Пролетните ви парфюми 3

  • 27 833
  • 387
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 144
По този повод, кои парфюми според вас много си приличат, освен в Хипноуз и Ейлиън, намирам прилика и между The One и Mania, както и между Emotion Laura Biagiotti  и Intuition Estee Lauder , между Ейнджъл  и Еуфория, между Дюн и Кингдъм Wink

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 18:06 от Tess d`Urberville

# 61
  • София
  • Мнения: 38 472
О, любимата ми тема за приликите!
Булгари-Омниа-Аметист и Азаро-Нау.
Трусарди-Бианко и Angel Schlesser

# 62
  • Мнения: 4 144
Eeeх, тук не мога да се включа, не познавам Angel Schlesser и Azzaro Now Embarassed smile3555

# 63
  • София
  • Мнения: 38 472
Eeeх, тук не мога да се включа, не познавам Angel Schlesser и Azzaro Now Embarassed smile3555

Сетих се още нещо, може би по-познато - Шик на Каролина Ерера и новото бяло Версаче.
Iceberg Effusion i Emporio Armani Diamonds.

Тези, които пиша аз са почти еднакви като аромати, така че ако познаваш единия, все едно познаваш и другия.

# 64
  • Мнения: 4 144
Диамантите на Армани, Шик на Ерера и Айсберг (но класическия) ги познавам, кое бяло Версаче имаш предвид Peace

- надявам се да нямаш това предвид, че и него не го познавам, а и е от непостижим ценови клас ако не се лъжа CrazyPeace

# 65
  • София
  • Мнения: 38 472
Това Версаче -
И този Iceberg - http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_422_421&products_id=11137

А новия Iceberg Fragrance http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_422_421&products_id=29144

Ми напомня за това

# 66
  • Мнения: 4 144
Здравей Дилянка Simple Smile, знам го това Версаче просто не го възприемах като бяло Laughing, да, като се замисля наистина имат някакво общо ''звучене'' с Шик на Ерера (Версачето ми е по -приятно на мен, в Шик усещам нещо като......невен Sunglasses) а тези два Айсберга не ги познавам, имах този два пъти, като ученичка Peace


п.п. трябва да го тествам този последния Айсберг, още повече щом е от типа на Долче Вита Heart Eyes

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 11:01 от Tess d`Urberville

# 67
  • София
  • Мнения: 38 472
Много е интересен Фрагранс, аз си го пръснах на ръката и бях очарована, но после прецених, че аз няма да мога да издържа това чудо да го нося.

Ох, миналата седмица си взех на далавера една мъничка Еуфория, вчера си я пръснах и вечерта така ми накърти, че ме заболя главата.

# 68
  • Мнения: 4 144
Да ти е честита Еуфорията, обожавам я Peace  bouquet - от късно проявилите се любови ми е, (не е от первий взгляд Crazy) като излезе не можех да я търпя Laughing Laughing

# 69
  • Мнения: 22
    Хвърлила съм око на " Версаче"-то. Някой мове ли да ми каже дали е трайно? В момента съм / още на зимна вълна/ с черния кристал и съм много доволна.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 109
По мое скромно мнение, Версачето не е трайно.

# 71
  • Мнения: 733
Да ти е честита Еуфорията, обожавам я Peace  bouquet - от късно проявилите се любови ми е, (не е от первий взгляд Crazy) като излезе не можех да я търпя Laughing Laughing

Тес, как можа да сравниш Еуфорията с Ейнджъл???.... Моята любов към Еуфорията беше от раз и до ден днешен е все така пламенна  Heart Eyes а непоносимостта ми към Ейнджъл с думи не мога да опиша  Laughing Шегувам се... всеки си има асоциативност, но аз дори не смея и да потърся аромат близък до Еуфорията, иска ми се да го въприемам като единствен по рода си...

Latina, за питането ти за Rumeur - траен е, поне на мен. Това ми е офисния парфюм, защото както вече съм писала, въприемам аромата му точно както са розите в него - красив, уханен (като цветето), но и някак хладен, държащ на разстояние (като тръните), едновременно привличащ, но и същевременно резервиран  Wink

Сега съм в очакване на 212, надявам се да дойде скоро и да се похваля.

# 72
  • София
  • Мнения: 195
Привет,

в последните дни рядко ми остава свободно време за любимата ми тема, но няма как да не се похваля с две нови придобивки: Cerruti- Image си го набавих и аз и набелязаното от доста време Envy...Оставила съм на милото да ме изненада с някой от Шанел-ите: любимия ми Allure или препоръчания от Тес Cristalle, така че предстои нова богата "гощавка" за ароматните ми сетива. Grinning Peace
Тес, Cristalle е чудесен аромат- богат и свеж, изобщо- достоен за възхищение, както всички Шанели! Благодаря, че ми го препоръча!  bouquet

# 73
  • Мнения: 4 144
Привет,

в последните дни рядко ми остава свободно време за любимата ми тема, но няма как да не се похваля с две нови придобивки: Cerruti- Image си го набавих и аз и набелязаното от доста време Envy...Оставила съм на милото да ме изненада с някой от Шанел-ите: любимия ми Allure или препоръчания от Тес Cristalle, така че предстои нова богата "гощавка" за ароматните ми сетива. Grinning Peace
Тес, Cristalle е чудесен аромат- богат и свеж, изобщо- достоен за възхищение, както всички Шанели! Благодаря, че ми го препоръча!  bouquet

Zhiki Ееееееееее, как се радвам,  че Кристал ти е харесал Heart Eyes Heart Eyes, много се радвам, дано мъжът ти скоро те зарадва с него Hug

Stefoni да Grinning, в началните ноти усещам сходство между двата аромата (аз и Ейнджъл не понасях, като бях на 19, но тогава беше смазващ хит и се продаваха ужасни имитации, всяка втора жена беше с имитация на Ейнджъл Laughing) даже са ми по -сходни отколкото Ейнджъл с Уиш на Шопар, но това си е моя нос, щом не понасяш Ангела по -добре, че за теб не си приличат Crazy Peace

# 74
  • Мнения: 4 144
Honey_R, това Версаче на мен е сравнително трайно Peace
 
Ето още една много силна прилика - Youth Dew Estee Lauder   и  Opium Yves Saint Laurent

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 17:45 от Tess d`Urberville

Общи условия

Активация на акаунт