Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Накратко,искахме бебенце,направихме го.Всичко точно.И сега девойката ми иска аборт,без никаква причина да има и без никакво обяснение.А аз толкова много го искам...Съжалявам ,че ви занимавам,ама трябваше да си излея мъката някъде.Поздрави.
Цитирай

Пловдив

В колко форума още ще го напишеш?

И по темата - за да не иска има причина ...
Цитирай

София

Накратко,искахме бебенце,направихме го.Всичко точно.И сега девойката ми иска аборт,без никаква причина да има и без никакво обяснение.А аз толкова много го искам...Съжалявам ,че ви занимавам,ама трябваше да си излея мъката някъде.Поздрави.
Може да се страхува. Аз като разбрах първия път,че съм бременна щях да полудея от тревога и страх - исках аборт, но след седмица размисъл ми мина. Идете при познати, които имат бебе - като види бебето ще се разтопи...
Цитирай
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата
Цитирай

Пловдив

Дерзай! Успех ти пожелавам!
Цитирай

София

35То момчето е искало повече мнения да събере, а ти го  злепоставяш  така пред нас 35
Цитирай

35То момчето е искало повече мнения да събере, а ти го  злепоставяш  така пред нас 35

Повече мнения,аз едно нормално не получих с изключение на твоето ембрион.Малко съм разочарован.
Цитирай

София

Повече мнения,аз едно нормално не получих с изключение на твоето ембрион.Малко съм разочарован.
Еми ситуацията е класическа просто - ако приятелката ти е млада, първа бременност - нормално е да се страхува. Ако връзката ви е сериозна ще й мине.
Цитирай

Пловдив

И да отиде при девойката и да каже  "Процентното проучване на мнението във форумите по нашата дилема сочи, че ти трябва ...."  35
Цитирай
Някой да заключи темата.Благодаря.Лек ден Ви желая.
Цитирай

Пловдив

Вземи поговори сериозно с момичето .... форумите няма да ти помогнат да променят мнението и
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

othvurlen
Hug

пожелавам ти някой ден да гушнеш своята рожбичка   Very Happy

Не бъди нетърпелив  Wink

Вземи поговори сериозно с момичето .... форумите няма да ти помогнат да променят мнението и
Peace

Цитирай

Варна

Ами ти баш в змиярника ли намери да си пуснеш темата.
Какво да те посъветвам.Нормално е всяка бъдеща майка да има съмнения дали ще се справи,дали ще имате финанси да го гледате нормално.Поговори с нея,помоли я да поизчака и да поразмисли.Много е вероятно като премине първоначалния шок,да пожелае детето.Въпроса е ти да си покрай нея и явно да демонстрираш решителността си.Успех и ще чакаме да се похвалиш с бебче  Hug
Цитирай

Да искаш аборт за желана и планувана бременност?!  Rolling Eyes Ако причината не е някаква сериозна здравословна, която жената не иска да ти сподели, не ти трябва такава вятърничава жена за майка на детето ти.
Разбирам да иска аборт, ако не се чувства готова и бременността е случайна и нежелана.
А пита ли я да не би да иска да се откаже и от теб, не само от бебето?  newsm78
Цитирай

Popcornsmile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора