Гараж, не паркирай!!!

  • 9 646
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 388
1. Устно предупреждение;
2. Писмено предупреждение'
3. Пускане на гуми ( не пукане ).

Това в случаите, когато аз пазя паркомястото ни.

# 31
  • Мнения: 2 401
Това с пукането просто не знам как да го квалифицирам в момента, не съм в достатъчно просташко настроение.

# 32
  • Мнения: 2 032
Може да си ги объркала с пунктуацията хората.
Вместо: "Гараж. Не паркирай.", като си написала "Гараж, не паркирай!" и те да го са приели като като обръщение към гаража.  Wink

# 33
  • by the sea
  • Мнения: 98
Може да си ги объркала с пунктуацията хората.
Вместо: "Гараж. Не паркирай.", като си написала "Гараж, не паркирай!" и те да го са приели като като обръщение към гаража.  Wink

Те препинателните знаци на табелата на гаражната врата са ограничени до минимум именно от такива съображения.  Wink Пише си семпличко ГАРАЖ и е изобразен пътен знак В28.

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 1 524
Много похвално - пукайте, ползвайте фекалии - културни хора сте, браво.
Всичко се връща момичета - всичко, да знаете.

И на мен ми е писнало от много неща, но не причинявам на хората главоболия с подобни постъпки.

# 36
  • Мнения: 140
И аз да задам един въпрос-имат ли право съседите да си купят от тези оранжевите метални скоби и да си ги сложат?
Преди малко се пребираме и двама съседи решили,че това са си техните места,единия даже е с три коли,всички останали от входа ще се чудим къде да си оставяме колите.Вярно,че паркинга е малък ,но май е на всички? С две думи ,законно ли е това,и къде да се оплачем-в общината или на Паркинги и гаражи?

# 37
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
И аз да задам един въпрос-имат ли право съседите да си купят от тези оранжевите метални скоби и да си ги сложат?
Преди малко се пребираме и двама съседи решили,че това са си техните места,единия даже е с три коли,всички останали от входа ще се чудим къде да си оставяме колите.Вярно,че паркинга е малък ,но май е на всички? С две думи ,законно ли е това,и къде да се оплачем-в общината или на Паркинги и гаражи?

Само ако плащат годишен абонамент за платено паркомясто към общината,както е банки,офиси и т.н. Така мисля аз  Peace

# 38
  • Мнения: 18
Добре де, но аз не разбирам, защо просто не се обадиш в съответните служби ? Ще дойде паякът и ще го вдигне  Laughing.
Щом все се намира по някой който спира на забранено място, ще се обаждаш всеки ден.. рано или късно ще спрат да паркират там...

# 39
  • София
  • Мнения: 1 735
Живеехме по едно време на Иван Асен с вътрешен двор.Е,оправия нямаше.Да не говорим като имаше мачове на стадиона.Но никога не бихме пукали гуми.Много неприятно,че даже и няма къде да паркираш после,ама в нашата държава ред няма за съжаление.

# 40
  • Мнения: 917
Гараж! Не паркирай!
Дори за малко!
Пукам гуми
!

# 41
  • Мнения: 1 303
Веднъж помня избутахме някакси колата на някъде,други 2 пъти викахме паяк-имаше ефект,но сега вече не става-май искали пари за "услугата"

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 02:33 от Ve$$elka

# 42
  • Мнения: 2 160
Веднъж помня избутахме някакви колата на някъде,други 2 пъти викахме паяк-имаше ефект,но сега вече не става-май искали пари за "услугата"

Искат пари, да  ooooh!

Освен това в не всички улици може да влезе паякът, в нашата не може-прекалено тясна е  Sad

# 43
  • Мнения: 372
И аз да задам един въпрос-имат ли право съседите да си купят от тези оранжевите метални скоби и да си ги сложат?
Преди малко се пребираме и двама съседи решили,че това са си техните места,единия даже е с три коли,всички останали от входа ще се чудим къде да си оставяме колите.Вярно,че паркинга е малък ,но май е на всички? С две думи ,законно ли е това,и къде да се оплачем-в общината или на Паркинги и гаражи?

Нямате право, ако нямате абонамент за парко място към общината. При нас между три блока в центъра на града беше ад. Само един малък паркинг и другото "черно". И като взеха един през друг да си заграждат с колчета с проволки, бариера бяха направили. Имаме 1 кола и трудно я палкираме, но намираме място, въртим се със съседите.
Ама на едното място не можело, съсед от блока в дясно ни запуши, на другото не можело колче си сложил и.... ядасяхме си, оплакахме се в общината и изчезнаха бариерите.

Така една лелка беше спуснала бариерата на бременна жена, която си паркирла колата и и вика" Ще си я изкараш когато някоя кола излиза от нашия паркинг. Ееееее откачих. Викам да отваряш....или да се молиш момичето да няма проблеми с бременността през нощта и да и трябва колата, че ей тогава те разсипах. Бързо, бързо отвори.

# 44
  • Мнения: 174
Монтирай скоби пред гаража -една или две. Все пак гаража си е твой, не на общината.

Общи условия

Активация на акаунт