Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

Моля Ви,ако някой има някакви впечатления и мнения за Доктора,да ги сподели.Ще ви бъда благодарна...
Цитирай

на езерото

Здравей!
Аз лично съм ходила на частен преглед при него в Студентски град (там има частен АГ център) бл 57.Много добър специалист е.Благодарение на него я има моята буба.Горещо ти го препоръчвам.
Цитирай

София

Моето мнение е доста отрицателно.
Цитирай

София

Моето мнение е доста отрицателно.

Сподели де;)?
Цитирай

София

Отговорих ти на лични.

Лека бременност и раждане!
Цитирай

София

Maj go e udaril na pechalbarstvo prez poslednite godini... taka chuvam a i hodih do klinikata, bezkrajno sum nedovolna...
Цитирай
Мнението ми е доста отрицателно, но не мога да ти напиша на лични, защото нещо не успявам да се регистрирам. Потърси някой друг, ако си решила да се уговаряш. На мейл бих ти споделила моя опит.
bubaonline@yahoo.com
Цитирай

у дома

препоръчаха ми го като много добър специалист,но...съм леко разочарована-не ми обърна достатъчно внимание-не може да имам проблем-нередовен цикъл,понякога с липса от 3 месеца-да казвам 4е мисля да имам деца и той да ме прегледа само без никакви изследвания и ехографи и да каже"няма проблеми-пробвай 1 година-ако не стане-ще направим лечение"-може наистина да няма проблем-аам тва на мен хич не ми прозвуча успокоително Shocked
Цитирай

София

МЕРЕЛИН,
аз случайно попаднах на него,смисъл бях отишла само заради ехографа,но останах доволна,и сега си оставам при него...В началото видя че имам дота големи изисквания за прегледите,та явно и това е причина да ми обръща внимание.
Относно изследванията,аз също си бях пуснала едни,без той да ме насочи,и той ми каза"Нямаше смисъл да ги пускаш.Мога да се подпиша ето тук,че си здрава и си добре".И така стана.(А ги направих защото многоо лекари ми казаха че имам някаква инфекция).Та с това искам да ти кажа,че явно наистина е голям специалист..Не се притеснявай,след като те е прегледал и не е видял нищо тревожещо се,значи е прав..Wink
Иначе успех със забременяването!:)
Цитирай

Аз съм родила и двете си деца при него - първото нормално, второто секцио. Страшно съм доволна. Попаднах на него 15 дни преди термина ми с първото дете, защото тоновете на бебето не бяха добри. Сега с второто ми следи цялата бременност и съм му благодарна за грижите. Иначе той не говори много и затова може би на някои им се струва, че не им обръща внимание. Но има ли проблем, както беше в случая с първото ми дете, ти обяснява всичко и ти предлага различни варианти.
Цитирай

София

ann79 ,
Можеш ли да ми напишеш какви за тарифите му за раждане?Ако искаш го пусни и на лични..
Цитирай
Отговорих ти на лични.

много хистеричен човечец. кряка, вика, може и да те наругае докато раждаш
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

isaikova - пусни една търсачка, че да не се повтарям с мненията си за него Wink
Цитирай

София

Шани ,не съм пропуснала -всичко съм проверила..от търсачките поне..
Мислех че може и нови мнения да има Wink
Цитирай

София

Отговорих ти на лични.

много хистеричен човечец. кряка, вика, може и да те наругае докато раждаш

нищо подобно, аз раждах при него. и съм много доволна
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора