1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 30

  • 20 132
  • 441
  •   1
Отговори
# 60
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
За Звездичка

Макар, че могат да бъдат много щастливи с тези черти на характера, които са им дали.

Моля ви момичета, напишете как виждате двойката Керем - Шехерезада.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 38
bz, много интересно ми беше и това за имената , а и за къщите и за топките:   bouquet   bouquet   bouquet


Аз отговорих, че ДА бих живяла, защото и в момента живеем с майка ми  Stop Съгласна съм абсолютно с всички, които казват, че две поколения на едно място - не е за предпочитане!!!!Цъ!!  Naughty хич даже , ама съдба уж беше временно дано до др. нова год. да сме отделно! Общо взето единствено факта , че не готвя ме радва !! Joy

# 62
  • Мнения: 10
[quoteМоля ви момичета, напишете как виждате двойката Керем - Шехерезада.
 
][/quote]


Според мен Керем е твърде инфантилен тип за характера на Шех!В момента в който я има щеше да загуби интерес към заведението.........

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 744
На мен пък хич не ми допадт Бурхан и Надиде. Все си пъхат носовете навсякъде. Опитват се да живеят чужди животи. Не са ми симпатични.
Като родител, може би, повече ми допада поведението на Севал.
Но не бих живяла с ничии родители. Аз и моите не мога да ги изтърпя повече от 1 ден.

# 64
  • Мнения: 904
Категорично НЕ, колкото и да са ми симпатични Надиде и Бурхан, всеки да си знае покрива, аз от моите си родители избягах и сега живея в къща, която за много хора би била вила а не къща, но сме си сами, то има моменти в които себе си не мога да изтрайвам какво остава за друг.Иначе шапка и свалям на Надиде, ей с памук му вади душата на тоя Бурхан бей,върти суче с кадифена ръкавица ще пипне и пак нейното ще стане, евала и.

# 65
  • Мнения: 7 914
За Звездичка

Макар, че могат да бъдат много щастливи с тези черти на характера, които са им дали.


не съм съгласна.. и то категорично.. да се поутешат да, но Онур ще му писне толкова бързо ревлата Бенну( сорри ), че след седмица ще вижда само хубавото у Шехи -  той обича да покорява, а не да се циври bowuu

а Керем- Шехи -  тя не би го търпяла с неговите младежки изживявания -  дори не би могла да стъпи на яхтата му за повече от една обиколка на Босфора:whistle: и то с Каан Mr. Green



# 66
  • Мнения: 7 914
Бурхан- Надиде
 аз се шегувам, да речем , че сикам да съм като нея и тн, но... не бих могла да живея така...мъжа с кого живея трябва и да ми е приятел -  да си говорим пряко, да решаваме заедно ид а си уважаваме мненията... докто Бурхан и Надиде се уважават, ама надиде подмолно си постига целите -  определено не ми харесва вече Rolling Eyes -  в последните епизоди все едно падна маска от лицето и!  Thinking

# 67
  • Мнения: 683
За Звездичка

Макар, че могат да бъдат много щастливи с тези черти на характера, които са им дали.


не съм съгласна.. и то категорично.. да се поутешат да, но Онур ще му писне толкова бързо ревлата Бенну( сорри ), че след седмица ще вижда само хубавото у Шехи -  той обича да покорява, а не да се циври bowuu

а Керем- Шехи -  тя не би го търпяла с неговите младежки изживявания -  дори не би могла да стъпи на яхтата му за повече от една обиколка на Босфора:whistle: и то с Каан Mr. Green



Мисля същoтo Peace

# 68
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
здравейте ,да явно вратите са направили впечатление на всички ,аз пък днес забелязах ,че бену когато се срещна със Онур в офиса беше с червена изправена коса ,после като говори с Керем в яхтата /преди да търси баща си с много стилна тъмна прическа а ,когато подари шала на Севал със червено черна коса, но винаги супер изглеждаща
по анкетата ,неее - Peaceсвободата е нещо свято  !
кулинарната тема ще я прескоча щото съм надала нещо  Grinning Благодаря за всичките нови снимки и инфо Grinning  
днес най ми харесаха Мерт и Яман ,много мъжки постъпиха

# 69
  • Мнения: 267
 ooooh!Мале чак сега ви изчетох,много сте писали.bzмного благодаря за превода на имената и да те питам GürNük значи ли нещо?
Благодаря за разяснението за къщите(за вратите Embarassed и аз съм се чудила).
nati0Халит и Джейда са супер във вихъра на танца! Peace
А за анкетата отговарям с НЕ Naughty-живяла съм и с майка и със свекърва,но откакто живеем отделно си ми е най-добре!От свекърва като Надиде трябва много да се пазиш-тихите води са най-дълбоки,не се знае с какво ще те изненада.Бурхан много го удря на това да си му благодарен какво е направил за теб .А бе всеки се меси в живота на другия и накрая не се знае кой крив и кой прав.
А снимките на сестрата на Керем са супер-много готина тая жена,секси ,женствена  Peaceхареса ми много.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 23:42 от geradost

# 70
  • Мнения: 117
Хей, броете ме и мен от фенките на сериала.  Grinning
Гласувах, че бих, но май като се замислих повечко не бих живяла с тях. За кратко на гости става, но иначе не  Mr. Green
Имате ли повече снимки на Мерт и Керем?
Много готино е тоя превод на имената- повечето им отиват, като изключим Али Кемал ... той не трябва ли да умира скоро Whistling  hahaha Дразни ме много с глупостта си  Crazy Хайде лека и от мен  Stop

# 71
  • Мнения: 157
цоп и аз тук
Гласувах че бих живяла с тях  Joy Joy и на курс ще ходя дори.юДнес не съм гледала епизода може да си променя мнението незнам.
До утре Hug

# 72
  • Мнения: 1 280
Аз пак да питам ББ:
Надиде казва ли на Бурхан или на Али Кемал, че е хванала в изневяра Фюсун?
   

ББ: да доколкото разбрах по нататък във филма казва на Али Кемал и той тръгва да убива Фюсюн, но Надиде го спира

# 73
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аз пак да питам ББ:
Надиде казва ли на Бурхан или на Али Кемал, че е хванала в изневяра Фюсун?
   

ББ: да доколкото разбрах по нататък във филма казва на Али Кемал и той тръгва да убива Фюсюн, но Надиде го спира

Не е вярно.
ББ: Фюсун каза сама на Али Кемал, когато той понечи да я целува. Каза, че е сгрешила. Али Кемал щеше да откачи и избяга от къщата. Между другото след 77-та серия  на сериала Али Кемал е влюбен във Фюсун до безумие и щеше да се гръмне, заради нея. Добре, че Надиде пак оправи нещата. Тя е просто нямам думи.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 01:11 от Mishel_

# 74
  • Мнения: 683
Виждам, че u Oнyp cu e cвaлuл малко снимки в компютъра си(от днешния eпизод). Очевидно u той тайно спохожда нашия блог дa cu дpъпнe няколко снимки u да прочeтe kakвo нoвo в живота мy atwork

Общи условия

Активация на акаунт