Моля помогнете ми

  • 1 802
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета.Имам проблем със забременяването,опитваме от 2 години.Направих си изследвания за цитонамазка и хламиди там всичко е наред,съпругьт ми си направи спермограма резултатите и при него са добри.Имах вьзпаление на левия яйчник,излекувах го.Пих лекарства за подобряване на овулацията.Биха ми и инжекция.Ако и този месец няма резултат трябвало да се пристъпи към продухване на маточните тръби и разширяване ма шийката ма матката.Не знам какво означава.Моля,ако някоя от вас,вече е минала по този път нека ми каже за какво става дума.Страшно ли е,болезнено ли е?Съжалявам,че така направо на темата.

# 1
  • Мнения: 9 077
Кажи от къде си, кой град?
Редно е след 2 години опити да се обърнете към специалист по стерилитет/клиника.
Ако посещаваш обикновен гинеколог (а май такъв посещаваш, ако се съди по реда на изследванията), не си губи времето повече и се ориентирай към правилното място. В добри ръце съвсем скоро ще имате успех, сигурна съм.

# 2
  • Мнения: 1 844
след две години неуспешни опити,наистина най-добре посетете клиника по стерилитет! Peaceнаправена ли ти е снимка на тръбите и видяно ли е,че са запушени,та да се продухват?! Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 90
Момичетата са прави не си губи времето а отивай в специализирана клиника.Успех

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Наистина е време да се обърнете към лекар специалист.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 884
Много безотговорно от страна на твоя гинеколог да ти изписва лекарства за стимулиране на овуто без изследване за проходимост на тръбите(цветна снимка или хидротубация)!Обърнете се към клиника по стерилитет и го зарязвай кварталния гинеколог!Почти съм сигурна,че спермограмата ,която сте направили е обикновена,а не разширена,по Крюгер,така че ако е така,ще повторите и нея.Нещата ще се оправят,просто потърси специалист PeaceМного успех ти желая Hug

# 6
  • Мнения: 90
Не съм изненадана изобщо  Close Мен във Варна двама прехвалени гинеколози ме стимулираха два пъти с Клостилбегит, без изобщо да искат спермограма, цветна снимка и т.н. #Cussing out
Насочи се към специалист по стерилитет.  Peace

# 7
Момичетата са прави не си губи времето а отивай в специализирана клиника.Успех
Напълно подкрепям и аз съм на същото мнение.  Peace

# 8
  • Мнения: 975
И моят съвет е да посетите клиника по стерилитет.

# 9
От Варна съм.Някакви препоръки за лекар или клиника по стерилитет?Благодаря ви

# 10
  • Мнения: 822
От Варна съм.Някакви препоръки за лекар или клиника по стерилитет?Благодаря ви
д-р К. Александров от АГ Варна
http://www.ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content& … =48&Itemid=65
http://www.invitro-varna.com/index.php?m=381&lang=1

# 11
  • Мнения: 2 802
Здравей и от мен. Значи ние правим опити за бебе от около година и нищо до сега. След консултация с лекар ми назначиха хормонални изследвания и се оказа, че проблема е във доста високите стойности на пролактина. Така, че ако не си ти назначили никакви изследвания е добре да го направиш, преди да престъпиш към продухване на маточните тръби. Успех и дано всичко да е наред.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Момичетата са прави не си губи времето а отивай в специализирана клиника.Успех
Peace

# 13
  • Мнения: 1 699
Не съм изненадана изобщо  Close Мен във Варна двама прехвалени гинеколози ме стимулираха два пъти с Клостилбегит, без изобщо да искат спермограма, цветна снимка и т.н. #Cussing out
Насочи се към специалист по стерилитет.  Peace
Sessile  би ли споделила кои са прехвалените гинеколози,за да го имаме впредвид  Peace
А по въпроса   ddnchv   добре те е насочила към Алексанров  Peace И аз очаквам срещата си с него.Успех  Peace

# 14
  • Мнения: 3 294
И от мен същия съвет , не си губете времето с " квартални " гинеколози  като става въпрос за такъв дълъг период на опити , насочете се към клиника по стерилитет  Peace

Общи условия

Активация на акаунт