Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 377 отговора

Ако желаете,в тази тема може да се информираме за хора,които отдавна не сме виждали или за които вече не се пише.Имам предвид публични личности.Ако темата не се развие,моля поне на мен да ми бъде отговорено.Аз питам за Валентин Моллов.

Цитирай

Варна

Дано се развие темата ти,би било интересно.
Цитирай

През девет форума в десети

Аз пък искам да запитам какво стана с онзи сладур с баничките - Маргарит Мицев?  Thinking

А аверчето му Дилян Дорон в затвора ли е или пак се отърва?
Цитирай

sf

Е вие питате все за мошенници....Едва ли някой ще ви даде точно инфо.

Мен ме интересува примерно кво става с Бърканичков. Големи очаквания се възлагаха на него в Левски...
Или с Йонко Неделчев - Багажника?
Или с Емил Тодоров - Зелето?
Или с Храбрият Гюджеменов от Локо Горна? Беше висок метър и двайсе. Една приятелка дори е виждала х.. по-голям от него.
Цитирай

на третия етаж

Много интересна тема! Peace
Често и аз се сещам за позабравени хора. По-нататък може да питам.
Цитирай

Валентин Моллов не е ли в затвора?
Цитирай

whiskey bar

Валентин Моллов живее в чужбина с 2-рата с съпруга. Щалстливи млади пенсионери.
Цитирай

Разбрах. Ако не са ги гръмнали, ако не са в затвора, то значи са в китна чужбина Crazy
Цитирай

Sofia

Къде са сноудените от миналата година?
Цитирай

А помните ли строителният предприемач-мушификатор Соломон Анжел и неговият "Град на мечтите", който получи присъда от 5 години? Същият, който завлече хиляди хора с пари...Е, нито е гръмнат, нито е в затвора, нито е в чужбина. Направил си е "Палат на мечтите" на улица "Мърфи" и си живурка там.  Rolling Eyes
Цитирай

София

Валентин Моллов живее в чужбина с 2-рата с съпруга. Щалстливи млади пенсионери.
Ох типично по форумски.
Шанел, специално за теб:
Въпросният господин и съпругата му (между другото приятна жена) си живеят в София, гледат си прекрасната дъщеричка (вече на около 13-14 години) и  работят.
Не са все още пенсионери.
Цитирай

Благодаря.
Цитирай

София

Скоро се  бях присетила за Жорж Ганчев.Какво стана с него?
Цитирай

горна оряховица

Скоро се  бях присетила за Жорж Ганчев.Какво стана с него?
                                                                                                                                                                                                                                И на мен ми е интересно да разбера нещо за него. Peace
Цитирай

София

А помните ли строителният предприемач-мушификатор Соломон Анжел и неговият "Град на мечтите", който получи присъда от 5 години? Същият, който завлече хиляди хора с пари...Е, нито е гръмнат, нито е в затвора, нито е в чужбина. Направил си е "Палат на мечтите" на улица "Мърфи" и си живурка там.  Rolling Eyes

да не е къщата на ъгъла на Мърфи и Фр.де Пресанс?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 377 отговора