Ще раждам...вече

  • 8 067
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
Не се страхувай мисли за след това- как ще гушнеш малкото човече.За миг ще  изчезнат и болка и страх.Желая ти леко раждане. Успех Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 316
Кураж, Ангелина! Мисли позитивно и се занимавай с приятни неща!
Не се притеснявай, че силите няма да ти стигнат! Ние жените сме устроени така, че винаги намираме сили!
Желая ти леко раждане  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 334
Не се притеснявай всичко ще бъде наред Hug Най важното е да си спокойна като отидеш в болницата-много помага спокойствието повярвай ми.Мисли само за това че е дошъл най накрая момента да си гушнеш бебчо   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 740

Успех и леко раждане.
Мисли само за позитивни неща и колко скоро ще гушках бебчо.

# 19
  • Мнения: 7 474
 Laughing Леко раждане, всичко ще мине толкова бързо........  Hug

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Леко раждане и от мен. И аз ти желая да имаш като моето раждане- бързо,леко и спокойно и да гушнеш едно здраво бебче!

# 21
  • Мнения: 11 607
На мен като ми казаха, че вечерта ще ме приемат в отделението и сутринта в 6ч. ще ме сложат на система за раждане(преносвах 16 дни вече), излязох вън на кафето на болницата, уж бях готова за този момент, а и нали за това бях отишла - да питам кога да вляза, а ...в един момент все едно не бях аз......А уж ми бе за трети път и всички си мислеха,че едва ли не сама трябва да си изродя бебето...пък аз...все едно първо ще раждам.....

Успех и всичко да мине безпроблемно!

# 22
  • Мнения: 141
Здравеите на вси4ки!И аз имам запланувано раждане за идния понеделник и място си ненамирам.Винаги съм си мислила,4е болките  ще дойдат посреднощ и в нео4акван от мен момент и ден.Разбирам наистина притеснението ти,новсе пак това е наше задължение да изкараме малките същественца на бял свят(както бях 4ела някъде),4е тази 4ест е ли4но моя и на никой друг.Трябва да бъдем силни и  да го мислим по-малко.Този ден ще дойде и ще мине и край....после ще гушкаме малките си беб4ета.Пожелавам ти наистина от сърце едно леко раждане. Peace

# 23
  • Мнения: 5 997
аз вярвам че ще се справиш и след още една седмица за страховете ти ще се сещаш с усмивка.аз само няколко часа докато родя се чувствах напрегната но в момента в които видях Иван всичко мина

# 24
  • Мнения: 641
Аз не се страхувам от раждането,не се страхувам от никаква болка.
Просто ме е страх от това,че силите ми няма да стигнат,но както вече писах се надявам епидуралната да помогне...
...четох много,запозната съм със доста неща,но все пак ...незнам какво ме чака...
...това ме притеснява.
Знам също,че всичко ще мине( newsm17) и ще го забравя като видя бебето,но наистина се чувствам странно...

# 25
  • Мнения: 293
Ани ,секцио ще раждаш нали ( щом е планирано) ?

Мисли си само за миговете след раждането.С бебчето.... Не мисли за моменти преди самото раждане. Зареди се само с положителни мисли , ще ти помогнат много дните до тогава да минат спокойно!


Стискаме палци и те чакаме да разказваш!!!

Кураж и сили ! И усмивки!  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 85
Най-важното е да се успокоиши и да  гледаш да се наспиш предната вечер.Мисли че само ти можеш да помогнеш на бебчо да излезе на бял свят и силите ще ти стигнат.Просто бъди спокойна и всичко ще бъде наред!Леко раждане и да се похвалиш със здраво и хубаво бебече скоро!

# 27
  • Мнения: 1 464
Мисли само позитивно Hugказвай си че всичко ще бъде наред,ще родиш много лесно и бързо ще гушнеш най-сладкото бебче.Това е много важно,защото преодолееш ли страхът от болката,тя наполовина е изчезнала.Точно поради тази причина второто раждане не ме боля изобщо защото знаех вече какво е.Желая ти успех и сладко и здраво бебче Peace

# 28
  • Мнения: 961
Две седмици преди да рода се драх като магарица. Такова количество сълзи излях... Не можех да понеса мисълта, че ми се налага да раждам със секцио, чувствах, че губя нещо много, много важно в живота си. Успях да се събера вечерта преди раждането и да се спра да рева. Какви ли не страхове ми минаваха през главата, а после всичко толкова бързо минава и като видиш малкият човек, и като го гушнеш, и като го накърмиш... е няма такава любов и такова щастие!  Heart Eyes
Пожелавам ти сили през тази седмица! Опитай се да се радваш на последните ритничета в корема(те още ми липсват  Crazy ), прави неща, които ти носят удоволствие и са си само за теб. Стискам палци и после ще гледаме снимки!  Hug

# 29
  • Мнения: 2 374
Разбира се,че е нормално да се чувстваш така,всяка бъдеща майка чака този момент с нетърпение Кураж и ти пожелавам едно леко раждане.После сподели. Hug

Общи условия

Активация на акаунт