Как се чете книга, докато караш градски транспорт?

  • 1 433
  • 18
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 606
Не видях да чете, но и да чете, какво?
Шофьорите нямат ли право да четат?
Голяма скука е да караш цял ден.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
това показва, че шофьорите на автобуси не са чак толкова прости (аз лично виднаги съм ги свързвала с плакати на Саманта Фокс и чалга), ами са си живи интелектуалци и не могат без книги дори като въртят геврека. колко от вас ще се похвалят с такава любов към словото, м? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 159
За книги не знам,но лятото пътувах с междуградски автобус и шофьора така майсторски караше и чоплеше семки,че чак му завидях!И си беше залепил една празна кофичка от кисело мляко на страничното стъкло и си плюеше обелките вътре!Бях точно зад него,бих го заснела,ама щеше да ме види!

# 4
  • Мнения: 5 393
Според мен въпросният автобус е в задръстване, съдейки по видяното от клипа. Книгата си стои отворена върху волана, но шофьора четеше само когато возилото е спряло.

# 5
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
За превозно средство не знам, но тук редовно карат колело и четат.

# 6
  • Мнения: 2 478
А дали е книга?Прочитна книга?Може да търси някакво инфо човека в задръстване?На вас не ви ли се е случвало?

# 7
  • Мнения: 5 393
За превозно средство не знам, но тук редовно карат колело и четат.

Не знам къде е "тук", но при всички случаи ми звучи самоубийствено Crazy  Мен ме е шубе да карам колело в града.

# 8
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
За превозно средство не знам, но тук редовно карат колело и четат.

Не знам къде е "тук", но при всички случаи ми звучи самоубийствено Crazy  Мен ме е шубе да карам колело в града.

Тук е в Холандия и не е самоубийствено (ако си майстор на колелото, каквито са 99% от холандците). Има си алеи и го правят предимно, когато карат по 5-10 км от едно място към  друго.

# 9
  • Мнения: 5 393
Е така да- говорим за място, където алеята за велосипедисти си е само за тях и никой не я прекрачва(предполагам). Simple Smile 

# 10
  • Мнения: 306
Нищо лошо не видях.
По-добре да чете книга,отколкото да слуша чалга и да пали цигара от цигара...
Да не говорим за употребили алкохол-няколко пъти и такива са ме возили.... ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 199
Евала на човека.

Начетен човек!

# 12
  • Мнения: 2 275
А дали е книга?Прочитна книга?Може да търси някакво инфо човека в задръстване?На вас не ви ли се е случвало?

А може и правилника за движение да си чете човека  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 306
Мургина ще я подминат законите,но на този човечец може би няма да му се размине...
Жалък опит за сензация.

# 14
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Аз лично съм се возила в автобус, управляван от този шофьор и мога да кажа, че не чете само докато автобуса е спрял в задръстване, а и по време на движение и за капак от време на време започва да се моли, притваряйки очи (не мога да твърдя, че ги е затварял напълно  Embarassed )

Общи условия

Активация на акаунт