Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, знаете ли дали има детски център за почасово гледане на деца и бебета евентуално в района на НДК в София? Питам защото ходих на масаж в този район и беше страхотно  Very Happy Толкова добре не се бях чувствала отдавна  Very Happy Тогава оставих бебето на татко му, но той не винаги може да помогне (работи доста) и си помислих че ако има къде да го оставя наблизо за час-два.... и аз да се почувствам човек  Laughing Благодаря предварително за всяка информация  Hug
Цитирай

здравей не мога дадам отговор на запитването но искам и аз да сепоглезя при някой наистина можещ къде се намира този рай  smile3525
Цитирай

http://zlatniratse.com/ Това е мястото. Разгледай сайта и ако ти хареса  newsm10
Цитирай

В района има още едно хубаво студио препоръчвам ви го www.mlinebg.com
Цитирай
Здравейте, знаете ли дали има детски център за почасово гледане на деца и бебета евентуално в района на НДК в София? Питам защото ходих на масаж в този район и беше страхотно  Very Happy Толкова добре не се бях чувствала отдавна  Very Happy Тогава оставих бебето на татко му, но той не винаги може да помогне (работи доста) и си помислих че ако има къде да го оставя наблизо за час-два.... и аз да се почувствам човек  Laughing Благодаря предварително за всяка информация  Hug

В подлеза на НДК има едно заведение към което има и детски център. Незнам какви дечица гледат и повече за условията, но можете да минете и да попитате:) Намира се на мястото на бившето кино, за съжаление не се сещам за името на заведението, но отвън се вижда центъра. Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.