пробиване на ушички

  • 7 665
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 268
Дъщеря ми е на 3.8 години.Пробихме ги преди почти два месеца.все още е с медицинските обици.
Самото дете отдавна искаше,а аз отлагах този момент.
Самата процедура я извършиха в козметично салон Нирвана в Павлово срещу 10 лева.След това не е имала проблем с ушите.
А козметичните обички в Нирвана колко струват?

# 31
  • София
  • Мнения: 11 692
Дъщеря ми е на 3.8 години.Пробихме ги преди почти два месеца.все още е с медицинските обици.
Самото дете отдавна искаше,а аз отлагах този момент.
Самата процедура я извършиха в козметично салон Нирвана в Павлово срещу 10 лева.След това не е имала проблем с ушите.
А козметичните обички в Нирвана колко струват?

Обиците с поставянето са 10 лева.
Ако питаш за цената само на обиците нямам представа.

# 32
  • Мнения: 3 268
Лелеее,отиваме и ние.Аз точно там живея.Благодаря! Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 11 692
Лелеее,отиваме и ние.Аз точно там живея.Благодаря! Hug

Успех тогава! Peace

# 34
  • Мнения: 511
Ние пробихме ушичките на Благовец когато беше на 1г.,а сега ще стане на 5г.
не съм обикаляла да търся,а я заведохме при златар в нашия квартал
проби ги с пистолет,стоя 2 седмици с медицинските и след това сложихме златните
плака ,болеше я,но нямахме проблеми след това и досега

# 35
  • Мнения: 592
Момичета, с риск да ми махнат темата от тук, моля ви, дайте идея къде да пробия ушите на момиченцето си, че Благовещение наближава. Предпочитам да е в "Младост" или в центъра.
Клер и аз съм решила на 25.03 да сложа обици на Таня(тя самата иска).Смятам да я заведа на Македония и 20 април в един козметичен салон.Преди време имах едно магазинче там и въпросната дама-козметичка ми беше наемодателка.Ще отида там защото съм сигурна в хигиената и дамата.Тогава исках да слагам на Таня обици ,но тя ме разубеди,че била малка.

# 36
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Темата е за това КЪДЕ, а не ДАЛИ да се пробиват ушите на децата. Който не иска да пробива, да не пробива, негова си работа. А ако цели спор, това е отделен въпрос.

Не мисля, че това се цели. Аз ако пиша, че съм против, ще е по-скоро с цел преосмисляне на действията, отколкото спор. Но всеки сам решава, какво да прави на детето си.

# 37
  • Мнения: 2 176
Здравейте,
някой знае ли за София къде има иглотерапевт или специалист по китайска медицина, който предлага услугата пробиване на уши?
Не ми се иска да е в поликлиника, нито в козметичен център. На ушната мида има много точки, които отговарят на органите в човешкото тяло и не искам да рискувам да бъдат засегнати.

# 38
  • Мнения: 505
Момичета, с риск да ми махнат темата от тук, моля ви, дайте идея къде да пробия ушите на момиченцето си, че Благовещение наближава. Предпочитам да е в "Младост" или в центъра.

в Младост 1 - в новия търговски център до 49 блок и поликлиниката в козметичния салон предлагат такава процедура , виж на място , иначе на малката ми дъщеря съм пробивала ушичките преди 3 години точно на Благовещение, в козметичен салон до спортен център-Младост на ХМС   bouquet успех,  Hug

# 39
  • Мнения: 3 268
Бях се засилила и аз да слагаме обички,но дъщеря ми не иска.Май ще почакаме.

Общи условия

Активация на акаунт