Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 март 2009, 14:21 ч.

коментар относно една промоцийка

• 2 605
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте,сладури,осмелих се най на края да пиша и аз. Реших да споделя мнение относно една промоция за която ми сподели една приятелка.Каза ми че от Данон са стартирали промоция при която ако изконсумираш определен брой активии то получаваш комплект с продукти на Avon.Как мислите дали това е поредния маркетингов трик???? newsm78 Rolling Eyes

# 1
  • под голямата лоза
...и след четринайсеш дена Данон ще ти върне парите Whistling

# 2
  • София
 Поредната рекламна простотия.Нито ям и пия продуктите на Данон, нито ползвам Avon.

# 3
  • някъде
Да ям Данон,че да ми дадат Ейвън...То страшно полезна комбинация Sick

# 4
  • София
 Хахаха именно. Ейвън няма да ползвам дори и срещу пари! Нишестеният Данон тоже...

# 5
Какво да мисля - промоция като промоция. Сигурно подозират, че който има запек, ползва некачествена козметика.

# 6
  • под голямата лоза
Какво да мисля - промоция като промоция. Сигурно подозират, че който има запек, ползва некачествена козметика.
Заради това я сменете с Ейвън- тя ще заличи нездавия ви зелен тен Joy

# 7
  • при децата
Идеалната комбинация - ядеш Активия и се мажеш със скулптуриращия крем на Ейвън ... после изчезваш  Mr. Green

# 8
Леле само ако прочетат дистрибуторките на таз "маркова "козметика,какво пишете .....Дали пък  и те ,няма да започнат да бутат в ръцете на момичетата най-новия каталог+брошурка за  /уш/ мляко ?Страхотна комбинация,няма що!

# 9
Ха-ха потребителят се е регистрирал вчера и чааак днес се е осмелил да си направи проучването.
Тъпа ми се струва таз промоцийка .

# 10
Ейвън и Данон, неочаквано добра комбинация Sick

До там ли стигнаха? Joy

# 11
Хахаха именно. Ейвън няма да ползвам дори и срещу пари! Нишестеният Данон тоже...

И аз така. Sick
Между другото Данон върнали ли са някой парите?

# 12
  • при децата
Ха-ха потребителят се е регистрирал вчера и чааак днес се е осмелил да си направи проучването.

Да посъбере мнения, че да знае дали да приложи промоцията на практика или, че няма сми  Laughing

# 13
  • Свищов-Пловдив-Банско-Слънчев бряг
Цитат
Между другото Данон върнали ли са някой парите?

това е последната част от експеримента на един блогър с промоцията на Данон:)

# 14
Не знам каква е тази нова промоция, но аз си ям плодова Активия и без промоции и без да имам запек.  Laughing
Нишесте или квото е там, важното е,че много ми допада на вкус. И покрай това ядене бяха ми подарили две чанти плажни, които си ги ползвам с кеф. Ако харесвах и продуктите на Avon, сигурно щях да се възползвам от това, защото така или иначе купувам от въпросните млека.  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт