Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Beboshoka mi spi oi 21-22h vecherta do 8-9 sutrinata, pochti bez probujdane prez noshtta. Toi e na 8 meseca i spinka v samostoiatelnna staia. Povecheto mi poznati kazvat, che decata im stavat mnogo rano sutrin - 6h. Normalno li e da spi tolkova mnogo?
Prez denia sushto spi - sutrin ot 11h - do 12, 12:30, sled 16h otnovo spi.
Цитирай

Варна

Че защо да не е нормално?И защо сравняваш с децата на приятелите си?Та те са си отделни личности и е нормално да не са еднакви.Направо ти завиждам Very Happy .
Цитирай

На точното място, в точния момент

Нашата щерка е почти на 8 месеца и също спи по много. Тя си е поспалива от раждането. По това определено прилича на мъжа ми. Гени, какво да правиш  Wink
А ти не се оплаквай, ами се радвай. Да не би да ти се става в 6 ВСЯКА сутрин?!
Цитирай

Бургас/София

Аз също страшно много ти завиждам, това си е направо бебе - мечта. Моята дъщеря е вече на 2 г. и 3 месеца и все още се нощите са някакъв кошмар. При всяко дете е различно така че наслаждавай се на хубавия режим на бебче
Цитирай
Smile
mersi
poniakoga malko se pritesniavam za gluposti Embarassed
Ama nali e purvo bebche, niamame opit  Smile

( Embarassed  vse iziajdam po niakoia bukvichka )
Цитирай

софия

Какво по хубаво от това. Не ти пожелавам да си на моето място. По цяла нощ не спи буди се през един час. Така, че дерзай няма нищо лошо.
Цитирай

София

Цитат на: Dea
Beboshoka mi spi oi 21-22h vecherta do 8-9 sutrinata, pochti bez probujdane prez noshtta. Toi e na 8 meseca i spinka v samostoiatelnna staia. Povecheto mi poznati kazvat, che decata im stavat mnogo rano sutrin - 6h. Normalno li e da spi tolkova mnogo?
Prez denia sushto spi - sutrin ot 11h - do 12, 12:30, sled 16h otnovo spi.

Ooo, не се притеснявай, моята дъщеря някъде от 7-8 месеца спи от 20:00 до 8:00, аз обаче съм цербер и рядки си ляга Александра сле 20:00-20:30
Цитирай

Шумен

Мила не се оплаквой а се радвай. Ние въпреки също спиме по-много от 21,30ч-8,00ч и слетобяд от 13,30-16,30. а преди да тръгне на ясла и от 10,30-12,00 и от 15,00-17,00. така че всичко е нормално. Нека приятелките ти да ти завиждат.
Цитирай

Варна

Ох, и аз искам така! Мойта щерка се събужда към 6.30. Рядко успявам да дремна до по-късно. През деня много трудно заспива, а още няма 7 м.
А пък на мен ми се спинкаааа...... (особено сутрин  Embarassed )
Цитирай

Sofia

Моето момченце е само на 2 месеца, а още от 20ия ден си спи по цяла нощ. Сега си заспива към 22.30-23 и става 6-7 сутринта. А през деня си прави и по- дълги почивки между храненията-ние сме на гъвкав режим по предписание на педиатърката ни Smile Но си хапва добре и си наддава нормално и затова се успокоих, че си е наред. Явно и бебетата си имат своите индивидуални нужди Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.