Оформяне на вежди - Варна

  • 43 186
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Някакви контакти на това момиче Светла имате ли? (:

# 31
  • Мнения: 1 471
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички Peace
Не успях да отида при Светла, но ходих при Деси, която е открила салон в новата сграда срещу Мол Галерия. Останах супер доволна. Доколкото разбрах преди е работила в салона на гърба на  Мебелната палата.

# 32
  • Мнения: 6
Тук  темите са наистина много полезни! Много пъти обаче съм казвала че всичко е въпрос на вкус. Аз ползвам Роди за вежди и други процедури, но примерно на мен ми харесва да ми изглеждат като изписани, независимо че са с чупка./т.е. да са без нито едно отклонение в линията/ Не харесвам естествено изглеждащи вежси- един косъм надолу, един нагоре.

# 33
  • Мнения: 69
 Много хубави думи за тази Светла ама никой не каза ,че взема по 10лв.за едни вежди......

# 34
  • Мнения: 1 471
Simple Smile))  не е питал никой, че някой да ни каже. Множко си е, при положение че за 3 -5 лв пак много добре работят, но за следващия път ще питате като запазвате часове някъде.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На мен веждите са ми болна тема...бях много доволна от Натали, но тя забременя и сега е в майчинство...намерих си друга козметичка, но тя пък замина...днес се жертвах в студио Уникато...не съм очарована...боядиса ми ги черни, а съм с тъмно кестенява коса...не ми ги направи добре...те и моите вежди са доста отвратителни, но все пак...взе ми 10 лв за цялото удоволствие. И понеже ми предстои сватба юни месец събирам мнения за наистина добри и опитни козметички, които да ми оформят добре веждите. На мен ми е пределно ясно, че не може да са абсолютно еднакви, но поне да не се вижда разлика на пръв поглед...и да има други бои освен черна и светло кестенява  Tired

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 364
Потърсете козметик, който оформя веждите с конец - прецизно е и не може да се сравни нито с кола-маска, нито с пинцета, да не говорим, че кожата е чиста много по-дълго. Аз си я правя сама процедурата, но знам, че има козметици, които предлагат тази услуга.

# 37
  • Мнения: 7
 Shocked 10лв!!! Много са ми.. Някой за по-малко и пак да ги оформя хубаво?!?!.. Аз последно ходих в Angel Face и там ми казаха, че естествената форма на веждите ми е такава, че просто освен да ми ги почистят няма какви друго да направят.. Е мерси!! Да си ги почистя мога и сама Simple Smile искам да са като изписани Simple Smile ..

# 38
  • Стара Загора/Варна
  • Мнения: 0
На мен веждите са ми болна тема...бях много доволна от Натали, но тя забременя и сега е в майчинство...намерих си друга козметичка, но тя пък замина...днес се жертвах в студио Уникато...не съм очарована...боядиса ми ги черни, а съм с тъмно кестенява коса...не ми ги направи добре...те и моите вежди са доста отвратителни, но все пак...взе ми 10 лв за цялото удоволствие. И понеже ми предстои сватба юни месец събирам мнения за наистина добри и опитни козметички, които да ми оформят добре веждите. На мен ми е пределно ясно, че не може да са абсолютно еднакви, но поне да не се вижда разлика на пръв поглед...и да има други бои освен черна и светло кестенява  Tired

Jorjeta,ако искаш може да пробваш Меги:)По принцип всеки си има критерий за хубаво,аз докато бях във Варна ходих при нея.Първо с пинсета ги пооформя и след това с конец:)(само да добавя,че не боядисва).Ако проявиш интерес,ще ти пратя на лични координатите и:)

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 22:04 от mashaka

# 39
  • Мнения: 130
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички Peace
Не успях да отида при Светла, но ходих при Деси, която е открила салон в новата сграда срещу Мол Галерия. Останах супер доволна. Доколкото разбрах преди е работила в салона на гърба на  Мебелната палата.

и аз доста време  ходих при Десито ,но когато беше на гърба на Мебелна палата и съм много доволна.И при мен въпросът с веждите е доста деликатен смисъл че държа на добра козметичка.В момента съм си намерила друга понеже ми е по близко и по удобно,о от Десито съм много доволна.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Jorjeta,ако искаш може да пробваш Меги:)По принцип всеки си има критерий за хубаво,аз докато бях във Варна ходих при нея.Първо с пинсета ги пооформя и след това с конец:)(само да добавя,че не боядисва).Ако проявиш интерес,ще ти пратя на лични координатите и:)

Ами държа да боядисва понеже освен всичко друго моите вежди са бледи много и са като безцветни, а съм некадърна и самичка няма да мога да ги боядисам  ooooh! абе ... ужас...
...ама ми прати, моля те, все пак телефона...да видим туй Меги  Crazy

# 41
  • Мнения: 1 471
В лудото обикаляне от козметик на козметик, за да ми се оформят веждите, стигнах до извода, че задължително трябва да видя веждите на човека, който ще миги оформя и така да преценя дали ще се харесам.
За козметиците в Ейнджъл фейс не искам да коментирам- или добро или нищо, не бих потретила за каквото и да е там. Както и в Ескейп, и аз мога да си ги почистя в къщи и да си следвам натуралната линия.

Хубаво оформяне с конец, пинсета и ножица имаше в салон Тарз или Тарц- сега ще объркам името на улицата, но салона се намира след подлеза на Шипка в дясно, посока гарата. Мацката прави страхотни вежди, само дето в почистването не я бива- отвреме на време остава кожичка по пинсетата Simple Smile. Но формата е перфектна! Не знам все още дали е там.

# 42
  • Мнения: 106
Много хубава тема! Laughing
От месец си ги пускам, че ги бях изтънила много.Сега търся къде да ми ги оформят, че има много материал.Ако може да е около Майчин дом или Спортна зала, че трябва да е набързо, защото няма кой да ми гледа детето задълго.

# 43
  • Varna
  • Мнения: 264
та каде има с конец?  bouquet

# 44
  • Мнения: 398
Аз ходя в студио "Натали" на Княз Николаевич.Миналата година козметичка беше Савина.Но тя замина за Банско.Сега има една по-възрастна жена, от която съм много доволна.Работи много внимателно- не боли, пуска успокояваща музичка и така.Ако някой го интересува мога да дам и телефон.

Общи условия

Активация на акаунт