Ефикасен препарат за варовик

  • 13 293
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте мами Simple Smile Измъчих се с този варовик в банята..с какво ли не го търках и все си седи  ooooh! Моля, споделете вие как се справяте с него и ми препоръчайте нещо , което наистина действа  Praynig

# 1
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз съм доволна от Медикса за фаянс.Намазваш и оставяш за половин час,после лесно се измива.

# 2
  • Мнения: 5 207
Cillit - гел. Просто намазваш и след 5 минути изплакваш. Никакво търкане.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 341
На мен, за съжаление тези и повечето препарати, които присъстват в магазинната мрежа изобщо не ми бяха от полза.
Изобщо не съм си и представяла, че може да бъде толкова неподдаващ се на почистване.
Изчистих с киселина.
Едни оранжеви грозни пластмасови шишета.
Задължително с ръкавици и след това вече може да употребиш основна обработка с нормални препарати за плочки.

# 4
  • Мнения: 2 498
Хайде и тук да кажа-това е препарата  Peace


Мажеш/най-добре да не е мокро/, изчакваш 20 мин и само изполиваш....пробвай и сама ще се убедиш Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 552


Потърси този Цилит.Течността е от две части, разклаща се шишето да се смесят и с гъба се нанася в/у плочките. Едната част от препарата разтваря варовика и другия не позволява да образува нов.



Другият препарат е този пак на Цилит против варовик. И двата съм ги ползвала.

# 6
  • Мнения: 2 926
Пулирапид  Peace

# 7
  • Мнения: 2 151
Черния Доместос! Peace

# 8
# 9
  • Мнения: 49
Много ви благодаря! Hug Hug Ще взема и 3-те , които ми препоръчахте и ща чакам резултат  Flutter

# 10
  • Мнения: 1 174

Simple Smile Тъкмо щях да ходя до банята да поглеждам името! Simple Smile Наистина страхотен препарат, както е писала valia77! И да, няма нужда от търкане. Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 3 341
Непременно ще пробвам и аз.
Дано да е приятна изненада.

# 12
# 13
  • у нас
  • Мнения: 5 694
Мистър Пропърти  Peace

# 14
  • Русе
  • Мнения: 9
Моето не е препарат, но е ефикасно. Една джаджа, която се слага на батерията или след водомера. Не търкам плочките, не ги кисна с разни препарати просто си мия банята от време на време. Най - хубавото е, че е го слагаш и не трябва да го подменяш

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 23:31 от Cura

Общи условия

Активация на акаунт