Едно въпросче ми се върти из главата?

  • 4 373
  • 16
  •   1
Отговори
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте,ако темата не е за тук моля да ме извините и ако трябва я преместете,но искам да питам(тъй като днес доста четах из форумите) за тези фертилни дни които трябва да се прави секс за да се забремене.Та въпроса ми е:само през тези фертилни дни ли трябва да се прави секс или може и през останалото време от месеца newsm78 и още нещо,ако правим секс през целия месец без да прескачаме не е ли едно и също newsm78  Ако някой ми отговори  логично ще съм много благодарна Thinking

# 1
  • Мнения: 879
Естествено, че секс може да си правите през всеки ден, когато искате, но разбира се е добре да наблягате на фертилните дни, които обикновено са около средата на цикъла. Това можеш да го определиш с тесове за овулация и мерене на БТ, а като за начало пробвай правене на секс през ден през целия месец, а псле да почнеш да се тормозиш с другите неща, защото трябва да сте постоянни в тези неща. пожелавам ти успех!!   bouquet

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Секс можете да правите през цялото време на месеца - разбира се, и желание не трябва да ви липсва.

Ако искате обаче бебче, важни са дните около овулация. Грубо казано в рамките на 3 дни е добре да правите секс всеки ден.

И нещо друго е важно - за да е качествена спермата не трябва да е  водниста (да сте се гушкали няколко пъти през деня). А за да е "прясна" трябва да се "подменя" максимум на 10 дни.

Успех!

# 3
правете ескс за удоволствие и бебето ще стане.
не мислете за дни,  часове и темеператури.
наслаждавай се на удоволствията и желанията ви ще се сбъднат.
успех Simple Smile

# 4
  • Мнения: 293
Секс можете да правите когато поискате.Фертилните дни са дните,в които има най-голямо вероятност да заченеш  Heart Eyes Успех !!!

# 5
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160

 newsm78  Значи ако се прави секс през повечето време от месеца не е нужно да се прави и тест за овулация и БТ(не че ние го правим нон стоп или пък че ще го правим-просто любопитство)Е благодаря ви,че ме светнахте по въпроса,но аз мисля да изпробвам това с теста за овулация и мерене на БТ да видя за какво става дума,действа ли този метод или не действа,ако стане ще черпя Laughing Hug(леле доста късно е станало май Embarassed )

# 6
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
 
Mileto,и още нещо само да попитам,това което си писала   "И нещо друго е важно - за да е качествена спермата не трябва да е  водниста (да сте се гушкали няколко пъти през деня). А за да е "прясна" трябва да се "подменя" максимум на 10 дни. " ............. newsm78  малко не го разбирам Embarassed ако може да ми го обясниш че не съм наясно с тези неща,може да е тъп въпроса ми ноооо никаде не съм го  smile3529

# 7
  • Мнения: 7 090
Може би Mileto има предвид, че за да е качествена спермата, не трябва нито много често, нито много рядко да се прави секс. Когато се прави доста често /2 пъти на ден всеки ден, примерно/ мъжкия организъм просто няма време да "произведе" нов качествен материал. А когато секса е нарядко, спермата застоява, така да се каже. Лекарите препоръчват секс през ден, когато се цели забременяване.

# 8
  • Мнения: 685
Честата мастурбация може да намали броя на сперматозоидите, а липсата на такава влошава качеството им, т.е. като застояват не са така ефективни.  Peace

# 9
  • Мнения: 121
Естествено, че секс може да си правите през всеки ден, когато искате, но разбира се е добре да наблягате на фертилните дни, които обикновено са около средата на цикъла. Това можеш да го определиш с тесове за овулация и мерене на БТ, а като за начало пробвай правене на секс през ден през целия месец, а псле да почнеш да се тормозиш с другите неща, защото трябва да сте постоянни в тези неща. пожелавам ти успех!!   bouquet
  Peace и аз така мисля

# 10
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Може би Mileto има предвид, че за да е качествена спермата, не трябва нито много често, нито много рядко да се прави секс. Когато се прави доста често /2 пъти на ден всеки ден, примерно/ мъжкия организъм просто няма време да "произведе" нов качествен материал. А когато секса е нарядко, спермата застоява, така да се каже. Лекарите препоръчват секс през ден, когато се цели забременяване.
Здравейте,сега вече го разбрах,благодаря за инфото(какво ли щях да правя без вас   newsm78) Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 1 054
Според мен, ако правите секс през ден тестовете за овулация губят смисъла си... освен ако не искаш после да знаеш точно кога си забременяла.
Онова с прясната и воднистата сперма е точно така. Когато бебеправите първия път е важен... колко пъти щ свърши в теб след това няма абсолютно никакво значение.
Момиче от форума пък си беше съставило схема според която на всеки 36 часа правеха секс... и според нея това бил ключа към успеха. При нас ключа към успеха  пък се оказа.. спирането на бебеправенето... започнахме да правим секс заради самия секс, а не "защото така съм го сметнала" "БТ е такава" "е определен ден от месеца".
Успех!  Peace

# 12
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Според мен, ако правите секс през ден тестовете за овулация губят смисъла си... освен ако не искаш после да знаеш точно кога си забременяла.
Онова с прясната и воднистата сперма е точно така. Когато бебеправите първия път е важен... колко пъти щ свърши в теб след това няма абсолютно никакво значение.
Момиче от форума пък си беше съставило схема според която на всеки 36 часа правеха секс... и според нея това бил ключа към успеха. При нас ключа към успеха  пък се оказа.. спирането на бебеправенето... започнахме да правим секс заради самия секс, а не "защото така съм го сметнала" "БТ е такава" "е определен ден от месеца".
Успех!  Peace
Мерси за съветите и аз съм на това мнение  Peace Hug

# 13
  • Мнения: 1 243
Всеки ден се прави секс,аз не съм мерила БТ и не съм ползвала тестове за овулация почнахме да правим секс всеки ден по няколко пъти и стана.Успех в бебеправенето PeaceИ дано се похвалиш скоро с положителен тест Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 695
При нас ключа към успеха  пък се оказа.. спирането на бебеправенето... започнахме да правим секс заради самия секс, а не "защото така съм го сметнала" "БТ е такава" "е определен ден от месеца".
така действам и аз, според мен това е правилният начин  Peace

Общи условия

Активация на акаунт