се взели твърде насериозно тук, но това си е тяхна работа. )

Не пиша нищо, за да се харесам на когото и да било. Дори напротив, много хора не ме харесват. ) и това за мен е добре. )

# 46
  • Мнения: 6 713
Но вземате ли форума като цяло насериозно? - Едни неща ги взимам, други - не. Т.е. определени подфоруми са ми важни - кърмене, хранене на бебета, възпитание, а други - само за забавление.  newsm68

Важно ли е за вас какво впечатление създавате и оставяте у съфорумките? - Който иска да ме харесва, който не иска - негова работа.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 626
Като цяло има много полезна информация . Но за съжаление и тук има хора които си избиват комплексите вместо да помогнат или ако не могат поне да оставят другите да го направят.
Така че по-скоро го приемам на сериозно , естествено има и теми които ме разтоварват и обичам да си губя времето с тях.

# 48
  • Мнения: 2 448
Цитат
Заглавието е " Вземате ли форума насериозно ",

Заглавието може да е това, но темата не е само заглавие все пак. Отговорила съм по въпросите, а не само по заглавието.
Това, че през по голямата част от деня съм пред компютъра и мога да отделям време за форума, не го прави от сериозната част от живота ми като цяло. Забавлението също може да е ежедневно, кой колкото може да си позволи.  Laughing
Много минимална част от потребителите вземам на сериозно, голяма част дори не ги чета, не съм ги запомнила. Ако от 90 000 души обръщам внимание на 50 това вземане на сериозно като цяло ли е? Според мен , не. Както казах и в сериозните под форуми също малка част от мненията ценя, и ако наистина инфото, което търся ми е важно, доста се ровя, докато отсея плявата.
А това, че с някои от хората съм завързала и лични контакти, може би е единственото, което мога да определя като вземане на сериозно.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 074
А аз го вземам абсолютно насериозно.
Сигурно аз ще ви прозвуча несериозно, но е така.
От форума можеш да извлечеш информацията, която ти е необходима.
От форумките и форумците можеш да получиш съпричастие и съчувствие.
Ако се наложи, получаваш и необходимата помощ - морална и материална, ако щете.
Колко много "Зов за помощ" - и форума е насреща !!!
Няма да изпадам в подробности
Пързалките ги има навсякъде и не ми правят впечатление.

# 50
  • Мнения: 677
Минзухар, пусни тема: Ползвате ли интернет?

# 51
  • Мнения: 641
О, да. Толкова насериозно, че първите месеци когато се регистрирах ходех със зачервени очи от четене и взиране в монитора. Много инфо, много нещо. Докато изчета всичко интересно за мен почти целодневно "висях" тук. Сега по-малко влизам, но още има теми, които сериозно ме вълнуват и чета с удоволствие.

# 52
  • Мнения: 2 448
О, да. Толкова насериозно, че първите месеци когато се регистрирах ходех със зачервени очи от четене и взиране в монитора.

Сигурно и свят ти се е завивало като се опитваш да си представяш визуално форумките докато ги четеш.  Laughing шегувам се, мисля разбра по какъв повод го написах

# 53
  • Мнения: 2 401
Минзухар, пусни тема: Ползвате ли интернет?

Кво да пускам, то е очевадно, кои ползват и кои си живеят у него. 

# 54
  • Мнения: 677
Ми за чий ти е тази тема?

# 55
  • Мнения: 2 374
Яко насериозно да.Толкова много,че ако оставя лошо впечатление на някой любезен съформец направо бих се гръмнала.

# 56
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз съм 50 на 50. Има си сериозни и несериозни неща, стига човек да може да ги различава. И да добавя, форумът не е само "Клюкарника".

# 57
  • Мнения: 335
Това като "Вземате ли насериозно жанровете".




# 58
  • Мнения: 592
Когато започне да ми дава заплата ще го взема насериозно!

# 59
  • Мнения: 4 678
Баси............кви сте несериозни Crossing Arms Joy

# 60
  • Мнения: 7 914
форума го взимам насериозно.
несериозни са ми някои теми  и съфорумци.
на форумската си репутация определено не държа -  не ми пука кой какво мисли за мен, ако не си е направил труда да ме опознае Whistling

# 61
  • Мнения: 1 212
Нищо в този живот не взимам напълно насериозно.
Освен себе си  Mr. Green
И е лесно и не чак толкова.

# 62
  • Мнения: 400
Някои теми и подфоруми вземам на сериозно и пиша съвсем сериозно там.В други се забавлявам и разпускам LaughingКак ме приемат-все ми е едно.Във виртуалното общуване липсват мимики,жестове......не винаги можем да уловим настроенията Wink

# 63
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217
Вземам форума насериозно. Много симпатични хора срещнах тук, много се смях и много сълзи пророних. Приятно ми е тук.
Опитвам се да си представя чувствата на другите, когато са писали,
действително ли са толкова остри или само в този момент. Много ми е
приятно да забележа, че всъщност са мили и състрадателни хора.

И изобщо няма да му забелязвам правописните грешки.  Simple Smile

Веднъж се опитах да прочета един постинг, написан без всякакви препинателни знаци и главни букви. Всичко беше слято в едно дълго-дълго изречение. Нищо не разбрах и само си загубих времето.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 10:45 от Иванка Тръмп

# 64
  • Мнения: 2 123
Да, насериозно го вземам!Всеки ден влизам, по-няколко пъти!От някои теми много неща съм научила.Дообогатявам се.
Е, не може и без смях Peace

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не особенно, ама пусто пристрастена съм вече,
та ден не минава да не покисна тук час два.

# 66
  • Мнения: 2 448
И изобщо няма да му забелязвам правописните грешки.  Simple Smile

Веднъж се опитах да прочета един постинг, написан без всякакви препинателни знаци и главни букви. Всичко беше слято в едно дълго-дълго изречение. Нищо не разбрах и само си загубих времето.


Хе хе, не ме цитирай извън контекста. Правописни грешки прощавам само на любимците ми, ако са допуснали и на себе си естествено, иначе .........  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 637
Тук съм заради една конкретна тема, която в момента е на дневен ред при мен. В нея срещнах много свестни хора, които разбира се че приемам насериозно. От друга страна някои от разделите са само забавление, някои от темите в тях са комични, други трагикомични. Така че за убиване на времето в офиса са идеални Laughing

# 68
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217

Хе хе, не ме цитирай извън контекста. Правописни грешки прощавам само на любимците ми, ако са допуснали и на себе си естествено, иначе .........  Mr. Green

pasinet, станало е недоразумение. Не те цитирам извън контекста, просто съм привърженик
на правописа. Не че го владея перфектно.   

# 69
  • Мнения: 641
О, да. Толкова насериозно, че първите месеци когато се регистрирах ходех със зачервени очи от четене и взиране в монитора.

Сигурно и свят ти се е завивало като се опитваш да си представяш визуално форумките докато ги четеш.  Laughing шегувам се, мисля разбра по какъв повод го написах

Всъщност висях в кърмаческия/ кърмене и захранване/,майките и здравния. Доста неща съм копнала на компютара си като ценна информация.
Сега повече в клюкарника и ДиС щото ми е скучно Crazy

# 70
  • Мнения: 3 405
Но вземате ли форума като цяло насериозно? 

Вземам го насериозно отчасти.
В Клюкарника не съм била сериозна от 2006  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 959
Форумът се е превърнал в част от ежедневието ми. Особено сега, през зимния сезон.
Приемам го като град - някъде ми е приятно и уютно, другаде, не.
Съответно влизам в определени къщи - някои са със сериозни домакини, и съответно се държа сериозно, и надявам се адекватно.
Други са си просто веселяшки - влизаш пиеш едно, смееш се и си отиваш, да кажем държиш се, не сериозно. В къщите едни гости ги приемам на сериозно, други не съвсем, трети въобще не ги забелязвам.
Нормално, почти като в реалния живот.

А, дали аз, се приемам на сериозно във форума?! - отговора е в горе написаното.

# 72
  • Мнения: 940
Има много информация, която ползвам.

# 73
  • Мнения: 156
В форума влизам за развлечение, има доста интересни и полезни теми Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 395
Форумът се е превърнал в част от ежедневието ми. Особено сега, през зимния сезон.
Приемам го като град - някъде ми е приятно и уютно, другаде, не.
Съответно влизам в определени къщи - някои са със сериозни домакини, и съответно се държа сериозно, и надявам се адекватно.
Други са си просто веселяшки - влизаш пиеш едно, смееш се и си отиваш, да кажем държиш се, не сериозно. В къщите едни гости ги приемам на сериозно, други не съвсем, трети въобще не ги забелязвам.
Нормално, почти като в реалния живот.

Ето едно мнение което се препокрива на 100% с моето.
Харесвам форума ,но за мен е само град в който съм гостенка.Но е място където обичам да ходя

# 75
  • Мнения: 7 474
И да и не. Laughing Има теми, в които откровено се забавлявам и
такива, които приемам съвсем сериозно. Отделно вече познавам лично
доста от хората, с които контактувам тук, което прави нещата различни.

# 76
  • Мнения: 743
И аз не мога да дам еднозначен отговор. Тук има доста сериозни теми, както и такива, в които се забавлявам. Обичам да влизам тук, защото намирам отговор на много мои въпроси. Хората тук, в повечето случаи, са отзивчиви, любезни, приятелски настроени. Когато късно вечер, след като всички са заспали, влизам и се чуствам така, сякаш съм с приятелки и си бъбрим просто по женски въпроси. Това ме отпуска и развлича. С една дума, тук се чуствам добре. Hug

# 77
  • Мнения: 9 865
Не взимам насериозно форумните драми, сплетни и разправии,
но откровено се забавлявам с тях, ако ми попаднат.

# 78
  • Мнения: 3 091
изключително насериозно взимам аз форумът и форумците!
и няма да съм голословна и празнопостингова:
ако някой ми пусне емотикон  #Cussing out , поне две нощи не мигвам!
ако не ми отговорят мигновено с 4-5 постинга, в края с  Hug Hug Hug, даже още едно  Hug, плача без да спра поне половин час. после ми остават синини под очите, грозна работа...
когато ме "изтриват от спомените си" - не ми се говори какво ми става! главоболие, световъртеж, ужасна ненавист ме обзема по повод на изтрилия ме! тежко му и горко.  newsm78
И не на последно място, ако в пощата си нямам поне 3 мили лични с цветя, прегръдки и комплименти, денят ми е черен, колегите страдат, а сега и шофьорите.

Ето, споделих. Не ми олекна. не ми стана несериозно, нито въздушно. това е, аз съм форум адиктед   Mr. Green

# 79
  • Мнения: 421
твърдо "ние".защто да го вземам чак пък насериозно? за мен е забавление ,понаучавам разни нещица и така.
разбира се има и серозни и тъжни теми,които ме натъжават

# 80
  • Мнения: 7 837

Кво да пускам, то е очевадно, кои ползват и кои си живеят у него. 

Минала си 100-те дни, минзухар. А на времето се стряскаше, помниш ли  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 502
    Ами това е сериозен форум,защо да нямам сериозно отношение към него. Форума не е само Клюкарника,има много полезни теми и в другите подфоруми на БГ Мамма. Много пъти са ми помагали с бързи отговори съвсем непознати жени и то с много точна и полезна за мен информация.   

# 82
  • Мнения: 4 585
Взимам го насериозно, като хапче за бягство от действителността.
Когато съм имал нужда, винаги съм получавал най-малко един емотикон  Hug,
напълно достатъчен.

# 83
  • Мнения: 1
НЕ се взимам на сериозно тук,но форумами харесва,допадат ми позитивните хора с конструктивни предложения икреативно мислене,а тези които имат проблеми със себе си  и се чудят с кого да се заяждат не ме интересуват

# 84
  • Мнения: 3 405
Ламелинда, обичам те  Hug

# 85
# 86
# 87
  • Мнения: 3 521
Насериозно взимам благотворителните акции и подобни.

И аз. Останалото е просто забавление. Peace

# 88
  • Мнения: X
Не знам, знам само че един мармот завива шоколада в станиол...

# 89
  • Мнения: 2 386
Вече не.  Grinning

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 10:36 от Ева на сцена

# 90
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз го взимам насериозно. Потърсила съм и съм намерила страшно много информация, която ми е помогнала. Е, в началото не беше така. Доста време си отвисях в Клюкарника, но когато забременях, светоусещането ми се промени и имах нужда от друго. Сега отново надзъртам в Клюто и се радвам като видя познати никове.

# 91
  • Мнения: 2 818
Форума го взимам насериозно, но не взимам насериозно всичко изписано.

# 92
  • Мнения: 822
Да, разбира се. Особено Клюкарника. Но най-важното е, че и мен ме вземат насериозно. Това ме радва, защото в реалния живот (въпреки че там също не ползвам много емотикони) не ме възприемат достатъчно сериозно. Може би заради пламъчетата в очите...

# 93
  • София
  • Мнения: 1 735
Най ми допадат подфорумите за храненето и нашите деца.Тях ги вземам насериозно.В другите подфоруми по някои теми има доста интересни и интелигентни мнения,които ми показват житейски ситуациии тълкувани  по разли4ен на4ин.Харесвам теми,от които мога да нау4а нещо ново и полезно,а понякога само убивам скуката,особено при лошо време.

# 94
  • Мнения: 1 731
Даааа,реални хора в реално време ,няма как да не го вземам насериозно. Hug

# 95
  • Мнения: X
Гледам сериозно на форума от момента, в който усетих, че ме променя към по-добро. Станах по-демократична и свободомислеща, по-непукист. Научих се по-добре да формулирам това, което искам да кажа, бързо да синтезирам важното от маловажното, интересното от това, което не заслужава вниманието ми. Да общуваш с толкова много хора в реално време си е истинско богатство и привилегия.  Peace

# 96
  • Мнения: 4 585
Към изреденото от Жаве бих прибавил и работото върху правописа си.

# 97
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Към изреденото от Жаве бих прибавил и работото върху правописа си.
Joy Вълчо, поработи още малко или си сложи очилата  Wink.

# 98
  • Мнения: 6 607
Естествено ,че да .Ако го приемах на майтап нямаше да кисна толкова време тук.

# 99
  • Мнения: 41
1 към 1, харесва ми все пак, че има и сериозни и не толкова сериозни теми и се настройвам според зависи Simple Smile

# 100
  • Мнения: 2 035
Зависи от темите, някои ги вземам много на сериозно, други не бих казала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт