Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля, споделете какво правите когато сте на диета и ви обземе глада ?
Цитирай

Интернет

Когато съм гладна, ям  Laughing
Има доста теми, в които се разисква влиянието на глада и силно ограниченият прием на храна. По-добре си забързай метаболизма, а не си свивай стомаха и главата с глад  Naughty
Цитирай

Как ? Имаш ли лекар или диета ?
Цитирай

Интернет

1-во: започни да спортуваш ако не всеки ден, то през ден. Един два месеца. Ако не помогне, 2. спираш сладки, пържени, тестени. Пак един два месеца. Ако и това не помогне, тогава можеш да помислиш за някакъв по-специален режим.
Или с други думи пробвай първо по-безболезнени и лесни начини преди да извадиш тежката артилерия.
Колко килограма имаш да сваляш?
А за мен: аз нямам диета, но начинът ми на хранене е високо-мазнинен, ниско въглехидратен. Ако искам да смъквам, намалявам леееко порциите, но се храня най-малко 3 пъти на ден.
Пий много вода (2-3 л дневно)  Peace
Цитирай

Висока съм 167см. и тежа 62 кг.
Мисля, че трябва да сваля малко.Изглеждам закръглена.

Не ям сладко и пържено. Истината е ,че не се движа. Работата ми е такава. Имам 3 деца и не мога да спортувам.Знам ,че звучи банално ама нямам време.
Благодаря за съветите ! Имам голям апетит и имах нежда да се преборя с него.
Цитирай

Интернет

Мога да ти повярвам това с нямането на време... 3 деца не е малко. Но аз бих спортувала с тях. Играй мач ако имаш момчета, скачай на въже ако имаш момиченце, или се гонете всички. Ако имаш дете до към 20 и няколко кг, може да го качваш по баири или стъпала на конче. Използвайте всеки момент да сте навън и да се забавлявате сред природата.
Аз съм 165 и аз бях 60 кг, но за няколко месеца с много спорт и режим станах 50, които поддържам и сега плюс минус 1-2 кг.
А за голям апетит можеш да ядеш обемни неща, но нискокалорични. Това са зеленчуците например. Яж меса, яйца и салати. Въглехидратните храни (особено тези с висок гликемичен индекс) вдигат нивото на кръвната захар, което води до глад->повече ядене от което организмът няма нужда.
Успех!
Цитирай

Страхотна си ! Много, много ти благодаря ! Hug
Цитирай

буболечка,много ме заинтригува.Аз от доста време или съм на диета,или пия нещо и ако смъкна 2 кг,после качвам 4кг.А кои храни са с висок гликемичен индекс?Явно трябва да мина на нещо от рода за разделното хранене,а не да се мъча непрекъснато,а резултатът да е дрехи,още по голям размер Sad
Цитирай

Интернет

Що е то ГИ?
Цитирай

Благодаря Peace
Цитирай

Варна

Аз съм малко скептично настроена за този ГИ. Излиза че е 3.5 пъти по-добре да изядеш 100 гр. фъстъци отколкото същото количество ябълка. Според мен към него трябва да се придържат само хора, които имат проблеми с кръвната захар. За мен най-доброто залъгване е с чаша неподсладен ароматичен чай. Има много различни видове вносни, малко са скъпички. От българските мога да предложа ментов, аз лично това пия вместо втора закуска към 9.30 ч.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.