Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

някой ползвал ли е такъв колан и какво мислите за него.Дали наистина намалява тежеста
ето го колана
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_219&products_id=2873
Цитирай

като гледам тези връзки отстрани би трябвало да пристягат,но нали не трябва нищо да ни пристяга на  коремчетата,  Thinking
ще следя темата
Цитирай

Белгия/София

Подобни неща са напълно ненужни и безсмислени  Smile
Цитирай

София

Аз ползвах колан за бременни, който много бързо ми стана ужасно малък.
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1998 не е същия, но по-подобен не намерих в нет-а.
За известно време много облекчаваше, когато ходех бързо. Без колан постоянно си придържах корема. Но вече съм в 9 мес, и много добре без колан Smile
Цитирай

в Рая, предложен от едно мъжко сърце и четери детски очи

Не съм ползвала и не бих носила подобен корсет. Мисля, че нищо не трябва да пречи на бебчо.
Носих колан след раждането, но ползата от него е спорна.
Цитирай

София

И аз мислих да си взимам колан за бременни,но се отказах,защото малко ме притеснява това пристягане на корема newsm78(въпреки,че сигурно са го измислили),но мисля да си взема колан за след раждане.
Цитирай

Аз си купих колан за бременни, беше по-различен от този, носех го когато физическата ми активност беше по-голяма, дълго ходене пеша или ремонта, който правехме, на път. Облекчаваше ми тежестта.
Коланите са направени така, че не стягат корема, а го поддържат отдолу и не притискат, поне този, който имах аз. Той също е закупен от Данет. Аз не го носех постоянно защото е като дълбоки бикини на дупето и с летните рокли си беше грозно. Този не мога да преценя дали е достатъчно еластичен на корема.
Цитирай

Аз ползвах подобен, въопще не ми беше удобен, носила съм го само няколко пъти. Според мен е напълно ненужен
Цитирай

Като замисъл са много добри. Но, маи никоя майка не е доволна от тях.
Цитирай

там където не искам

Парите за подобни неща са хвърлени на вятъра. Може и да облекчава тежеста,но да предпазва от появата на стрии  Thinking
Цитирай

ДОБРИЧ

Не мисля,че ще ти е кой знае колко полезен.
Цитирай

София

в крайна сметка реших да си поръчам този колан като дойде и го пробвам ще пиша как
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.