Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички бъдещи мамчета! Very Happy
Искам да попитам всички - възможно ли е на петия ден от зачеването да си въобразявам, че съм бременна? newsm78
Моля, помогнете ми! Rolling Eyes Не искам да се самозалъгвам и да се навивам, но наистина днес е петия ден, откогато мисля, че съм забременяла и цял ден ми се вие свят, умирам от глад /аз не закусвам/, гърдите ми ме болят ужасно /а иначе започват да ме болят 3-4 дни преди цикъл/, не ми се пуши /иначе пуша нормално, или по - скоро много/ и ме болят ту яйчниците /най - вече отдясно/, ту се появява една тъпо болка под пъпа.
Днес сглупих и си купих тест за бременност - отрицателен.  SadНо може ли след пет дни въобще някой тест да покаже дали си бременна или не?  newsm78Казват, след седмия ден от закъснението на цикъла показвал.
Моля, някоя мама с опит да помогне.  Love
Благодаря предварително Smile
Цитирай

Пловдив

Опитай се да се успокоиш, с тези вълнения до никъде няма да стигнеш Cool Тест си направи поне след седмия ден, даже и тогава е рано, но пак е по-добре от петия Smile Успокой се, ако е станало бебето- станало е, просто имай търпение, още мъничко Peace
Цитирай

За тест е много много рано то още не се е вгнездило за да се одделя този хормон който засича теста. А за това дали толкова рано може да има признаци може би някой друг ще ти даде отговор. И все пак ти пожелавам да е това което мислиш. Успех  Very Happy
Цитирай

NL

Внимавай да не си влошиш,че после разочарованието е големичко.Намери с нещо друго да се занимаваш,за да не мислиш за това,ако е станало то няма да остане скрито,успокой се и изчакай,по принцип за всяка жена са различни симптомите.Успех,стискаме палци
Цитирай

И седмия ден е рано за тест Naughty
В момента никой не може да каже забременяла ли си или не. Изчакай, имай търпение. Времето ще покаже! Успех ти желая!
Цитирай
Благодаря Love
Наистина прекалено се вълнувам, но преди три години направих спонтанен аборт - причината беше кухо яйце. И оттогава все ме е страх Sick
Цитирай

София

Аз си правих тест 6 дни след овуто , първо не са появи нищо, след 10-15мин. се появи много светла чертичка, не розова а по-скоро мръсно бяла, и след няколко минути изчезна. И аз имах същите признаци, но с този тест си докарах много ядове, докато изчакам да ми закъснее #Crazy
По-добре да не си мисиш, защото още не е минола имплантацията. така че най-сигурно е поне след 11,12 ден от овуто, при мен на 11-тия имаше чертичка.
пожелавам ти успех, ходи на кафе на пазар, чети, само не мисли,защото, тогава времето минава по-бовно!
Успех и  EFP даже и да е бледичка
Цитирай

Kraven test taka ili ina4e si napravete , dori testa da e polojitelen.Dokrora 6te vi kaje (ginekologa) kakvo da pravite i kakvo sledva.Kravnia test e lesen i siguren.Men me gledaha i na  videozon , beb4eto be6e mani4ko 4erno petno kato papka  Very Happy    Sega sam v 7 mesec ve4e e 38  sm . Unak
Uspeh na vsi4ki ot sarce  bouquet
Цитирай

Zeist, NL

Виж сега, независимо дали се притесняваш или не, не можеш да повлияеш на това дали си бременна или не. Не го приемай толкова драматично, ако не си - и другия месец можеш да забременееш. Недей да забравяш, че с тези вълнения само вредиш на бебо.
А кухото яйце го забрави, минало е много време. Аз забременях през февруари, точно една година след като направих спонтанен аборт и то в 14 седмица, а за сега да чукам на дърво всичко е наред.
Стискам ти палци да видиш две чертички Love
Цитирай
Много сте мили всички!
Искам от сърце да ви благодаря, че сте толкова озивчиви и готини! Love
Ще ви пиша как се развиват нещата, но наистина всички сте прави, че е още много рано. Rolling Eyes
Макар че аз от нетърпение си направих още два теста в понеделник - и двата са отрицателни. Но пак е рано, мисля. В понеделник бяха минали само 7 или девет дни от деня, когато си мислех, че съм заченала Embarassed
А това е много рано - четох, че най - рано може да покаже след 12 - я ден.
Мисля, че не съм притеснена, но бързам ужасно, което е лошо. Но все пак чакахме цели две години и сега нямам търпение.
А иначе гърдите продължават да си ме болят, но като че ли поотпуснаха малко. Изчезнаха и болките в левия и десния яйчник, за разлика от понеделника /9 август/, когато се скъса да ме боли левия яйчник - направо бях полудяла.
Сега единствено усещам по - лекичко напрежение в гърдите и ставам през нощта да пишкам, което преди не е било така. И непрекъснато съм гладна, ама май не е от това.
Незнам, като сравня признаците ми от предишния път, когато бях бременна, нямат нищо общо. Тогава адски ме боляха гърдите, не ми се ядеше нищо, пиех само сок от праскова и ядях само чипс Embarassed
Обещавам скоро да ви пиша какво става, пък и вие разкажете как е било при вас Love
Поздравявам ви всички  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.