Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора

Моя мъж ме предупреди - утре никакво пране на тераса, че искал да сложи българското знаме на терасата......

И се сетих...Преди години всяка къща почти си имаше знаме на празник - 3.3., 24.5.,1.5. и т.н.

Тук има един дядо, който за всеки празник слага знаме на прозореца си,но такива като него май са рядкост......

Ясно е, ние имаме от някакъв стартов пакет на мобилен оператор българското знаме, дори съм го изпрала и ще имаме знаме на терасата.....

А вие?
Цитирай

При хората, които обичам

Аз имам голямо - 1,20х3м. Имам и малко, от миналата или по-миналата година. Вече е на терасата. Вчера сутринта видях само едно знаме по терасите, но на вечерната разходка вече бяха десетки. Малки, големи, нови и по-избеляли - няма значение, хората отбелязват празника.
Цитирай

София

Благодаря, че ме подсети   Hug
Миналата година си купихме,
но пък идея нямам как да го забода  newsm78
Цитирай

Варна

Нашето си стои от 10г. пуснато от тавана. Peace
Цитирай

София

идея нямам как да го забода

Майка ми го слага на простора, с щипки за пране. Very Happy
Цитирай

Пловдив

идея нямам как да го забода

Майка ми го слага на простора, с щипки за пране. Very Happy

така ще да е и при нас ...
Цитирай

София

Преди да избухне Демокрацията, имахме знаме. Редовно го провесвахме, защото кварталният минаваше по апартаментите и, ако не се закичиш, пускаше донос. А това беше опасно в условията на Реален Социализъм. Тогава и празниците бяха други - 9ти септември, 17ти октомври... Трети март не беше официален празник, дори се отчиташе малко под сурдинката, защото беше в разрез с братската политика между НРБ и СССР.
Но вече съм загубила дирите на националния флаг. Както се изгубиха дирите и на много други неща в живота ми.
Та, както и да е, няма да просна трикольора през балкона си. Защото този акт ми навява неприятни спомени. Както и манифестациите.
Цитирай

BE, 2260

Моята памет не е чак толкова дълга. Ще сложа знаме.
Цитирай

София

Не.
Истината е, че всички видове държавни символи са ми меко казано чужди и досадни.
Не мога да се асоциирам с тях.
Фалшиво ми е.
Цитирай

Ямбол

Нямам знаме, но бих сложила.
Цитирай

Варна

Не, нямаме такова знаме.
Но имаме малко флагче в хола върху секцията. Не го вадя само на 3-ти март, стои си винаги там, заедно с американското знаменце на мъжа ми.
Цитирай

София

Да, ще сложа. Голямо знаме, отвисоко спуснато, да вдига отдалеко главите на хората. Да изправя раменете им. Да приличат на мене.
Цитирай

при Arctic Monkeys

не.
Цитирай

Нямам знаме, но бих сложила.
Цитирай

То при нас знамето си стои целогодишно.  Mr. Green Отдалеч се вижда.....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора