Въпрос към представителите на Avon

  • 821
  • 14
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Дано темата е на място и да не се счете за реклама, ако е проблем, изтрийте я.

Въпросът ми е предимно към тези, които са представители - има ли някакъв минимален обем поръчки или стойност, които трябва да се направят за определен времеви период ? Изобщо с какво ще се задължа, ако стана представител ?

# 1
  • Мнения: 4 496
Задай си въпроса тук. Това  е темата на представителите: Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377189.0

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Мерси, ама там пише "САМО ЗА ПРЕДСТАВИТЕЛИ", пък аз не съм такава все още? Дали няма да ме изгонят Wink

# 3
  • Мнения: 4 496
Щом въпроса ти е към тях не ми се вярва да те изгонят. Много са мили момичетата там. Hug

# 4
  • Мнения: 3 675
Не мисля, че някой ще те изгони.Аз мисля, че трябва да правиш някакъв минимум поръчки на месец,, че е 50 лева май.Предполагам, че не може да се пусне поръчка под тази сума, но представителите знаят по-добре.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Щом въпроса ти е към тях не ми се вярва да те изгонят. Много са мили момичетата там. Hug

мерси Grinning
отивам да ги питам

# 6
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравей svetla незнам дали вече си получила отговор на своя въпрос но аз ще ти пиша.Отстъпката ти се формира от обем продажби 50.01-100.01-15%,100.01-180.01-20%,180.01...-25% като има изключения например за бижута,часовници,брошури не се прилага еднаква отстъпка за всичко.Това е общо взето-събираш поръчка изпращаш я или по интернет или даваш на своя координатор и след това си има дати за всяка зона и отиваш в офиса на Спийди да си получиш кашона,събираш си паричките от клиентите и има определени банки в които да ги внесеш... :peace:http://www.avon.bg/PRSuite/selling/benefits.jsp (виж и това)Успех но да знаеш че е голяма зарибявка Laughing

# 7
  • Мнения: 13 623
Мене ми е интересно получават ли се пари за цялата тази играчка? Освен, че имате намаления каква е изгодата от това?

# 8
  • плевен
  • Мнения: 644
Отстъпката ти се формира от обем продажби 50.01-100.01-15%,100.01-180.01-20%,180.01...-25% като има изключения например за бижута,часовници,брошури не се прилага еднаква отстъпка за всичко.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 179
Аз пари досега не съм направила, пък и станах представител главно да си пазарувам с отстъпка, така и така май съв си най-големият клиент Laughing

# 10
  • Мнения: 239
За 200 лв поръчка 50 са твои,което според мен не е никак малко.Е друг е въпросът дали ще вземеш парите или за тях ще си си поръчала неща. Peace

# 11
  • плевен
  • Мнения: 644
Да като пари 50 лева никак не са малко ама ако сте като мен-всеки път да си казвате няма да поръчам и все да се изкушавате да се напълните с неща които са ви уж  харесали а после няма и да ги използвате,няма и 50лева Laughing

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Имах желание, но май ще се откажа. Щом си купуваш торбички, чанти, каталози и т.н. Щом под 50 лв на месец нямаш процент.
Пък 50 лв се правят или с минимум 10 клиента, или с повече- ако поръчват червило и лак за нокти. Струва ми се, че май разходите са повече. Пък и ако в средата ти има други представители, се конкурирате и печелиш по-малко клиенти, отколкото иначе.

# 13
  • Мнения: 3 782
Аз все още не мога да разбера как наистина има хора, които се връзват на таи вързалка на Ейвън. Наистина се печели, но само главните координатори, за другите процента не печалба е наистина малък.
Светла, виж сега не може да не вложиш нещо, няма как да получиш без са дадеш!Ето аз съм представител на Орифлейм, там нещата стоят различно, но няма да разводнявам темата.
Ейвън са заляли целия пазар в България, схемата е измислена толкова добре, печелят много обаче само тези на върха.  Peace

# 14
  • плевен
  • Мнения: 644
ani 4ka нищо че съм представител на Ейвън съм напълно съгласна с теб.Печелят само големите.Наистина поръчки вече се правят трудно ими много представители хората нямат възможност и аз да ви кажа нищо не печеля за себе си.Единствено някой път ими по-големи намаления за представители и тук там ако изпълниш определени суми като продажба получаваш разни подаръци

Общи условия

Активация на акаунт