Вместо ПРЕГНИЛ - какво?

  • 2 678
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 796
Момичета,
Извинявам се, ако темата е дискутирана, но току-що научих, че близка е в болница с прокървяне и са й поискали Прегнил, който  от една година не се намира.
Моля за информация - какъв негов заместител може да се намери?

# 1
  • Мнения: 40
Ovitrelle (пусни го на търсене, ще ти излеле доста информация).

# 2
# 3
  • Мнения: 3 988
Pregnyl, Novarel, Ovidrel, и Profasi са търговски марки, които имат активна съставка hCG.

# 4
  • Мнения: 2 343
Има Прегнил в аптека Диана, но дават само срещу рецепта, издадена от д-р от Щерев. Хич не е редно, но е така.  #Cussing out

# 5
Има Прегнил в аптека Диана, но дават само срещу рецепта, издадена от д-р от Щерев. Хич не е редно, но е така.  #Cussing out
защо точно от д-р Щерев ? newsm78
от друг лекар не става ли и защо рецепта, не знам някой дали ще си купи прегнил, както се купува аспирин и парацетамол  Naughty
Иначе по темата Овитрел има в доста аптеки и ще свърши работа. Peace

# 6
  • Мнения: 2 343
Има Прегнил в аптека Диана, но дават само срещу рецепта, издадена от д-р от Щерев. Хич не е редно, но е така.  #Cussing out
защо точно от д-р Щерев ? newsm78
от друг лекар не става ли и защо рецепта, не знам някой дали ще си купи прегнил, както се купува аспирин и парацетамол  Naughty
Иначе по темата Овитрел има в доста аптеки и ще свърши работа. Peace

Ами не знам защо. Моя приятелка е пациентка на д-р Юнакова. Тя вчера е минала през аптеката и е поискала П, но не са и дали, докато не докаже с рецепта, че действително я праща лекар от Щерев.

# 7
  • Мнения: 90
Защо тогава Юнакова ми изписва само Овитрел  newsm78. И без това едва смогваме с паричките  Cry

# 8
  • Мнения: 2 343
Защото не си попитала, винаги изписват по-скъпото.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 302
Ох, ужас, ама как може така?!! Направо....  Close днес съм яхнала метлата и темата е: дали наистина докторите  (говоря за най-добрите клиники в София) правят всичко възможно, всичко най-добро при АРТ-процедурите? Понякога си мисля че това е една огроооооомна машина за пари.  Confused
Простете, днес просто не ми е ден.

# 10
  • Мнения: 851
Не съм съгласна,
аптека Диана дават прегнил с/у рецепта, тъй като е на изчерпване препарата.
Дали рецептата ти е от кллнинка Юерев или от Тина Киркова или от д-р Х от Горно Нанадолнище те я изпълняват. Единствено се дърпат когао става дума за големи количества. Когато ми предписаха 10 ампули по 5000 наведнъж доста време отне на мъжът ми да убеди аптекарката да ми ги даде, ниюо , че на рецептата пишешеш "д-р Андреева"
А по темата дали докторите не са само машина за пари - за съжаление има и такива, за това трябва да намерим нашия лекар и когато това стане, ще ни бъде обидно тази мисъл да ни мине през главата!

# 11
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Момичета ето тук може да си го вземете https://secure.ivfmeds.com/store/index.cfm , само изпращате рецептата по факс, и приемат кредитни карти, или по банков път парите и ви изпращат това което ви трябва, нокога няма ограничния. Аз ги ползвах при първият си опит, и бяха супер учтиви, и отне 5 дни да ги получа тук в САЩ.

# 12
  • Мнения: 4
Това момиче има прегнил.
"Имам само 3 ампули. Едната струва 30 лева. Малко са скъпи, но това е цената, на която ми ги донесоха от Македония.
Ако искаш може да ми пишеш на 0886087909, silvgid@abv.bg"

Надявам се да съм ви помогнала.

# 13
  • Мнения: 4
Прегнил има в Солун 10,70 евро три ампули. В събота бях там и си купих. Далече е но си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт