Колко време след секцио отново бременна?

  • 19 760
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 212
препоръчително да се направи  12м след операцията - според моят доки

# 61
  • Мнения: 1 192
Аз забременях 4 години след първото секцио(пазих се 1 година,след това не ставаше и не ставаше...),но беше мисед аборт.3 месеца след кюртажа забременях отново и сега имам почти 10 месечно момченце.Смятам да подновя опитите след 2-3 месеца.В тази връзка има ли мами родили 3 пъти чрез цезарово сечение?Как ви се отрази третата бременност и операцията?

# 62
И аз имам 2 цезарови сечения и ми е интересно за 3то...
На мен 2рата бременност ми беше 6 години по-късно, но доста тежка - получих разширени вени, няколко бъбречни кризи, зъбите ми се разрушиха (3 бр.). Все неща които не ми се бяха случвали нито като бременна първия път,нито в нормалното ми битие.Сега си признавам малко ме е страх за 3та бременност,а много ми се иска пак едно бебенце след някоя и друга годинка...

# 63
  • Мнения: 93
Ами аз като си говорих с доктора и му казвам "Нали сега две години трябва да се пазим - така съм чувала?". Познайте какво ми отговори?! "Ама ти луда ли си? Какви две години? Аз да не съм касапин? Шест месеца и си готова!"
Е не съм забременяла още... ама не събирам смелост  Embarassed

# 64
  • Мнения: 1 192
Май трябва да отворим нова тема за трето секцио smile3503Има една жена с ник мис арк,която е преминала през това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368364.0 Другите да не си траят,а да се обаждат newsm53

Общи условия

Активация на акаунт