«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-62 от 62 отговора

ћнени€: 214
«начи от известно време ме мъчи този въпрос, защото съм решил да си куп€ кола ко€то обаче ще карам само и предимно в града. «атова искам да се допитам и до вас - ко€ според вас е идеалната градска кола в момента на пазара. ўе ви кажа аз какви са моите критерии по които € избирам а вие кажете дали има още или ги коментирайте.
«начи на първо м€сто да е маневрена и сравнително малка за да може да се паркира в малко пространство и да се промъква в градските задръствани€, но не прекалено малка за да не могат да се поберат 4 човека примерно. Ќа второ м€сто да гори възможно най-малко при градско каране. Ќа трето м€сто да е доста здрава за да издържа на посто€нното пропадане в дупките по улиците. Ќа четвърто м€сто, когато все пак се счупи от посто€нното лашкане из дупките, да има достатъчно и евтини резервни части на пазара и да може да се ремонтира във всеки сервиз, а не да се налага да € карам на специален фирмен сервиз т.е. поддръжката й да е евтина. » на пето м€сто (но не на последно както се казва Smile ) да има все пак н€какъв комфорт вътре в купето и при возенето да не друса като каруца.
»ма ли такава кола според вас или искам твърде много от една градска кола. јз засега сравн€вам, гледам, мисл€ и все нещо ще липсва на ко€то и да е марка градски коли.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 896
 орса според мен най - много се доближава. «а нова кола говорим, нали?
÷итирай

без обхват

ћнени€: 3 481
јз имам от н€колко години новата ‘иат ѕанда и съм много доволна. ƒжиткам напред-назад без никакви проблеми. ѕаркирам чудно, а и има едно бабешко копче "сити", от което волана се движи почти сам и улесн€ва мн. маневрите. »ма си 4 врати, багажникът ми побира пазарските торби, а и пон€кога € ползвам като товарна за работа. Ќ€ма особени екстри, просто колица, ко€то върши работа.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 543
—лед като ми попремина шока, че мъж (бил той и Ѕорис) пита каква кола да си купи в женски форум  35 ... и аз стигнах до ‘иат ѕанда, особено ако градът е —офи€ - има и 4х4 опци€  Peace
÷итирай

ѕрез девет форума в десети

ћнени€: 6 348
«апов€дай!  Hug
— такава кола даже и в —офи€ можеш да караш.
ѕък като си € купиш, ще ми дадеш едно кръгче из града, нали?  Flutter

ѕѕ ≈то ти и други модели:
http://www.himotoracing.com/product/truck/electric/truck_e001/im … truck_e001_13.jpg
http://www.rc-monster-trucks.com/rc-stadium-truck.jpg
÷итирай

«а нова кола говорим, нали?

«а нова, да

јз имам от н€колко години новата ‘иат ѕанда и съм много доволна. ƒжиткам напред-назад без никакви проблеми. ѕаркирам чудно, а и има едно бабешко копче "сити", от което волана се движи почти сам и улесн€ва мн. маневрите. »ма си 4 врати, багажникът ми побира пазарските торби, а и пон€кога € ползвам като товарна за работа. Ќ€ма особени екстри, просто колица, ко€то върши работа.

„акай сега. “ук има една важна продробност. »талианските дупки не са като българските и в частност старозагорските дупки по улиците. ќнзи ден вл€зох в една такава дупка убиец след ко€то съм сигурен че ѕандата щеше да излезе на съставните си части от не€. ¬ече си мисл€ че н€кой малък танк ще е най-добри€ избор за градска "кола".
÷итирай

ћнени€: 265
ќпел  орса

ћалка, маневрена, евтина, нисък разход на гориво .
÷итирай

—лед като ми попремина шока, че мъж (бил той и Ѕорис) пита каква кола да си купи в женски форум  35 ...

јйде сега. ¬ ден€ за прошка на мъже ли ще се обиждаме. ѕитам в женски форум защото съм разбрал че жените разбират от всичко - като започнеш от коли и стигнеш до детски колички. » освен това жените сте по-умни и обръщате внимание на детайли които ние мъжете като по-глупави често не забел€зваме. —пециално за градска кола см€там че една жена може да даде по-меродавно мнение от един мъж.  Peace
÷итирай

Sofia

ћнени€: 48
 орсата е перфектната кола. ќт 2 години € таралл€нкам по софийските дупки и само консумативи съм й смен€ла, а не е и нова.  ћалка, маневрена, харчи малко, а като смъкна задните седалки става като комби Very Happy
ћисл€, че вече се очелта като фаворит в темата Peace
÷итирай

ћнени€: 7 474
¬ тези задръствани€ искам само да е малка и автоматик  ooooh!
‘олксваген Ћупо,ѕоло,јуди ј2, ќпел  орса...нещо от този сорт.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 543
ѕриемам комплимента с радост, празник е все пак, заслужили сме  Laughing

сега сериозното ми мнение - малка, но не миниатюрна (т.е. без јйго, ѕежо 107и ситроен —1), с климатик и светъл цв€т, за да не се напича в жегите, с малък бензинов двигател. ≈й това е, пък конкретната малка и модел....
може би масовите ‘олскваген, ќпел, –ено...
според мен, ако изчакаш 2 месеца ще вземеш цена с поне още 10% надолу.

¬ момента в “ойота имат налични јйго и ярис, на които прав€т 8% отстъпка при първи€ разговор.
÷итирай

ћнени€: 3 773
јз съм с ‘иат ѕунто, сравнително нов и извадих късмета, да не се развал€ ходовата част, при вс€ко попадане в дупка. √ори малко и поддръжката е евтина. Ќо, ако € смен€ след време, ще е за “ойота.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 472
јз не бих заложила на малки€ клас.
“ова е автомобил за сам човек, а ако се наложи да се ползва по н€какво друго предназначение, за съжаление би било неудобно.
јз бих те посъветвала да се поогледаш в средни€ клас градски автобомили.
√олф 5/6, ѕежо 307/308, ќпел јстра, —итроен —4, “ойота јурис.
ƒо тук пежата не отговар€т много на изискването ти за суперпоносимост към градските €ми- само отбел€звам.
ѕо отношение на евтината поддръжка- всички нови автомобили поддържат гаранци€, ко€то гаранци€ включва посещени€ във фирмени€ сервиз и изръсване на цена тройна от пазарните нива. — две думи- ако см€ната на масла и филтри във фирмени€ сервиз ти идва 300 лева, в свободен сервиз от висок клас ще струва 120. ¬сичко това е разбира се приблизително, различно за различните марки, но в основата си - в€рно. —тига и да не употреб€ваш лизинг, естествено.
јз, лично, независимо, че употреб€вам и нови автомобили, отказвам да ползвам гаранци€, предпочитам поддръжката в "свободен" стил.
ќбръщам ти внимание на “ойотата, много отдавна си заслужи м€стото на здрав и много удобен автомобил.
”спех.
÷итирай

ћнени€: 2 135
«а мен идеална е огромната кола,най-идеален ми е джипът.
÷итирай

ћнени€: 517

ћинито, разбира се. ћалка, компактна, може да се паркира практически навс€къде.
÷итирай

ћнени€: 61
«а мен ’онда —ивик е идеалната градска ,а и извън градска  кола Smile
÷итирай

ћнени€: 2 437
 орсата е единствената малка градска кола , в ко€то съм правила и секс. “ака, че Ѕорка пиши от мен още един плюс за  орсата.  Laughing
÷итирай

Ўопи€

ћнени€: 6 036
Ѕ“– или јмфиби€.
÷итирай

пазарджик

ћнени€: 4
—еат јроса
÷итирай

—офи€ Ћюлин 3

ћнени€: 45
Zdraveite za men e noviq Ford Ka,po princip sum predubedena kum ford,no tova biju e neveroqtno
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 160
Ќовото јуди ј1.
јма още не е изл€зло на пазара.
÷итирай

ћнени€: 2 966
≈стествено Smart  Laughing

÷итирай

Ѕу-у-урга-а-ас

ћнени€: 2 588
Ќисан ћикра.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 230
“ойота  јйго , ползваме две служебни за офиса от 6 месеца не са мръднали.
—упер икономични са и на добра цена.
«наеш че служебните коли минават през места, където и джипове не могат, така че  Wink
÷итирай

ћнени€: 25
   Toyota Corolla! Peace Ќ€мам никакви збележки.
÷итирай

dobri4

ћнени€: 98
 иа ѕиканто Peace
4 врати, супер маневрена, малък разход, не е скъпа и поддръжката е евтина!
¬ ƒобрич дупките също са много и огромни.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 432
ћо€та е идеална. “ойота јурис  Love
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 136
Ќе обичам малките коли.ѕодтискат ме.»наче идеалната градска кола е ћини  упър.
÷итирай

Bourgas

ћнени€: 139
Ќисан ћикра
÷итирай

ћнени€: 7 831
Ќе мога да помогна. ¬ наши€ град, н€ма дупки, паркоместа, колкото искаш. «атова и гледам отвисоко път€  Embarassed
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 690
1. ƒа е малка за да може да се промушва по тесните улучки
2.Ќо пък да е достатъчно респектираща,за да не ти отнемат предимството разни кривопишковци,като те вид€т в малолитражка.
3. ѕри евентуална "евакуаци€" от "ѕаркинги и гаражи" да се включва в режим на крадене и да минава 220V, и да изхвърчат искри от високо напрежение
4.да има мегафон на колата,ако н€кой олигофрен реши да те засече или претича пред колата да чуе твоето звучно "ƒа ти ......"
5.да е със специално покритие ,което не позвол€ва да се задържат на повърхността на автомобила прахови частици,и така той винаги ще е чист
6.да не е на гуми ,а на танкови вериги,когато е зима преодол€ваш по-лесно преспите,а л€тото минаваш по-лесно по вечно ремонтиращите се улици
7.≈стествено и задължителните ролбари,ако ти се наложи пернишко градско
8.ѕрожектор с халогенните светлини(този като по стадионите)когато се прибираш в късните часове да видиш така добре осветените улици и да не объркаш квартала

јми това е за сега,н€мам претенции към марката. ойто ми € конструира да ми се обади
÷итирай

ћнени€: 272
SMART !!!

¬ чужбина това е най-масовата гледка Smile

÷итирай

Ѕлагоевград

ћнени€: 1 269
«а мен идеална е огромната кола,най-идеален ми е джипът.
напьлно сьм сьгласна!

не харесвам малки коли.карам тойота рав 4,много си € харесвам.4 врати,доволно гол€м багажник,сравнително икономична.използвам € предимно за градско.

от малките коли са ми интересни смарт,но мисл€,че в т€х ще получа коустрофоби€  Mr. Green
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 551
аз мога да кажа от личен опит,от 5 години карам форд фиеста,и до сега да чукам на дърво нищо и н€ма,в сервиз не е е влизала освен за см€на на масло Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 839
Ќе бих купила опел, по-скоро пежо или още по-добре нещо €понско, макар че вече всичко се прави в  итай Confused
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 551
Ќе бих купила опел, по-скоро пежо или още по-добре нещо €понско, макар че вече всичко се прави в  итай Confused
не всичко Naughty
÷итирай

Czech Republic

ћнени€: 598
аз пък препоръчвам swift-a:
http://digitalart.org/images/artwork/0045000-45239/photo-manipul … -suzuki-swift.jpg
 Peace
÷итирай

ѕрез девет форума в десети

ћнени€: 6 348
SMART !!!

ј ако Ѕорис е по-едър мъж, с отварачка за консерви ли ще го вад€т от колата?  newsm78
„овекът каза кола за четирима, а не за сам юнак и кучето.  Mr. Green
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 690
SMART !!!

ј ако Ѕорис е по-едър мъж, с отварачка за консерви ли ще го вад€т от колата?  newsm78
„овекът каза кола за четирима, а не за сам юнак и кучето.  Mr. Green
≈ ,един теглич и ремаркето и е готов Mr. Green
÷итирай

ћнени€: 2 966
»ма и Smart 4 Four  Laughing

÷итирай

whiskey bar

ћнени€: 679
 ато ти гледам претенците, най-добре си вземи каруца.
÷итирай

гр.¬арна

ћнени€: 830
служебната  Mr. Green бие по точки всички останали.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 014
Ѕорисе, те такава кола още н≈ма! » н€ма да има.
јз искам от они€ коли, дето и четирите им колела могат да застават перпендикул€рно на самата кола и да се паркира странично.
ј като се замисл€, малката кола не е много удобна за градската джунгла, където всеки тъпак с джип те мачка и натиска. ѕо-сигурно е да си с фадрома.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 210
SUV - има м€сто за всичко, маневрен е, а и не те пренебрегват по улиците, когато си изр€ден и коректен.
јко е немски - още по- добре.
÷итирай

ћнени€: 7 474

ј ако Ѕорис е по-едър мъж.

Ќе е, ще влезне спокойно.  Whistling
÷итирай

Boston, MA

ћнени€: 3 048
... јз искам от они€ коли, дето и четирите им колела могат да застават перпендикул€рно на самата кола и да се паркира странично. ...

» аз.

»наче от известно време имам —узуки јерио и не мога да кажа, че го препоръчвам. 4х4 го взехме заради снега и дупките тук (жестоки дупки), малко, за да го паркирам, има гол€м багажник и на мъжа ми главата има в него повече м€сто до тавана, отколкото јуди-то, но не ме кефи. ќбичам √олф, за мен е оптималната малка кола (само да не е правен в ћексико). ¬ Ѕългари€ има н€каква стигма на √олфовете, обаче, не знам защо.
÷итирай

ћосква

ћнени€: 20
Ўкода ‘абиа- достатачно гол€ма за четерима човека,достатачно малка за градски услови€,издръжлива.»ма си екстри и харчи сравнително малко.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 321
 √олф 1, 4 врати, дизел, цена 850 - 1000 лв. ¬€рно, че е от абитурентски€ ми бал, но по соф. улици просто не си заслужава чупенето на по-скъпа кола.  ато ти изкара 2-3 заплати спокойно може да го дадеш на ¬торични суровини и да вземеш друг.
÷итирай

ѕазарджик / јнкх ћорпорк. —ега в —офи€-временно над€вам се!

ћнени€: 1 069
„ерна фиеста. «адълже стара. — четири абсолютно различаващи се цифри. ѕернишка регистраци€. Ѕлъскаш хвърл€ш. ƒискретна, но и вс€ваща р»сект всред невъзпитани€ столичен трафик.
»ли √олфа на √енади.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 609
√адна жена в √олф не се качва!...и задължително да е трето поколение!
÷итирай

ћнени€: 365
„ерна фиеста. «адълже стара. — четири абсолютно различаващи се цифри. ѕернишка регистраци€. Ѕлъскаш хвърл€ш. ƒискретна, но и вс€ваща р»сект всред невъзпитани€ столичен трафик.
»ли √олфа на √енади.

Ћет€ща, р»спект Mr. Green !

јз  препоръчвам ‘олксваген Ћупо, щот' мойто е таквоз! ћалка, маневрена, почти навс€къде се навира,Ќќ недостатъкът и е , че май се кара само от жени, ама на теб да не ти пука bowuu Ќа мода са метросексуалните мъже 35
÷итирай

—офи€

ћнени€: 942
Ўевролет јвео не са лоши.
јма иначе най-маневрена в града ни е ћерцедеса 190-ка.
÷итирай

ћнени€: 3 732

Peace още 1 глас
÷итирай

—офи€

ћнени€: 117

ћраз€ малки коли, хваща ме клаустрофоби€, имам чувството, че карам шлифер. јз карам “ойота  амри. √ол€ма, комфортна, автоматик, климатроник. «а града е  големичка, но н€ма проблеми с паркирането, за сметка на това става и за дълъг път с ц€лото семейство. ѕри избора на кола главното, което тр€бва да се отчита е сигурността.
÷итирай

welcome to the Jungle

ћнени€: 889

√ ќ Ћ ‘   1.9 “ƒ»

п.п. прегледай си критериите и ми кажи кой от т€х голфчето не го покрива
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 455
Ўкода ‘абиа- достатачно гол€ма за четерима човека,достатачно малка за градски услови€,издръжлива.»ма си екстри и харчи сравнително малко.
» аз съм за шкодата Peace....—ъщо и ќпел јстра...всъщност аз съм с јстра и съм доволна.
Lioness един чисто нов голф никак не е евтин Wink
÷итирай

ћнени€: 223
Fiat Brava  Peace икономи4на, 4врати,маневрена, вътре достатъ4но широка
÷итирай

sofiq

ћнени€: 23
» аз да кажа ние имаме ќпел  орса за —офи€ е прекрасна малка,удобна,маневренна,паркира се почти на вс€къде,до сега вече 4 години не се е чупила сериозно освен подръжка нищо по не€ не сме смен€ли.≈втини части ако все пак се счупи и във всеки сервиз могат да ти € оправ€т. Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 619
јз съм с ‘иеста. —ега ще € смен€ пак за по-нова ‘иеста или за  орса. »деална ми е за паркиране в Ћозенец  Mr. Green
÷итирай

Galaxy 13197853088

ћнени€: 1 654
къса, икономична, е‘тина.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 63

Peace още 1 глас

» аз съм за смарт, но карам пежо и то не е лош избор...
÷итирай
“ико!!!ƒжиткам едно от 93-а година, и не е мръднало.Ќа дълъг път е пръчка, но за града е екстра.’арчи малко, маневрено е и набира доволно (на светофар н€ма кой да ме мине освен мјтор).
÷итирай

ћнени€: 2 412
ƒжип н€какъв.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-62 от 62 отговора