поговорете с мен...

  • 4 083
  • 57
  •   1
Отговори
Поговорете с мен!
Самотна съм!
Омъжена...не помня вече от кога,живеем ей така по навик...петък вечер детенцето ни е на село.........самотно ми е...
Нямам пари в джоба даже за автобусно билетче за да се прибера при него и му казвам по телефона,че имам работа,затова Sad и на майка така казах...
Работя..уж...за смешни пари...в елитна институция...
Срещам се от известно време с един мъж(не ме съдете) ,с моя сме приключили секса от много години и всеки се справя някак си...тъжно е.
Този мъж ...казва че много ме обича...повече от година сме заедно ,но не ми помага,само на думи,знае сега че нямам пари,но...сама съм си виновна,знам...той има възможности...
Исках тази сутрин на моя,тои ми хвърли 2 железни  лева и жълти стотинки на масата.......беше ме срам,но ми трябваха за нещо от аптеката...
Толкова съм сачкана и унизена от живота,а съм горда,не мога да поискам Cry
макар,че тази сутрин бях в безисходица...
Не е болката ми само в парите...няма ли на този свят нещо хубаво,което да ме стопли...няма ли любов бе хора????? Cry Cry

САМОТНА СЪМ И МЕ Е СТРАХ!!!

# 1
  • Мнения: 476
Не знам какво да кажа... тъжно е...

# 2
  • Мнения: 846
Много мъчно ми стана и на мен  Rolling Eyes,

не знам какво да ти кажа, ако не направиш ти нещо, за да излезнеш от ситуацията ще продължиш да се чувстваш така.  Мъжът ти въобще ли не ти помага финансово? На колко години е детенцето ти?

# 3
  • Мнения: 473
Щом не ти е помогнал "другия," едва ли е искрен като ти казва, че те обича. Опитай се да намериш друга работа, ако ти е възможно. За една жена най-добре е да е финансово независима, поне така смятам аз. Или поне в повечето случаи. Тогава няма да ти пука нито за егоизма на мъжа ти, нито за лицемерието на "другия". Ще си живееш живота и ще се чувстваш по съвсем различен начин. Не бива да търсим щастието си единствено в някой мъж. Има други извори, не по-лоши!

# 4
  • Мнения: X
Тъжна ситуация...но не и неразрешима,стига да иска човек.
Мислиш ли ,че нещо ще се промени,като се примиряваш с такъв живот и се оплачеш тук?Не ме разбирай погрешно,много ти съчувствам,но не мога и да не те попитам :Това ли искаш за живота си?!

# 5
  • Мнения: 3
Незнам какво да ти кажа и аз твоето положение наистина е тъжно.Няма да те съдя че си имаш друг,но мисля че трябва да помислиш върху ситуацията,незнам просто какво друго да ти кажа. Hug Cry

# 6
Малкият е на 9.
Баща му понеже има добра заплата плаща вкъщи парното,водата,аз не мога,нямам възможност,аз купувам храна и за домакинството каквото трябва , купувам дрехи на детето,обувки,неща свързани с училището.Но парите са малко и свършват неусетно и издъхвам,като сега.
Не се оплаквам,просто ми е тежко.
Кому е нужно хората да се борят с такива нечовешки и унизителни ситуации,защо живота е устроен така...знам че има ужасно много мъка по белия свят,но все съм се питала,защо,защо???

Всички носим човешки души,всички като деца сме мечтали и вярвали...къде са ми мечтите...понякога ми се иска да изкрещя:МАЙЧИЦЕ,НЕ МОГА ПОМОГНИ МИ Cry Cry като едно време,но знам че съм голяма и знам че никой не може да ми помогне Sad Sad

# 7
  • Мнения: 3
Май наистина ти е доста тежко положението.Но мисля че имаш нужда малко да останеш сама,или сподели с майкати,тя най-добре ще те разбере.Една прегрътка  Hug

# 8
  • Мнения: 293
Мила ,

знам какво ти е.Сигурно се осъждаш за много грешки до тук в живота си. Чувстваш се безпомощна и ненужна,нали? Чувствам,че целия живот е зад гърба ти?Нали?

Първо зарежи втория.След като казваш,че има възможност,а не ти помага ( дори и без да си му искала) няма смисъл да стоиш при такъв човек и да вярваш на такъв човек.Не знам къде си, но опитай да намериш малко по-платена работа.Наистина е хубаво да знаеш,че сама можеш да разчиташ на себе си,ще почувстваш невероятно облекчение и свобода!!!
Мъжът ти работи ли? Не помага ли финансово? И защо криеш и от мъжа си и от майка си,че нямаш пари за билетче?Недей!!!

Ако с мъжа ти наистина всичко е свършило-както казваш,ти препоръчвам да не губиш повече време,а просто да се оттеглиш.

Помисли за себе си! И знай,че никой няма да го направи ако ти самата не заобичаш себе си и не помислиш за себе си!

Направи нещо за себе си.Излез с приятелка някъде,побъбрете,седни напиши на един бял лист какво точно ти тежи или просто направи нещо,от което ще ти олекне малко за да можеш да мислиш трезво-ти сама знаеш какво би било то за теб!

Много ми е мъчно за теб.Има много хора....които са самотни,а това е страшно.Имай впредвид,че самотата е болест на века.Всеки човек се чувства малко или много сам,а има страшно много хора (особено по-чувствителните) ,които наистина не могат да се справят със самотата...

Не се поддавай тъжното настроение да те обземе! Песимизмът е лош пътеводител!!

Горе главата!И по-скоро усмихната!!!! Hug

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 19:54 от AGAPH

# 9
  • Мнения: 1
Абе аз не стига, че цели 2 железни лева ти дадох и ти пак недоволна. Ама засрами се пък поне малко де, поне секс да правехме, а то и това не можеш и пак с претенции.

# 10
  • Мнения: 15 619
Стилът ми е познат.  newsm78 newsm78 newsm78На писането, де.
Петъчна????

# 11
  • Мнения: 293
Хаха.Аз съм най-прецакана,глей кво нещо изписах.... Албенче...не се сетих за теб,а е петък..... hahaha

# 12
  • Мнения: 1
Е туй и викам и аз на жинътъ. Поне секс вкъщи да имаше да не си давам 5 те книжни лефа на други. Щом е така само жилезни. А сега като разбирам че си имам и баджанак и железните спирам.

# 13
  • Мнения: 15 619
Хаха.Аз съм най-прецакана,глей кво нещо изписах.... Албенче...не се сетих за теб,а е петък..... hahaha
Не си! Mr. Green Още сме на първа страница.....ама и аз се зачудих.

# 14
  • Мнения: 2 829
петъчна--горе главата  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт