фенове на "Приятели"видяхте ли какво ни предстои?

  • 1 984
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 513
Жалко наистина. А какви са били мотивите й? Биха могли да намерят заместваща актриса, но просто няма да е същото. И шестимата си имат характерни жестове, мимики, поведение на сцената, което до голяма степен прави сериала такъв, какъвто е и не мога да си представя други актьори в тези роли.  Grinning

# 16
  • Мнения: 194
ООО,любимия ми сериал.Докато бях бременна си свалих всички сезони.Имаше  дни от сутрин до вечер само него гледах.Не го трия от компа,него и Секса.Е,ще се гледа пак,няма как просто.
Жалко ,че няма да има филм.Тя ,Дженифър,явно иска да се откъсне от екранния си образ веднъж завинаги.Все пак ,всички актьори ще ги свързват доживот с  този сериал.А с други артисти няма да е същото,ще се загуби целия чар на филма.

# 17
  • Мнения: 142
Жалко наистина. А какви са били мотивите й? Биха могли да намерят заместваща актриса, но просто няма да е същото. И шестимата си имат характерни жестове, мимики, поведение на сцената, което до голяма степен прави сериала такъв, какъвто е и не мога да си представя други актьори в тези роли.  Grinning
Казала е, че иска да я приемат по-сериозно от това да е Рейчъл в "Приятели" и също, че не мисли, че един филм "Приятели" има какво толкова да покаже на зрителите. Като се замисля, аз не знам след приятели тя да е имала някакви огромни роли, та да си придава толкова важност. Мисля, че най-хубави роли има Матю Пери. Фаворит ми е в "Историята на Рон Кларк".

# 18
  • Мнения: 4 513
Абе разбирам я донякъде. Сигуно не е много приятно да те знаят като Рейчъл Грийн вместо като Дженифър Анистън и така се получава с всички многосезонни успешни шоута, но все пак - жалко за филма. Но е по-добре да няма никакъв филм, отколкото да има лош такъв.  Wink

# 19
  • Мнения: 6 441
Гледате ли?  Party

Защо не мога да намеря темата за Вечният фен клуб?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт