СЕДМОКЛАСНИЦИ - олимпиади, състезания и други изпитания

  • 24 485
  • 362
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 554
София, дъщерята ти си е избрала страхотно училище. Имам преки впечатления от няколко деца, които учат там. Мога да кажа само хубави неща за испанската! Имат много амбициозна директорка, която е създала страхотен дух на училището. Децата са щастливи там. Ученето е умерено и още след първата година отиват в Испания през лятото на много приемлива цена, което наистина мотивира децата. Натоварването не е прекалено и всички деца ходят на английски допълнително, в разни школи, така че се очертава да успеят да научат два езика. Много хубави взаимоотношения между децата. Чудесен избор с една дума, пожелавам успех на дъщеря ти!   bouquet

# 46
  • Мнения: 3 740
Ама наистина съм бясна за графика на състезанията. Моят синковец днес трябваше да избира между втори крът на олимпиадата по химия и втори кръг на олимпиадата по информатика. Е много акъл се иска да ги сложиш в различни дни! Ако не им стигат съботите и неделите, да ги правят в учебно време! Вчера говорих с Кастрева по въпроса, тя само повдига рамене - от министерството спускали графика в последния момент. Иначе много приказки за подкрепяща следа.

# 47
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моят се е записал утре на физика и биология

# 48
  • Мнения: 2 716
Ние сме днес на Химия.
На последната родителска среща, ни обясниха, че така се получавало щото съботите били малко.
Утре май е на пробен по математика. 10 кинта на вятъра, според мен.

# 49
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 548
Дъщеря ми се отказа днес от химията, защото е на уроци в школата, а и химията не я влече.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 865
И Виктория беше на химия днес. После е ходила до НДК  да види изложението на училищата - били са предимно частни. След школата по математика се прибра уморена и гладна, писа домашни за утре и сега спи. Застъпващите се дати на състезанията и нея я ядосват, но пък не може да участва във всичко.

Рисуването го иска, за да се пробва в училището по приложни изкуства, но и да не влезе там (май дори не й е първо желание), ще продължи да се занимава с това. Определено има талант. Утре ще ходи да си купува материали и от другата седмица започва.

Макар че не пиша често, през ден-два преглеждам темата. Просто не ми остава време да участвам активно - Тумбестия ме държи (не)прилично заета.

# 51
  • България
  • Мнения: 2 164
.♥.Прасковата.♥. - Благодаря за инфото. Това, което каза за директорката и дисциплината ми харесва, убеждавам се колко е важно. Дано да й стигне балът, за да влезе. Все пак за мен е добре, че знае какво иска, защото това е стимул за подготовка.
 Днес и тя беше на олимпиада по химия, каза че е доволна от себе си но не разбрах нищо повече...  Grinning

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 19:37 от SofiaV

# 52
  • Мнения: 389
ЧЕСТИТ  ПРАЗНИК  МОМИЧЕТА
ПОЖЕЛАВАМ ВИ   ЗДРАВЕ ,  ЩАСТИЕ  ,КЪСМЕТ
ДА БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА КРАСИВИ И  ОБИЧАНИ  МАЙКИ И СЪПРУГИ

# 53
# 54
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит празник - да сте живи и здрави.


Днес моя отиде на физика, след обяд сме на биология.



Успех на децата.


Знаток вярно на Лили не и трябва пробен изпит. Ама училището има нужда от пари при това, навремето като отидохме на пробен (само веднъж в СМГ) и като ни взеха такава такса и той от раз реши всичките задачи, разбрах, че това им е допълнителен доход и за себе си реших, че повече няма да получат такива пари от мен.

# 55
  • България
  • Мнения: 2 164
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ОБИЧАНИ И УХАЖВАНИ!!!   bouquet

# 56
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 548
Честит празник, дами

Пожелавам ви много любов и успехи във всичко.

# 57
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Честит празник на всички дами - малки и големи!  Heart Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 257
Честит празник и от мен!  newsm51

Моят ученолюбивко за празника ме изненада със счупена китка.  Sad Един месец ще бъде с гипс. Добре, че е лявата.

# 59
  • Мнения: 2 716
ЧЕСТИТ 8 МАРТ!!!!!

Дороти - просто синето ти е умничко  Simple Smile Изпитът си е сложен. И оценяването е по-особено. Не е само за парички. Даже май изобщо не е.

too many boys - кофти подарък, но пък 100% изненада  Wink Дано се възстанови бързо.

Янита - какво е първото желание на Вики? Да целунешТумбестия от нас  Heart Eyes

Лили каза, че е изкарала ~90 точки по химия. И, че с такъв резултат влиза без изпит в НПМГ.
Което си е отлична новина. Въпреки, че е резервен вариант, който  дори е неприемлив  на етапа.

Общи условия

Активация на акаунт