Тайната на дългата и здрава коса - 60

  • 23 426
  • 397
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 496

♥ мис арк ♥  каква и е цената на тази преса,

79 лв. я купих.

# 31
  • Мнения: 1 365
Мис Арк, и аз ти завидях леко за тази преса, особено за двурогата маша... Дали да не напомня на милото за наближаващия празник??? newsm78 Лошото е, че сме в ремонт и паричките са малко кът...  Tired
Ще пиша после пак, че отивам на работа! ooooh!

# 32
  • София
  • Мнения: 17 591

Моят отговор го няма в анкетата - 2 пъти седмично, сряда и неделя, т.е. веднъж през 2 дена, веднъж - през 3...

# 33
  • Мнения: 4 496
Вече го има, може да гласуваш! Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 17 591
Мерси!!!
 Hug

# 35
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Благодаря за милите думи elizabeth18 !Това е боя на Алфапарф №9.21-незнам какъв цвят беше,русо е,по пепелен цвят,но тук на снимката краищата червенеят,незнам защо се получи така.Иначе аз си карам само на кокосовото масло,че така ми е по-лесно.Ако си намеря и ампулки в нашият град също си слагам.Не полагам такива големи грижи както момичетата,които редовно пишат тук.Не се гордея с това,затова се мъча да се поправя и да вземам пример от дамите тук.А те наистина имат страхотни коси.

# 36
  • Мнения: 159
Здравейте и от мен! Като за начало да ви честитя Баба Марта! Да сте живи и здрави, бели и червени като мартенички! Kissing Heart
В събота поотрязах оттук-оттам. Но определено ми трябва по-сериозна фризьорска намеса, затова утре мама ще ми оформи косата (денят е подходящ).
Видях хубави коси, браво!
В анкетата гласувах "през три дни на четвъртия". Не, че ми е толкова мръсна косата, просто ми изглежда неоформена.  smile3511

# 37
  • София
  • Мнения: 547
много ми трябва онзи сайт за виртуални прически, ако някой се сеща, моля линк  bouquet

edit: намерих го!

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 395

♥ мис арк ♥  каква и е цената на тази преса,

79 лв. я купих.

учудвам се от цената,за толкова много приставки даже е ниска

# 39
  • Мнения: 4 496
 smile3521

Аз защо я купих, мислиш? newsm03

# 40
  • Мнения: 115
{Женя_Иванова} салона се казва Престиж,намира се под енергото в малката уличка "Света троица" номер 105
 телефона е 0887333152,мацката се казва Росица Динева,работила преди в "Радулови"
 Дано съм помогнала  Hug

 Момичета ,някой да е чувал за "храна за коса",в големи разфасовки от по 1 кг.-различни видове.
 Може да се е обсъждало и преди в темата ,но не можах да намеря  Embarassed

 намерих само тази снимка http://i5.tinypic.com/20pvlti.jpg

# 41
  • Мнения: 4 496
Анелия беше споменала. Даже беше намерила. Ох, не помня. Blush

# 42
  • Мнения: 1 282
Баш помниш да ти кажа.  Hug Ако сега се окаже, че и аз помня колкото теб.  Joy

Аз пък си взех ампулка на Сери, че нямаха от "нашите".  Mr. GreenАма ме изкушиха и едни на Виши. И още куп неща. Милото беше с мен за подкрепление.  Joy  С ампулата на Сери минах този път. За вчера, де.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 173
Може ли сайт, в който да си кача снимките с оригиналните пиксели и този сайт да не е дата.бг, че ми дава грешка #Cussing out #2gunfire newsm78
Мис арк, това дъщеричката ли е?

# 44
  • Мнения: 1
Момичета, нещо напоследък не мога да си оформя къдричките smile3515 някак косата ми се разваля, от къдричките започват да щръкват и да се отделят някакви косми, ако изляза навън и времето е малко по-влажно косата ми се сплесква Rage на всичкото отгоре това, което е било на букличка става на вълна, а това което е било на вълни се изправя #Cussing out и така на нищо не приличам в главата bowuu ужас!
някой с къдрава коса, ако може да ми даде съвет, какво да си слагам на косата, че да се запази прическата по-дълго време  Sob никога не съм слагала до сега нещо по-специално за къдрици, освен шампоана на пантен за къдрава коса, сега съм с този за обем, след това слагам и балсама с отмиване на Ейвън пак за къдрава коса и това е. по едно време търсих Сънсилка за къдрава коса, ама го нямаше и после не съм го издирвала, така че си нямам идея какво да слагам на косата си, защото до есента я изправях и не я оставях къдрава... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт