Как се чете книга, докато караш градски транспорт?

  • 1 440
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
 Хайде,хайде...Аз пък лятото се возих в тролей(линия 6), каран от жена, на която компания и правеха двама мъже -цопнали се бяха най-отпред при нея.И тримата дружно вдигаха наздравици с бутилки бира,докато чакахме на свтофара...Разбира се,на следващата спирка слязох, не посмях да им направя забележка, знам ли откога се чукат и докъде са я докарали?...Ама останалите пътници не изглеждаха нито стреснати, нито изненадани...

# 16
  • Мнения: 393
"Голяма новина", браво Crazy
Доста хора се опитват да бъдат интересни, снимайки с мобилния си телефон- например тийнеиджъри (кой кого  бил или ч.....л/и) и непостигнали мечтите си за заснимане на филм. И  следва голямата изява   bouquet - пуска се заснетия материал в мрежата. И авторът вече е ....кандидат за Оскар
То мобилният телефон вече не е средство за комуникация, а за създаване видео-клипове newsm78 (е, някой си чешат главата с антенката, ако я има де)

# 17
  • Мнения: 940
Според мен въпросният автобус е в задръстване, съдейки по видяното от клипа. Книгата си стои отворена върху волана, но шофьора четеше само когато возилото е спряло.

И аз това виждам, не намирам това за невероятна новина и голяма драма.

# 18
  • Мнения: 5 370
Аз съм се возила на такси, в което шофьорът си четеше също. И беше интелигентен, наистина изключение, но факт. В задръстване чак кой знае каква беля не може да се случи, то с повече от 20 км. в час едва ли може да пълзиш.

И, да, този път защитавам сгрешилата страна, и не подскачам срещу тях, защото, както вече КАрма писа, това е невероятно рядко срещано явление.

Общи условия

Активация на акаунт