Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, знаете ли дали има детски център за почасово гледане на деца и бебета евентуално в района на НДК в София? Питам защото ходих на масаж в този район и беше страхотно  Grinning Толкова добре не се бях чувствала отдавна  Grinning Тогава оставих бебето на татко му, но той не винаги може да помогне (работи доста) и си помислих че ако има къде да го оставя наблизо за час-два.... и аз да се почувствам човек  Laughing Благодаря предварително за всяка информация  Hug

# 1
здравей не мога дадам отговор на запитването но искам и аз да сепоглезя при някой наистина можещ къде се намира този рай  smile3525

# 2
http://zlatniratse.com/ Това е мястото. Разгледай сайта и ако ти хареса  newsm10

# 3
В района има още едно хубаво студио препоръчвам ви го www.mlinebg.com

# 4
Здравейте, знаете ли дали има детски център за почасово гледане на деца и бебета евентуално в района на НДК в София? Питам защото ходих на масаж в този район и беше страхотно  Grinning Толкова добре не се бях чувствала отдавна  Grinning Тогава оставих бебето на татко му, но той не винаги може да помогне (работи доста) и си помислих че ако има къде да го оставя наблизо за час-два.... и аз да се почувствам човек  Laughing Благодаря предварително за всяка информация  Hug

В подлеза на НДК има едно заведение към което има и детски център. Незнам какви дечица гледат и повече за условията, но можете да минете и да попитате:) Намира се на мястото на бившето кино, за съжаление не се сещам за името на заведението, но отвън се вижда центъра. Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт