Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

близо до София

Чудя се как мога да прикрия тръбата за абсорбатора? Тя е почти 2 метра и ще бъде над горните шкафове. Тръбата е ПВЦ. В момента правим кухнята и тези дни ще ни  я монтират, но тази пластмасова тръба , която е купил съпруга ми хич не ми харесва да се вижда над шкафовете. Дайте идеи.
Цитирай

Нашата е в дървена кутия с цвят на кухнята, има си и дръжка и имитира шкаф. Никой не подозира дори какво е.
Цитирай

София

Това с кутията е много- добро решение. Дори да не правиш кутия може да сложиш затварящи первази над шкафовете/ такива каквито крият крачетата на самите шкафове долу/.Защо е толкова дълга тръбата?
Цитирай

София/Света на Диска

Това с кутията е много- добро решение. Дори да не правиш кутия може да сложиш затварящи первази над шкафовете/ такива каквито крият крачетата на самите шкафове долу/.Защо е толкова дълга тръбата?

Едното решение е в отделна кутия, а в много случаи въпросната тръба се затваря в самите кухненски шкафове. Peace
Цитирай

София

Едното решение е в отделна кутия, а в много случаи въпросната тръба се затваря в самите кухненски шкафове. Peace

Тя е с 2 метра тръба. При мен минава само през един шкаф и като гледам колко място ми отнема от шкафа..........  Crazy
Цитирай

София

Окачен таван само над шкафовете. С кутии стои доста "дървено" според мен.
Цитирай

София

Има едни тесни тръби които като се сложат отгоре не се виждат
Цитирай

Ооо, напротив Stop, при положение, че кухнята е от плоскости, а псевдошкафовете са от същия материал, никой и не предолага, че не са реални шкафове.
Цитирай

София/Света на Диска

Ооо, напротив Stop, при положение, че кухнята е от плоскости, а псевдошкафовете са от същия материал, никой и не предолага, че не са реални шкафове.

Peace
Цитирай

София

Ок де, аз казвам, че на мен не ми харесва  Peace Smile
Освен това авторката не дава да се разбере какви точно са й шкафовете  Wink може да са със стъклени врати... както и да е, важното е идеи да се дават, тя ще си прецени какво да си(не си) сложи.
Цитирай

София/Света на Диска

Ок де, аз казвам, че на мен не ми харесва  Peace Smile
Освен това авторката не дава да се разбере какви точно са й шкафовете  Wink може да са със стъклени врати... както и да е, важното е идеи да се дават, тя ще си прецени какво да си(не си) сложи.

Мхм, не е лошо да даде снимки някакви, за да могат и съветите ни да са по-адекватни. Wink
Цитирай

Затова според мен вместо да се правят имитации на шкафове отгоре, просто е трябвало да се направят по-високи кухненски шкафове. Знам, че по този въпрос авторката вече нищо не може да направи, но просто не се сдържах.  Crazy
Цитирай

близо до София

Снимки за съжаление не мога дам ,защото още нямам шкафовете. Съпруга ми е купил тази тръба, но мисля ,че ще се вижда над шкафовете. За по-високи шкафове за съжаление е късно. Вече са готови. Във вторник е монтажа. Те иначе са високи точно до тръбата - 72 см., има и осветление, дано не се вижда много, ама сигурно ще се вижда. Sad
Имам и стъклени врати.
Цитирай

by the sea

У дома ширма е с плоски тръби - височина 6см и гарантирано нищо от никъде не се забелязва, без да има монтирани защитни первази над шкафовете. Тъй като момичето обаче спомена, че вече имали закупени кръгли търби, за да не стават зян прилагам фото и на друго приемливо за моя вкус решение. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=345372&pid=10813360
Цитирай

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10813799
Тази снимка съм си запазила като евентуално решение за моята кухня. Твърде е възможно да съм я смъкнала от този форум, не си спомням и предварително моля авторът за извинение.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора