Краси Радков

  • 3 549
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Не всички ходят, особено по частни партита. Отказват много преди да се е стигнало до хонорара! Опит!

# 16
  • Мнения: 6 417
Ако искат, дреме ми на...ушанката.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 5 468
Абе айде сега, пазарлъка ще го правим насаме. Да няма тука да възмущаваме форума.

Писах ти на ЛС.
Тони, лъжецо такъв! Не си ми писал нищо  Cry

# 18
  • Мнения: 10
Много благодаря на всички,надявам се да успея да се свържа с него, ако не ще мисля друга изненада  bouquet Приемам идеи

# 19
  • Мнения: 421
ако имаш възможност да му платиш,предполагам ,че веднага ще се отзове Peace

Некои хора имат и достойнство, мари..


какво общо има достйнството тука?....това си е един вид услуга за която има и съответна цена ,нали тъй? Peace

# 20
  • Мнения: 3 634
Не виждам проблем да не може да присъства срещу определено заплащане. Това му е работата и вероятно си има точни условия, при които би се съгласил той или всеки друг на участие. Според вас такива хора от какво се издържат?

# 21
  • Мнения: 7 837

Мъжка или женска? Защото, моят мъж, ако ме изненада с жена, ще спи в колата известно време.

# 22
  • Мнения: 6 417
Ако Краси Радков откаже, пробвай с Рачков. Откакто е с Мария Игнатова, която харчи като BMW, горкия има нужда от свежи пари и то мнооого.

# 23
  • Мнения: 8
Здравейте ,

Много ще съм благодарен ако някой може да ми помогне да се свържа с Краси( тел, e-mail. )
Най добрият ми приятел се жени и го обожава. За мен ще е чест да му направя този подарък
Ще съм благодарен и ако знаете за горе долу каква сума става въпрос за да очаквам Simple Smile
Може и на лично... Предполагам за 30 мин ще е достатъчно

Благодаря предварително

# 24
  • Мнения: 1 352
Ако Краси Радков откаже, пробвай с Рачков. Откакто е с Мария Игнатова, която харчи като BMW, горкия има нужда от свежи пари и то мнооого.

 newsm09
Рачков............... с Мария Игнатова?
Този не беше ли женен.................. и не му ли се роди дете наскоро?

Шушон, обичам те  Blush.

# 25
  • Мнения: 3 634
Рачков............... с Мария Игнатова?
Този не беше ли женен.................. и не му ли се роди дете наскоро?


Личи си кой не клюкарства в Клюкарника. "Скоро" беше преди почти 2 години и "женен" не е бил. Разделен е повече от 6 месеца вече.

Общи условия

Активация на акаунт