Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора

Имам следния въпрос: след бременност гърдите възвръщат ли предишния си обем (не говоря за форма;))? Можете ли да носите сутиените си  от преди това?
Цитирай

Да,но е тъжна гледка! bawling  Feelings Hurt Аз бях стигнала до размер 90 D,докато кърмех сега отново съм 75 C,но не е същото Sad
Цитирай

Sofia

Цитат на: Теодора
Имам следния въпрос: след бременност гърдите възвръщат ли предишния си обем (не говоря за форма;))? Можете ли да носите сутиените си  от преди това?

Моите след първото раждане и кърмене / макар и оскъдно - 40 ден/ бяха още по-малки от преди да забременея Sad
Чудя се сега на какво ли ще заприличат Crying or Very sad
Т.е. едва ли ще приличат въобще на нещо по простата причина, че ще липсват Evil or Very Mad
Цитирай

BE, 2260

Да, за жалост, а съм чувала за случаи, когато дори стават още по-малки отколкото преди бременността Evil or Very Mad
Тъжно, а?
Аз си мислех, че някакси ще ми се размине и ще си останат същите както докато кърмех, но уви, природата си знае работата. От 90Д на 85В Wink
Цитирай

Белгия

85В е чудесно! А аз какво да кажа с моите 75 ала бала - вече и не помня мярката! Всъщност винаги са си били малки, но кръгли и ТВЪРДИ, сега обаче нищо общо лолололололол
Абе, карай, да сме живи и здрави - това е неизбежно с гърдите, но пък не е болка за умиране! Wink
Цитирай

BE, 2260

Хей, Лотос, чак сега забелязвам, честит рожден ден на малкото съкровище!
Да ви е живо и здраво! Laughing
Цитирай

Белгия

Аааааааааааа Very Happy  Благодаря ти, мила! Ние си го празнувахме на 5 юни, но пак скоро си беше!
И вие да сте живи е здрави! Very Happy
Цитирай

при ОП

Цитат на: lotos
85В е чудесно! А аз какво да кажа с моите 75 ала бала - вече и не помня мярката! Всъщност винаги са си били малки, но кръгли и ТВЪРДИ, сега обаче нищо общо лолололололол
Абе, карай, да сме живи и здрави - това е неизбежно с гърдите, но пък не е болка за умиране! Wink

Ей, Лотос Wink Честит Първи Рожден Ден  bigdance2
Много да те радва детенце  ura

Ама, как ме изкефи само: лолололололол Wink
Цитирай

при ОП

Аз пък не знам по каква причина от 85С минах на 75D. Размера всъщност винаги е различена на всяка марка, дали е 75 или 85, ама чашката цък - не мърда, стои си D и толкоз.
Никакво обяснение нямам освен, че гърдите ми са като бомби и тежат, а сума ти стари, но хубави сутиени не ми стават и сега ги подарявам Exclamation
Цитирай

Ами при мен гърдите са малко по - големи от преди, ама и малко по-увиснали  Sad  не много, ама се забелязва ................ Rolling Eyes
нося 85б
Цитирай

Варна

О, на майка ми циците са останали доста големички, но явно аз не приличам на нея, което в същност май е по-добре.....че големите гърди са по-голямото зло, да знаете...  Rolling Eyes Моите определено си смалиха обема Embarassed  Crying or Very sad , а си бяха доста добри... Е, нося някои сутиени от старите, ама други са ми откровено големи Embarassed  Laughing  Laughing
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

:smilecolros:   :smilecolros:   :smilecolros:

Виц:

-"Бабо-мога ли да си поиграя с гърдите ти???
-Може, бабе-само не се отдалечавяй много!"

02_grin  02_grin  02_grin
Цитирай

Варна

Цитат на: Шани
:smilecolros:   :smilecolros:   :smilecolros:

Виц:

-"Бабо-мога ли да си поиграя с гърдите ти???
-Може, бабе-само не се отдалечавяй много!"

02_grin  02_grin  02_grin

35  35  35  ideauu Има го и във вариант с дядото..... 02_grin  02_grin  02_grin.........
Цитирай

Белгия

Благодаря ти, Афродита! Very Happy И вие да сте живи и здрави, и теб да те радва тоя симпатяга! Една седмица точно след РД Горан вече върви ама смело, без да го крепя хихихихихихих та имаме си мнооооооооого поводи за радост! Very Happy
Целувки!
Цитирай
И аз съм от статистиката дето след като приключих с кърмене и прочие бюста ми стана по-малък от преди да забременея.
То не, че ми е бил голям някога бюста ама сега съвсем Embarassed
Здрави да сме и децата също.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора