ПЛЕВЕН - 86

  • 14 702
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 850
Валенце, пише се адреса където живееш, няма значение къде си по карта.  Peace
Тина,сигурна ли си?Да не стане после да не мога да си взема парите,че ми трЕбват много Laughing.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте ,чакайте да питам ,кога ви дойде след като родихте?
След 11 месеца.
Валенце, банкова сметка имаш ли? Да ти внесат в нея е най-лесно, а теглиш от всеки клон на банката.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!

Честита Баба Марта! Да сте бели и червени, румени и засмени!

Диски, Митаче е супер атрактивен пич с тази шапка Peace!

# 18
  • Мнения: 22 414
Здравейте момичета и аз да се запиша в новата темичка. )))

По въпроса за цикъла след раждане....на мен ми дойде някъде след 3-4месеца, не си спомням точно. ))

Валенце, парите се изпращат там, където искаш да ги получиш. Тоест ако ще ги вземеш в София ти ги изпращат на софийският адрес, няма никакво значение какъв ти е адреса по лична карта.

Дикси, страхотен е Митко, супер снимки. )))

# 19
  • Мнения: 498
Добро утро от мен!!!!
Дикси страхотна шапка,о Митко е голямо сладурче Hug

Сега направо да ви питам,снощи разбрахте ли ,че щеше да гръмне теца. Ние сме на Неофит Рилски и беше направо страшно.Такъв шум се чуваше,все едно си на рали и покрай теб минават много коли с бясна скорост. А шума беше от парата ,която излизаше от комина,под такова налягане излизаше,ужасссссс.Ни сме доста далеко,представям си тези ,които живеят в близост до индустриална зона.Спря ни и тока,явно някаква защитна функция,знам ли.Честно да ви кажа имах чувството ,че всеки момент ще гръмне.

# 20
  • Мнения: 5 026
Сладурче е Митачко  Grinning
Аз се разсополивих, че и гърло ме заболя-така ме е яд, следобед имах среща с Ани, ей на, не мога да си я гушкам.Кекла  Sick
На мен ми дойде на 4 м след раждането.

# 21
  • Мнения: 1 196
Не знам къде е Неофит Рилски, ама и при нас (Марс и Венера) нямаше ток, около 5часа, но беше някаква авария. Намерихме един агрегат и с него пооправихме положението. А той какъв шум издава не е истина  ooooh!  Но поне не стояхме на тъмно като картичини   Crazy

# 22
  • Мнения: 1 951
За ТЕЦ-а разбрах от майка ми, която снощи по никое време ми звъня да ми каже, че ставало нещо много страшно  Shocked Беше много притеснена. Нямали и ток.
Аз от телефонната слушалка чувах как шуми.
Те живеят до Окръжна болница.
Ние си имахме ток, но от прозореца чувах шума.

# 23
  • Мнения: 498
За ТЕЦ-а разбрах от майка ми, която снощи по никое време ми звъня да ми каже, че ставало нещо много страшно  Shocked Беше много притеснена. Нямали и ток.
Аз от телефонната слушалка чувах как шуми.
Те живеят до Окръжна болница.
Ние си имахме ток, но от прозореца чувах шума.
Даааа,наистина си мислех ,че ще гръмне,защото аз виждах и от комина как излиза парата/все едно е изригнал вулкан/,само питах Вили дали сме достатъчно далеко,ако гръмне.Добре че децата и двете снощи бяха в наще.Те са в девета.А ток нямахме около 4 часа.
Здравейте ,чакайте да питам ,кога ви дойде след като родихте?
 
на мен и двете бременности ми дойде още след първият месец,но аз не съм кърмила и един ден.

# 24
  • Мнения: 22 414
При нас на Сторгозия нищо не се е чуло, или поне аз не съм. И тока ни не е спирал.

# 25
  • Мнения: 248
Като ви чета направо настръхвам. Аз нищо не съм чула и по-добре, че сама с двете деца щях много да се панирам. А тока при нас дойде сутринта след 8 часа.

# 26
  • Мнения: 2 070
Блек Чери, засега това му е достатъчно - зеленчуково пюре, каша и някакви плодове ако му даваш - банани например или плодови пюрета, но ти предполагам ги мешаш с кашата. След месец пробвай да вкараш попара, но първо му дай няколко дни подред да поръпа бисквита, трошички хляб - да видиш как реагира на глутен, същото и със сиренето - няколко пъти му дай микродозички да пробва. Попарата уж замества закуската към 9-10 и така се води, че оставаш на три-четири кърмения - сутрин към пет-шест, после чак вечерта два пъти и през нощта евентуално.
Ние сме далеч от това, Елена едва изяжда 50-60 зеленчуково на обед, всичко останало и е кърма само. Тук там плодчета, тия дни ще пробвам каша. Иначе и давам да опитва от нашата храна.

# 27
  • Мнения: 5 026
При нас на Сторгозия нищо не се е чуло, или поне аз не съм. И тока ни не е спирал.
Чуло се е. Анатоли каза,че е бучало зверски и даже си мислил, че нещо на гарата правят.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Страшно беше наистина - около 23.30ч е станало. А малко преди това и тока спря. Ивайло като бивш служител на ТЕЦ-а каза, че понякога се налагало да се изпусне парата. Но дали е било така или е станала авария не знам.

# 29
  • Мнения: 5 026
Валя,сетих се за сапуните-преди време купувах на Рефан, не съм много доволна.По-ми харесват на Касиопеа.

Общи условия

Активация на акаунт