Идеалната градска кола според вас

  • 9 224
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 430
1. Да е малка за да може да се промушва по тесните улучки
2.Но пък да е достатъчно респектираща,за да не ти отнемат предимството разни кривопишковци,като те видят в малолитражка.
3. При евентуална "евакуация" от "Паркинги и гаражи" да се включва в режим на крадене и да минава 220V, и да изхвърчат искри от високо напрежение
4.да има мегафон на колата,ако някой олигофрен реши да те засече или претича пред колата да чуе твоето звучно "Да ти ......"
5.да е със специално покритие ,което не позволява да се задържат на повърхността на автомобила прахови частици,и така той винаги ще е чист
6.да не е на гуми ,а на танкови вериги,когато е зима преодоляваш по-лесно преспите,а лятото минаваш по-лесно по вечно ремонтиращите се улици
7.Естествено и задължителните ролбари,ако ти се наложи пернишко градско
8.Прожектор с халогенните светлини(този като по стадионите)когато се прибираш в късните часове да видиш така добре осветените улици и да не объркаш квартала

 Ами това е за сега,нямам претенции към марката.Който ми я конструира да ми се обади

# 31
  • Мнения: 278
SMART !!!

В чужбина това е най-масовата гледка Simple Smile



# 32
  • Мнения: 1 269
За мен идеална е огромната кола,най-идеален ми е джипът.
напьлно сьм сьгласна!

не харесвам малки коли.карам тойота рав 4,много си я харесвам.4 врати,доволно голям багажник,сравнително икономична.използвам я предимно за градско.

от малките коли са ми интересни смарт,но мисля,че в тях ще получа коустрофобия  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 554
аз мога да кажа от личен опит,от 5 години карам форд фиеста,и до сега да чукам на дърво нищо и няма,в сервиз не е е влизала освен за смяна на масло Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 064
Не бих купила опел, по-скоро пежо или още по-добре нещо японско, макар че вече всичко се прави в Китай Confused

# 35
  • Мнения: 1 554
Не бих купила опел, по-скоро пежо или още по-добре нещо японско, макар че вече всичко се прави в Китай Confused
не всичко Naughty

# 36
# 37
  • Мнения: 25 571
SMART !!!

В чужбина това е най-масовата гледка Simple Smile


А ако Борис е по-едър мъж, с отварачка за консерви ли ще го вадят от колата?  newsm78
Човекът каза кола за четирима, а не за сам юнак и кучето.  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 2 430
SMART !!!

В чужбина това е най-масовата гледка Simple Smile


А ако Борис е по-едър мъж, с отварачка за консерви ли ще го вадят от колата?  newsm78
Човекът каза кола за четирима, а не за сам юнак и кучето.  Mr. Green
Е ,един теглич и ремаркето и е готов Mr. Green

# 39
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Има и Smart 4 Four  Laughing

# 40
  • Мнения: 677
Като ти гледам претенците, най-добре си вземи каруца.

# 41
  • Мнения: 830
служебната  Mr. Green бие по точки всички останали.

# 42
  • Мнения: 8 999
Борисе, те такава кола още нЕма! И няма да има.
Аз искам от ония коли, дето и четирите им колела могат да застават перпендикулярно на самата кола и да се паркира странично.
А като се замисля, малката кола не е много удобна за градската джунгла, където всеки тъпак с джип те мачка и натиска. По-сигурно е да си с фадрома.

# 43
  • Мнения: 1 210
SUV - има място за всичко, маневрен е, а и не те пренебрегват по улиците, когато си изряден и коректен.
Ако е немски - още по- добре.

# 44
  • Мнения: 7 474


А ако Борис е по-едър мъж.

Не е, ще влезне спокойно.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт