Имали ли сте контракции в 7-ми месец

  • 25 181
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Ами имах да.Даже от 5 месец.
Peace Аз също.Пиех магнезиеви препарати и такива отпускащи контракциите.

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Имах контракции доста преди седми месец.

# 32
  • Мнения: 2 334
От края на 7-и месец имах контракции и затова и спрях да работя  Peace

# 33
  • Мнения: 105
много преди седмия се появиха. лежах на легло и пиех лекарства-или у дома, или в болницата, но имах много други по-сериозни проблеми

# 34
  • Мнения: 88
Да  от седмия нататьк ,но не постоянни!

# 35
  • Мнения: 1 484
Не  не съм имала,разбрах  какво  са  контракции, чак когато  ми  предизвикаха  раждането.

# 36
  • Мнения: 153
Да и тогава ми изписаха Генипрал. Преди това пиех магнерич и папверин, лежах в болницата на системи.

# 37
  • Мнения: 329
само подготвителни и то аз не ги усещах, а като ходех на прегледи ги откриваха Peace

# 38
  • Мнения: 16
на мен тези безболезнени контракции ми се появиха от края на четвъртия  месец и до сега си ги получавам. пия магнерич и определено намалиха и доктора ми каза, че ще си го пия магнезия до края на бременността, но нямало нищо страшно!

# 39
  • Мнения: 718
Аз имах подготвителни точно в седмия месец, но тогава изобщо не бях сигурна, че са контракции, усещах, че коремът ми става твърд и нищо повече. Но болезнени контракции не съм имала, докато не започнаха родилните.

# 40
  • Мнения: 297
Имала съм,да,но безболезнени,т.нар. лъжливи контракции,на ''Бракстън-Хикс'' Peace,които са само подготвителни и се изразяват само в стягане на корема.
Истинските контракции са болезнени,и определено трябва да се вземат мерки,щом са на толкова ранен етап.
Имах точно в края на 7ия месец такива контракции

# 41
  • Мнения: 645
само подготвителни и то аз не ги усещах, а като ходех на прегледи ги откриваха Peace
и аз така

# 42
  • Мнения: 22 835
Около 6-ти месец започнах да усещам силни подготвителни контракции на Бракстън-Хикс,но не са били болезнени.Тива са нормалкии контракции,които нямат нужда от медикаменти.Ако има болка,обаче,случая е друг и е задължителна консултация с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт