За жените на/след 35 год.

  • 19 012
  • 232
  •   1
Отговори
# 225
Аз ще правя 35 следващата седмица. Имам дъщеря, единствено дете, на година и 5 месеца. Чувствам се ужасно, ужасно уморена, остаряла, смазана, изнервена и всичко друго негативно което човек може да си помисли. Не знам защо, но искам да се скрия някъде, където никой не може да ме намери. Много си обичах живота, обичах себе си, сега мразя всичко и всички. Не знам дали е фаза, но продължава определено доста дълго  Sad
    Здравей,горе главата!След време,като погледнеш назад,ще видиш една малка победа.И така, победа след победа-накрая ще виждаш една силна жена.Казва ти го една "хронично депресирана" 40 годишна .

# 226
  • Мнения: 2 084
Аз се чудих дали да влизам в темата, че на 35 бях преди май доста години. Един познат казваше, че живота му започнал когато станал на 50. Със смели крачйки се движа към своето начало. Blush
 Та ти си млада майка! Я се огледай - на твоите години знаеш ли колко са бабите?   bouquet

# 227
  • Мнения: 249
Благодаря за подкрепата на вси4ки  Simple Smile

# 228
  • Мнения: 452
хм ти не си наред да се депресираш заради такива щуротии
човек не може да е вечно на 20 и слава богу

# 229
  • Мнения: 2 448

човек не може да е вечно на 20 и слава богу

И защо слава богу? На мен ако ми предложат хапче, което ще ме направи на 20 и да си остана се така изобщо няма да се дърпам. Ти би ли и защо?  Rolling Eyes

# 230
  • Мнения: 1 418
И аз искам на 20,айде 25. newsm45
Искам хапче!

# 231
  • Мнения: 249
Аз никога не съм казвала, че искам да съм на 20. Не мисля, че искам. Определено не искам. Също и не казах причина, просто така си се чувствам - уморена Точка

# 232
  • Мнения: 1 418
Милва,имаш прекрасно детенце...Огледай се около теб-
ще видиш толкова незначителни красиви неща...
Животът е прекрасен!Усмихни се!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт