Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора

здравейте. бебето ми е на 22 дни и от няколко дни започнах да го извеждам за по 5-10 минутки на терасата,но ме е малко страх да го изведа за повече време навън сега. мислите ли че е още рано или мога да го облека хубаво и да го поразходя с количката?
Цитирай

Можеш да го разхождаш, но предвид грипозното време, ако имаш найлон за количката, слагай го задължително. Хем да не се врат любопитни муцуни Mr. Green.
Цитирай

Да можеш вече да го изкарваш.
Цитирай

Мятай го в количката и на разходка  Wink!
Цитирай

аз знам че принципно мога, но въпроса ми май не беше точен. исках да питам при какви температури минимум мога да изкарвам такъв дребосък. вчера го изкарах на терасата за 15 минути в количката и на милия май му хареса,защото заспа и спа 2 часа след като го прибрах. но все пак ме е страх да не го простудя...
Цитирай

Температурите в момента позволяват Peace. Ти няма да го изкараш голо детето, че да го простудиш. Обличаш го, загъваш го с одеялце и бегом навън.
Цитирай

Щом не духа вятър, температурите в момента са подходящи.
Цитирай

нямам търпение да се събуди и го спретвам, че вече не ме удържа вътре...
Цитирай

Изведи си го на разходка - само, че не давай много, много да му се навират да му се радват!!!
Цитирай

София

Излизайте си смело щом е над 0 и няма вятър или мъгла.
А найлона за количката е супер против любопитните муцуни  Mr. Green Като го купихме мислих, че е само за дъжд, но се оказа мултифункционален.
Цитирай
Мойта е родена 03.11,08 и я изведох на 14 ден и от тогава я извеждам винаги при положение,4е няма силен вятър и температурите не са под -1. А ако има лсб вятър и сняг (имаше такива дни с сняг амам по топли) пак сме наванка с найлона.
Цитирай

нямам търпение да се събуди и го спретвам, че вече не ме удържа вътре...

Приятна първа разходка Hug
Цитирай

За първи път изведох бебка на 12 дена, беше 3-4 градуса и бяхме навън 15 минутки.
Цитирай

Спокойно можете да излизате вече навън  Hug
Цитирай

Според мен вече е време за разходки навън. Времето е страхотно, в момента е 11 градуса.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора