«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 437 отговора

ћнени€: 189
«дравейте,търсих, търсих но не намирам такава тема ,н€кой знае ли къде е —офи€ има такива магазини,знам ,че имат сайт ама там н€ма никакви адреси.Ѕлагодар€ предварително  :bouquet:
« ѕоследна редакци€: ср, 16 апр 2014, 12:12 от –едактор* »
÷итирай

при палмите и алигаторите,FL

ћнени€: 850
»ма един на ’р.Ѕотев, почти до ÷ентрална гара/на спирката на 74 и 86/ и на централни€ пазар има.
÷итирай

sofia

ћнени€: 5 140
има в кв √оце ƒелчев на ул. "√. »змирлиев" , а май има и в Ќадежда, но точно къде не мога да кажа, а чакай с/у 8 ƒ ÷ и на Ћомско шосе
« ѕоследна редакци€: вт, 03 мар 2009, 21:16 от —инеоч »
÷итирай

гр. —офи€ ќ  2

ћнени€: 349
»ма в  расна пол€на срещу депото, бул. Ќикола ћушанов,още има в ќвча купел 2 на ул. ќбиколна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 234
на ул. ўросмайер и ул. Ћомско шосе
÷итирай

In The Middle Of Nowhere......

ћнени€: 227
Ќа —точна гара има такъв магазин или по-точно малко след светофара на бул. ƒанаил Ќиколаев !!

ѕопринцип това е изключително мизерен магазин.  newsm11 «а мое огромно нещастие знам къде се намира, защото свекървата пазарува от там боклуци  smile3515!! “ам не продават нищо качествено - за€в€вам го категорично, тъй като имам подаръци от този магазин !!  smile3511

Ќе сме толкова богати, че да си купуваме евтини боклуци - гласи английска поговорка !!  newsm10
÷итирай

ћнени€: 189
Ќа —точна гара има такъв магазин или по-точно малко след светофара на бул. ƒанаил Ќиколаев !!

ѕопринцип това е изключително мизерен магазин.  newsm11 «а мое огромно нещастие знам къде се намира, защото свекървата пазарува от там боклуци  smile3515!! “ам не продават нищо качествено - за€в€вам го категорично, тъй като имам подаръци от този магазин !!  smile3511

Ќе сме толкова богати, че да си купуваме евтини боклуци - гласи английска поговорка !!  newsm10

¬ тази поговорка съм се убедила многократно bowuu благодар€ ви  bouquet
÷итирай

Right Next Door To Hell

ћнени€: 1 647
а какво се продава в тези магазини ?
Ќ€каква нова верси€ на “—ћ ли е ?
÷итирай

In The Middle Of Nowhere......

ћнени€: 227

јми не, по-скоро е верси€ на магазините за 1 левче.  newsm11 “—ћ-а е нива над този Ћипненски, където продават само китайски стоки, но качеството е по-ниско и от това на стоките в магазини за 1 лев. ¬се пак в “—ћ има и немски стоки  newsm53 »лиенци е като ћќЋовете в сравнение с Ћипненски. ∆алко е, че много хора се подлъгват да купуват разни "нещица" от такъв тип магазини, защото са изключително некачествени.
ƒавам пример: —векърва ми беше купила дрехи за нас и за детето от там /при условие, че € предупредих да не купува в никакъв случай но... #2gunfire/ та дрехите първо са от изключително лоша матери€, и излеждат все едно са 2-ра употреба. ѕовечето от тези които е взела не съм ги обличала, а и н€ма и да ги облека, защото имат топчета все едно са носени с години. ѕредполагам че тази верига магазини е от они€ дето приемат дарени дрехи от чужбина за нашата бедна държава, пък те ги продават за да изкарат пари.  newsm11
ƒруг пример: ѕак свекърва ми, купи ни 5 пластмасови купи на обща стойност 20 лв. при условие, че на пазара ги има по 2 лв./бр. т€ ги е взела по 4 лв./бр. ƒуралексовите са на тази цена, та това което искам да кажа е, че има много евтини неща, но има и такива със завишени цени.  ойто е будала ходи там, който не е, даже не е влизал в такива магазини.  newsm11
» трети последен пример: ƒетски дрехи и играчки има също в тези магазини, но играчките са буквално от най-опасните за малки деца, а дрехите са също толкова некачествени и опасни поради разни връзчици, ципове и подобни.

Ќад€вам се разбрахте за какво иде реч  Peace
÷итирай

јми не, по-скоро е верси€ на магазините за 1 левче.  newsm11 “—ћ-а е нива над този Ћипненски, където продават само китайски стоки, но качеството е по-ниско и от това на стоките в магазини за 1 лев. ¬се пак в “—ћ има и немски стоки  newsm53 »лиенци е като ћќЋовете в сравнение с Ћипненски. ∆алко е, че много хора се подлъгват да купуват разни "нещица" от такъв тип магазини, защото са изключително некачествени.
ƒавам пример: —векърва ми беше купила дрехи за нас и за детето от там /при условие, че € предупредих да не купува в никакъв случай но... #2gunfire/ та дрехите първо са от изключително лоша матери€, и излеждат все едно са 2-ра употреба. ѕовечето от тези които е взела не съм ги обличала, а и н€ма и да ги облека, защото имат топчета все едно са носени с години. ѕредполагам че тази верига магазини е от они€ дето приемат дарени дрехи от чужбина за нашата бедна държава, пък те ги продават за да изкарат пари.  newsm11
ƒруг пример: ѕак свекърва ми, купи ни 5 пластмасови купи на обща стойност 20 лв. при условие, че на пазара ги има по 2 лв./бр. т€ ги е взела по 4 лв./бр. ƒуралексовите са на тази цена, та това което искам да кажа е, че има много евтини неща, но има и такива със завишени цени.  ойто е будала ходи там, който не е, даже не е влизал в такива магазини.  newsm11
» трети последен пример: ƒетски дрехи и играчки има също в тези магазини, но играчките са буквално от най-опасните за малки деца, а дрехите са също толкова некачествени и опасни поради разни връзчици, ципове и подобни.

Ќад€вам се разбрахте за какво иде реч  Peace

Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking «начи не съм съгласна с теб ,по-ред причини 1во това са нови стоки 2ро същите стоки ги има по-пазарите на тройна цена лично аз съм виждала ботуши и ред други стоки от един и същи производител ,но на пазара струват скромната цена от 45лв ,а в Ћипненски си ги взех на 9лв е извин€вай ,ама не всички можем да си купим дънки от 300лв като теб.................определено имам много неща от т€х и мога смело да твърд€,че съм много доволна !Ќа децата взех суичери по 7лв същите б€ха по 17лв на пазари ,а дънките там пък не ми се говори как ги виждах между турските на пазара но с скромната цена от 32лв хахахах а пък в Ћипненски по 12лв  мила определено има какво да намериш от Ћипненски и даси ƒќ¬ќЋ≈Ќ,а купите ..................... ми аз не съм виждала такава цена 20лв та хората продават зимни €кета на тези цени нещо €вно имаш грешка newsm12
÷итирай
ћило момиче аз също като алекс не мога да се съглас€ със теб,благодар€ и за топлите думи които каза за Ћипненски .”важавам и твоето мнение «айче ћече ,но не ми харесва да се говор€т неверни неща давам ти примери :Ќе продаваме детски играчки ,н€маме купи за 20лв стоката не е 2ро или както там го нарече качество лично аз купувам стоката от »ли€нци  от там пазаруваме всички търговци които продават китайска стока разликата обаче м/у нашата фирма и т€х е,че те слагат огромни надценки ,а ние слагаме минимални от там идва и презумци€та на Ѕългарина щом е толкова евтина значи е втора употреба.Ѕолно ми е като чета такива коментари ,не че не ги приемам за критика и ако има нещо което има възможност да поправи то с радост го правим.¬€рно е,че пон€кога има проблем с н€ко€ стока,но то не е защото е шестоо качество ,а защото се случват такива неща и ние взимаме мерки и € връщаме на доставчиците.Ќо стоката ни не е само от »ли€нци имаме “урска стока ,Ѕългарска, също така купуваме от „ехи€ и –умъни€ и за разлика от другите търговци нашите цени не са мръднали  нагоре за последните 6 години ,но едно е €сно не можем да направим всички щастливи и винаги ще има такива коментари

с уважение:Ћ»ѕЌ≈Ќ— »
÷итирай

ћнени€: 4 923
Колко вълнуващо  Laughing двама гости с едни и същи правописни грешки и начин на изразяване са писали в разстояние на 30 минути. Направо астрални близнаци  Rolling Eyes
÷итирай

гр.ѕловдив

ћнени€: 2 434
’айде и аз да драсна едно мнение- еми евтино е! ћокрите кърпички са по 25 ст., същите се продават навс€къде от 40 ст. нагоре..... ѕочти всичко е китайско- дрехите и обувките. ¬зех н€кое друго парцалче на децата- за цената са ок, не могат да се сравн€ват разбира се със марковите стоки като материи и качество!Ќо пък дреха / обувка за дете дето се носи 3-4 м.е ок ! «а нас дрехи не съм взимала и н€мам намерение - поради факта че 

÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 350
та дрехите първо са от изключително лоша матери€, и излеждат все едно са 2-ра употреба.
ћол€, мол€, не обиждайте дрехите втора употреба, сравн€вайки ги с дрехи от тези магазини  Laughing ‘ен съм на секънд хенд и с нищо, ама нищичко не мога да ги сравн€ с боклуците от тези магазини  Sick ћатери€, качество...
ћоже би само мокри кърпички бих си купила от там. ћое мнение  Peace
÷итирай

sofia

ћнени€: 1 333
Ќикога не съм влизала в магазин от тази верига. јко мерна н€къде и ми е на път, бих се отбила, ако имам време. »мам при€телки, които купуват от там за децата си дрехи за детската градина и в къщи, които аз не бих обл€кла на мойте деца. ѕросто не обичам да са лошо облечени, но всеки си прецен€ва все пак.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 437 отговора